Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Paweł Klimowicz

Skarga smakosh

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: admina
2. Nick oskarżyciela (z gry): "Kiedys tu bedzie jakis fajny nick"
3. Nick oskarżanego (z gry):Smakosh
4. Dokładna data (dzień+godzina): 13-12-2013 15:00 - 15:30
5. Mapa: de_train
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinienia: Sory ale ten człowiek admina ma chyba 4fun ? 0 reakcji na say_team @  w dodatku bluzgi i wyzwiska na mikrofonie cytując " ja pierdole co za łby, zaraz wypierdole wszystkich " itp.  + bieganie za fragami na TP , dostał tego admina przez pomyłkę czy co ?


Mam nadzieje ze wyciagniecie z tego jakies wnioski bo to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia skarga na tego delikwenta

 

Edytowane przez Paweł Klimowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na hltv nie będzie słychać rozmowy przez mikro ani nie będzie widać say_team @. jedyne co to można sprawdzić w logach.

A co do jego wulgaryzmów na mikro to nie wystarczą świadkowie ? co ja mam za każdym razem wchodząc na serwer nagrywać demko bo może akurat smakoshowi się zachce wyklinać do mikro ? ( to jest bez sensu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

0 reakcji na say_team @

 

Skoro płaczesz na każdego kto Cię bije to chyba wniosek jest prosty :)

 

Druga strona medalu zero reakcji? Nawet nie wiesz kiedy patrze i na kogo. A jeżli dochodzę do wniosku, że twoje zgłoszenie u@ jest bez sensu to wg Ciebie jakie powinienem podjąć działanie?

 

 

w dodatku bluzgi i wyzwiska na mikrofonie cytując " ja pierdole co za łby, zaraz wypierdole wszystkich "

 

Nie zaprzeczę, zdarza się nieraz, że poleci jakaś kurwa lub dwie. Aczkolwiek cytat mocno wyssany z palca. Jakoś nie ma podobnych opisów od innych graczy więc...

Zatrzymam się jeszcze chwilkę, przy tym "wypierdole was wszystkich" człowiek mówi powtarza prosi was... Normalnie jak grochem o ścianę. Może zamiast pisać bezsensowne skargi zacznij jeden z drugim grać jak należy pilnować pomagać teamowi, że o info po śmierci już nawet nie wspomnę.

 

 

+ bieganie za fragami na TP

 

To mi się podoba najbardziej :D:D:D Proszę przedstawić konkretny przykład. Dema są dostępne na forum, chętnie zobaczę jak to niby biegam FFA :D

 

 

Ma racje admin przegina z tym mikro momentami

 

Czyli co? Wg was powinienem normalnie banować? Wydaje mi się, że nie tędy droga. Lepiej zwrócić uwagę nawet użyć kilku mocniejszych słów aniżeli sypać banami na prawo i lewo.

 

 

Podsumowując chyba panowie jesteście bardzo sflustrowani i nie macie się do czego doczepić, skoro piszecie takie pierdoły...

 

W sumie to uśmiałem się więc dziękuję za porcję rozrywki :)

 

Jak by były jeszcze jakieś wątpliwości lub ktoś chciał by coś szerzej wyjaśnić chętnie odpowiem a tymczasem...

 

Miłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 dowód nr 1 http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=10492   ( powód bana ) chyba dość nie stosowny ?   nie płacze na każdego kto mnie bije tobie akurat tylko jego zgłaszałem i nie mów mi ze nie miał wh bo mierzył po modelach przez pół mapy ( ale oczywiście nie chciało ci się oderwać od gry i gość zdarzył wyjść )

zaraz pogrzebie w demkach hltv  :)


długo grzebać nie musiałem :)

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1312131258-de_dust2-1386935880-1386937620.zip

2 -3 runda
2  -  cały team B ty gala
3 - kładą pake na a a ty czekasz w trupie na fraga :)

dalej ogladac mi sie nie chciało i chłopie skończ pajacować bo pośmiewisko tymi tłumaczeniami z siebie robisz !

Edytowane przez Paweł Klimowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowód nr 1 http://bany.cs-kopyt...php?bid=10492�� ( powód bana ) chyba dość nie stosowny ?

 

Wiesz jakoś nie bardzo widzę o czym piszesz...

 

dziś 4 bany:

 

1: Czitujesz - na zawsze

2. Wyzwiska/Obraza - 1h

3. Czitujesz - na zawsze

4. Brak gry TP/Cele mapy - 1h po wcześniejszych upomnieniach

 

Gdzie tu powód bana o którym jest mowa?

( ale oczywiście nie chciało ci się oderwać od gry i gość zdarzył wyjść )

 

Jeszcze raz powtarzam, że nawet nie wiecie kiedy i na kogo patrzę. Wyobraź sobie, że są takie techniki obserwacji, że nie zobaczysz mnie na pozycji SPEC. Ale nie zamierzam Cię uświadamiać w tej kwestii.

 

Generalnie wszystko to co piszesz to nawet się kupy nie trzyma, ale ok to wszak Twoje wypociny.

 

 

zaraz pogrzebie w demkach hltv :)

 

Proszę bardzo chętnie obejrzę i się pośmieje :)

Edytowane przez Smakosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smakosh Regulamin jasno mówi o takich wulgarnych banach. Tu przesadziłeś z banem "skoncz pierdolic".

(chyba nie musze cytować regulaminu...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam, że nawet nie wiecie kiedy i na kogo patrzę. Wyobraź sobie, że są takie techniki obserwacji, że nie zobaczysz mnie na pozycji SPEC. Ale nie zamierzam Cię uświadamiać w tej kwestii. Generalnie wszystko to co piszesz to nawet się kupy nie trzyma, ale ok to wszak Twoje wypociny.

 

 

Nie śmiem dyskutowac o twoich super technikach, lecz prawda jest taka chlop byl odpalony a ty nic z tym nie zrobiłeś i skończ odbiegać od tematu !  Skoro twierdzisz ze spoglądałeś na niego to dlaczego nie zrobiłeś ss'ow anie nie dałeś bana ? na pierwszy rzut oka było widać ze chłop odpalony

 

aa i post wyżej w edytowałem i wstawiłem pierwsze lepsze demko :)

Edytowane przez Paweł Klimowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro twierdzisz ze spoglądałeś na niego to dlaczego nie zrobiłeś ss'ow anie nie dałeś bana ? na pierwszy rzut oka było widać ze chłop odpalony

 

Po pierwsze nie wiem, o kim mówisz może zapodasz jakiś nick co by można było złapać jakiś punkt odniesienia.

 

Poza tym nie twierdzę, że patrzyłem akurat na tego. Było dziś kilku tak więc było co robić. Być może i wyszedł, nie mówię, że nie. Nie on pierwszy i nie ostatni. Spokojnie wróci i nie ucieknie. Simple as that.

Ale widzę, że strasznie Cię boli to, że mi uciekł cóż widocznie byłem zajęty czymś innym i nie zdążyłem spojrzeć lub patrzyłem lecz nie byłem dostatecznie przekonany. Bywa.

W sumie to tak teraz rozkminiam i dochodzę do wniosku, że chyba jestem jedynym adminem w miarę możliwości regularnie grającym na TP. Tak więc Roboty jest co nie miara...

 

 

Tu przesadziłeś z banem "skoncz pierdolic".

 

A fakt przypominam sobie :) Cóż napisałem co napisałem. Chwila słabości ;) W sumie to drażnił mnie niemiłosiernie :D

Ale raz do roku to i kura pierdnie :D A nie myli się tylko ten co nic nie robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

długo grzebać nie musiałem :)http://160226.hltv2....-1386937620.zip 2 -3 runda 2 - cały team B ty gala 3 - kładą pake na a a ty czekasz w trupie na fraga :) dalej ogladac mi sie nie chciało i chłopie skończ pajacować bo pośmiewisko tymi tłumaczeniami z siebie robisz !

 

Śmieszny jesteś :D

2 runda - dobrze, że kładą znaczy że weszli a ja pilnuje pleców po co się kręcić całym teamem po bs-ie i sobie przeszkadzać skoro bs zdobyty? Myśl trochę!!

3 runda -  podobna sytuacja słyszę typa to czekam i dołączam do reszty teamu. Gra bezmyślna i na pałę to raczej nie na TP. No ale skoro nie potrafisz zrozumieć najprostrzych zagadnień to nie moja broszka.

 

Jak Ci się dalej nie chciało oglądać to znaczy, że odpierdzielasz lipę i na sztukę. Obejrzyj całokształt i wyciągnij wnioski. W sumie to wisi mi i powiewa co myslisz i sądzisz.

 

 

Wiadomość na Say_team @ wysłałem 4-5 razy masz podana mapę wyżej wiec nawet nie wysiliłeś się żeby przeczytać ?

 

Podczas gry nie zerkam cały czas na say. Mogło co nieco umknąć. Zresztą nie zamierzam więcej z Toba gadać, bo to nie przynosi żadnego rezultatu.

Tak więc kończę ten temat.

 

Jeśli ktos inny miał by pytania zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Śmieszny jesteś :D 2 runda - dobrze, że kładą znaczy że weszli a ja pilnuje pleców po co się kręcić całym teamem po bs-ie i sobie przeszkadzać skoro bs zdobyty? Myśl trochę!! 3 runda - podobna sytuacja słyszę typa to czekam i dołączam do reszty teamu. Gra bezmyślna i na pałę to raczej nie na TP. No ale skoro nie potrafisz zrozumieć najprostrzych zagadnień to nie moja broszka. Jak Ci się dalej nie chciało oglądać to znaczy, że odpierdzielasz lipę i na sztukę. Obejrzyj całokształt i wyciągnij wnioski. W sumie to wisi mi i powiewa co myslisz i sądzisz.



Śmieszny to ty jesteś. odrazu na respie wiedziałeś ze zdobili bs ? biegasz sam gdzie chcesz byle by tylko fragi wpadły :)

 

Podczas gry nie zerkam cały czas na say. Mogło co nieco umknąć. Zresztą nie zamierzam więcej z Toba gadać, bo to nie przynosi żadnego rezultatu.

Tak więc kończę ten temat.

 

Jeśli ktos inny miał by pytania zapraszam.


Bo wiesz ze ja mam racje ! coś dużo tobie umyka i coś dużo ta kura pierdzi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wypowiem się jeszcze raz...

 

 

Śmieszny to ty jesteś. odrazu na respie wiedziałeś ze zdobili bs ? biegasz sam gdzie chcesz byle by tylko fragi wpadły :)

 

Jakim respie? Przed chwilą mowa była o trupie i gali nagle resp Ci się wymyślił. Mistrzostwo świata w Twoim wykonaniu. Takie informacje bierze się z radaru. Wiesz te kropeczki biegające to Twój team. W odróżnieniu od wielu graczy patrze na radar i z niego korzystam...Dodatkowo informacja na mic typu "plantuje" więc raczej nie trzeba być geniuszem, aby wiedzieć co się w danym momencie dzieje.

 

 

Bo wiesz ze ja mam racje ! coś dużo tobie umyka i coś dużo ta kura pierdzi !

 

To już jest Twoja opinia i masz do niej prawo. Nie wnikam. Kończę dyskusję, bo dochodzę do wniosku, że nie warto z Tobą gadać. Być może i umyka nie jestem robotem ;)

 

Tak więc tym razem kończę posty w tym temacie. Chętnie poczytam wypowiedzi i opinie innych ludzi. Tobie też to polecam, aczkolwiek do niczego nie zmuszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakim respie? Przed chwilą mowa była o trupie i gali nagle resp Ci się wymyślił. Mistrzostwo świata w Twoim wykonaniu. Takie informacje bierze się z radaru. Wiesz te kropeczki biegające to Twój team. W odróżnieniu od wielu graczy patrze na radar i z niego korzystam...Dodatkowo informacja na mic typu "plantuje" więc raczej nie trzeba być geniuszem, aby wiedzieć co się w danym momencie dzieje.



Geniuszem to ty nie jestes i czytac ze zrozumieniem tez niezbyt potrafisz :) a wiec tak jakoś prosto postaram się to wytłumaczyć  twoj cały team biegnie trupem na b a tu odrazu biegniesz na gale to teraz powiedz mi dlaczego nie pobiegles z nimi tylko robisz kamikadze i biegniesz sam ? wiedziałeś od razu na respie ze twój team biegnąc na b zdobędzie tego b'sa? a tak wgl to pobrałem pierwsze demko z brzegu i oglądnąłem pierwsze 5 akcji i już okazało się ze latasz ffa, a co by było gdyby pogrzebać trochę więcej ? mogę się założyć ze takich akcji było by o wiele wiele wiele więcej :),

Nie chodzi mi tu o to żeby stracił admina tylko o to ze jemu się nie da przegadać do głowy, on wie lepiej i on jest najlepszy, dlatego napisałem skargę żeby ktoś z twoich przełożonych ci to jakoś wytłumaczył


Ok to ostatni post decyzje zostawiam górze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie opanujcie emocje,kazdy ma lepszy dzien i gorszy ale to nie znaczy zeby od razu skarge pisac. Do rzeczy : poszkodowany na serwie przesadza z wyswiskami i udaje najmądrzejszego .Sam prowokuje a pozniej pisze skargi  ,wiec nie dziwie sie wcale adminowi ze wkoncu mu puscily nerwy. Ja tez czesto gram ale naprawde wchodza czasem tacy ludzie na serwa ze ciezko sie opanowac ,sam wiem po sobie .Ja nie bronie ani jednego ani drugiego ,ale nie doprowadzajmy do tego ze zwykly gracz jest madrzejszy od admina.

A jezeli pan poszkodowany jest taki wszechwiedzacy to moje zdanie jest takie zeby go zaprosic z podaniem na admina i wtedy niech sie wykazuje,droga otwarta ,w dalszym ciagu brakuje adminow na tp. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nieeee ! Tylko nie podanie o admina, w innym wypadku 3/4 serwera bedzie wstawialo ssy... badz tez nie wstawi, wystarczy dobry skan na nuke a on placze ze masz wh... pewnego dnia w jednej rudzie mialem 10 zgloszen o odpalach, nie trafil ani jednego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JOHN RAMBO, że ty o mnie piszesz ze prowokuje ? widziałeś mnie kiedyś na serwie ? bo chyba mnie z kimś pomyliłeś (albo nie o mnie mowa)

 

Nieeee ! Tylko nie podanie o admina, w innym wypadku 3/4 serwera bedzie wstawialo ssy... badz tez nie wstawi, wystarczy dobry skan na nuke a on placze ze masz wh... pewnego dnia w jednej rudzie mialem 10 zgloszen o odpalach, nie trafil ani jednego....

 



Co ?  odkąd zacząłem grac na tym serwie zrobiłem dokładnie 2 zgłoszenia 1 na forum z rozpisanym demkiem a drugie smakoshowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam też raz zgłaszałem jednego  odpaleńca prawie pół mapki ale podany admin był zbyt zajęty żeby wejść na parę minutek na spect i zbanować/zrobić ssy no ale  to dostał bana(ssy których nie wrzucił) dopiero jak wszedł Petrus na serwer ... Przypadek ? nie wydaje mi się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta skarga jest trafna . Admin ma 0 reakcji jeżeli chodzi o zgłaszanie cheaterów, a jak coś robi to dopiero po 5/8 minutach .  Najważniejsza zasada na serwerze TP to gra zespołowa a on lata po całej mapie sam (często z paką nie plantując) i nabija sobie fragi a nie wykonując celów mapy albo grając zespołowo . Wogule nie ogarnasz Smakosh . Ja nie wiem po co składałeś podanie ? Chyba po to że jest mało adminów na Team Play . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Admin ma 0 reakcji jeżeli chodzi o zgłaszanie cheaterów, a jak coś robi to dopiero po 5/8 minutach

 

Poczytaj wypowiedzi wyżej. Chyba nie czytałeś. Wasz przytłaczający płacz o powszechnych czitach jest po prostu żałosny. A to że Wy nie widzicie @ na spec nie onacza, że nie popatrzy. Szczerze powiedziawszy śmiać mi się strasznie chce jak czytam te wasze wypociny połączone z płaczem. Dla was każdy kto bije jest czitem i najlepiej spamować u@ bo przecież jak on to mógł mnie zabić... kabarety. Polecam wam może bierki a nie cs-a choć pewnie i tam byście dopatrzyli się kogoś kto czituje :D:D

 

 

Najważniejsza zasada na serwerze TP to gra zespołowa a on lata po całej mapie sam (często z paką nie plantując) i nabija sobie fragi a nie wykonując celów mapy albo grając zespołowo .

 

Ha ha ha rozbił bank. Nie pitol farmazonów... Ha ha ha lata po całej mapie nie wyrobie xD Weź może zapodaj coś na poparcie swoich słów! Bo jak narazie to tylko pośmiewisko prezentujesz i nic więcej. Jeśli za gre TP uważasz wbity na pałę z bandą botów, która w większości nie wie jak posługiwać się kałachem byle tylko polecieć razem i zgubić pakę po 20 sek mapy to krzyżyk na drogę. Wiesz pomimo wszystko ta gra jednak wymaga choć odrobiny myślenia. Nie portafisz? Nie dostrzegasz szerszych perspektyw? Zmień serwer i nie zawracaj gitary innym.

Zauważ, że przeważnie team w którym jestem wygrywa mapy. Ma większą skuteczność plantowania/defowania pak :) Ale skoro nawet tego nie widzisz... To dla mnie jest już wszystko jasne. Prościej wejść na forum napisać parę słów rzucić kilka bezpodstawnych zarzutów nie popartych niczym i myslisz, że jest gitara...

 

Zresztą nie zamierzam się wam tłumaczyć, a już tym bardziej z wami dyskutować...

 

W ogóle to mógł by ktoś z góry się wypowiedzieć i zamknąć tę żenadę. Szkoda tylko słów bo itak nic nie dociera...

 

Miłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smakosh przy każdej skardze tłumaczy się podobnie robi z siebie pajaca i nic więcej, ale czy to my jesteśmy dziwni czy on ? bo to nie na nas wpłynęło 5 skarg w ciągu 1 miesiąca, dziwne prawda ? może ten admin ma jakiś przedłożony okres czy coś nie wiem. Wiem 1 tych śmiesznych tłumaczeń ( wiadomo winny sie tłumaczy ) nie chce mi się już czytać



Smakosz przyznał się ze wyklinał przez mikrofon, przyznał się, że nie zauważył gdy zgłaszałem mu osobę odpaloną + niewłaściwy powód bana. Proszę o wyciągniecie z tego wniosku i zamkniecie tematu bo do niczego tu już nie dojdziemy poza niepotrzebnymi kłótniami i spamem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Smakosh przy każdej skardze tłumaczy się podobnie robi z siebie pajaca i nic więcej, ale czy to my jesteśmy dziwni czy on ? bo to nie na nas wpłynęło 5 skarg w ciągu 1 miesiąca, dziwne prawda ? może ten admin ma jakiś przedłożony okres czy coś nie wiem. Wiem 1 tych śmiesznych tłumaczeń ( wiadomo winny sie tłumaczy ) nie chce mi się już czytać

 

Ja robie z siebie pajaca? Weź skończ już te swoje pierdoły wypisywać, bo naprawdę szkoda tego czytać. Wyjaśniam sprawę kompleksowo od początku do końca. Skoro nawiązujesz do skarg rozumiem, że zapoznałeś się z ich treścią. Tak więc powinieneś wiedzieć, że nie miały one podstaw istnienia. Drugą stroną medalu przyczepiasz się jedynie do ilości bo niestety do niczego więcej nie możesz. I to jest fakt. Od wspomnianego miesiąca nie widziałem na serwerze innego admina czynnie grającego sporadycznie od czasu do czasu ktos wejdzie wieczorem na pare minut i juz. A więc nie ma prawa być innych skarg skoro sam ogarniam wszystko.

 

Wracając do tych tłumaczeń. Odbieraj to jak chcesz wisi mi to i powiewa jak to interpretujesz. Z mej strony nie są to żądne tłumaczenia, aczkolwiek sprostowania i komentarze na Twe denne słowa.

 

 

 

Smakosz przyznał się ze wyklinał przez mikrofon, przyznał się, że nie zauważył gdy zgłaszałem mu osobę odpaloną + niewłaściwy powód bana.

 

Po pierwsze SmakoSH jak już się do mnie zwracasz.

Po drugie do niczego się nie przyznawałem. Powiedziałem jedynie, że każdemu się zdarzy rzucić parę mocnych słów. Nie znam osoby, która by tego nie robiła. Możesz tu pajacować i wypisywać co Ci się podoba. Aczkolwiek do wszystkiego potrzebny jest dowód. Widocznie nie dorosłeś do cs-a, albo taki z Ciebie zagorzały fan Rydzyka skoro nie możesz przeboleć kilku mocniejszych słów prawdy.

 

Co do Twojego zgłaszania również widać masz problem z interpretacją moich słów. Zaznaczyłem, że nie jestem robotem i nie koniecznie muszę wszystko wyłapać. Kolejny raz powtarzam, nie mam obowiązku odpowiadać na twoje zgłoszenie, abyś wiedział że dotarło do mnie. Nie mam również obowiązku przebywać na widocznym SPEC podczas obserwacji.

 

Od kąd jestem @ nie było jeszcze żadnego odwołania na moje bany. Wszystkie były słuszne i na pewno nie bez podstawne. Nie robię żadnych ssów. Czytam i interpretuję grę. A Ty najwyraźniej masz bardzo wielki problem, bo nie dałem bana jednemu osłowi... Trudno już mówiłem, nie jestem maszyną. Zawsze ktoś może uciec. Ale na przyszłość już mam w pamięci nick i reakcja jest szybka. Zresztą co Ty możesz o tym wiedzieć jak nawet nie kojarze Twojego nicku z serwera. Zajrzysz raz na jakiś czas i myślisz, że możesz mnie oceniać pod tym względem...

 

Idz złóż własne podanie i pokaż jaki to jesteś pro elo prze koleś. Chętnie popatrzę.

 

Weź człowieku przeczytaj wszystko ze 2 razy może w końcu dotrze do Ciebie co piszę, bo to już się zaczyna robić jakiś kabaret.

 

Kolorowi weźcie zamknijcie ten temat, bo robi się tylko bezsensowna wymiana postów, która jak widać do niczego sensownego nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smakosh niech bardziej reaguje na zgloszenia o cziterach  i wszystko ,chociaz dziwi mnie takie oskarzenia bo kiedy jestem na serwie i gra Smakosh to co kawalek wykopywany jest jakis cziter.Druga  sprawa jest taka ze gracze co kawalek pisza ze jest jakis odpal a okazuje sie ze gosc poprostu dobrze gra. Panowie zamknijcie ten temat juz ,zakonczcie to na upomnieniu dla jednego i drugiego i wszystko,skargi na adminow zawsze byly gdy pojawli sie nowy admin i zawsze beda ,jednemu pasuje ten czlowiek drugiemu nie ,proste .Swieta idą ,nie macie wiekszych problemów ;-).

 

Jeszcze raz powtorze :Droga na admina wolna panie poszkodowany!!! Zapraszamy i zobaczymy czy wtedy nie bedzie na pana skarg i czy bedzie ich pięc w ciagu miesiaca czy moze wiecej.

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisałem wyżej proszę o zamkniecie tematu bo robi się tu nie potrzebny spam i skakanie sobie do gardeł czego nie chce.


A to czy twoje bany są słuszne bo nikt nie złożył odwołania ? hmmm, a może nie chciało mu się zakładać konta na forum i poszedł na inna serwerownie ? (teraz tego jest więcej niż biedronek w Polsce :) )


Temat do zamknięcia, proszę nie pisać już postów w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×