Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kamilovsky7

Błąd wyskakujący podczas łaczenia się z serwerem

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Dzisiaj, gdy chciałem sie polaczyc z dowolnym serwerem wyskakuje mi bład Texture_LoadTGA: Only 32 or 24 bit images supported (no colormaps). Dla lepszej przejrzystości dołaczam link ze screenem tego błedu: http://www.cs.iptcom.net/forum/img/users/525_20071231132642_pr.png.
Bardzo prosiłbym o pomoc, bo po wymyslach Steam-a i jego aktualizacjach, co jakis czas pojawia sie nowy problem z tą grą, a przy jego rozwiązaniu troche trzeba sie nasiedzieć i pomyślec jak go usunąć... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to coś związane z mapami i TXT. Spróbuj wejść w folder z grą i usuń mapy które masz zapisane. Jeśli to nie pomoże poszukamy innego rozwiązania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń folder cstrike_downloads znajdujący sie [domyślnie] w: C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Half-Life

Powinno pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrywałeś jakieś modele broni, postaci,  etc? Jeżeli tak to usuń, bo możliwe, że wgrałeś jakieś które nie są zapisane w formacie 32 bitów. "Only 32 or 24 bit images supported" z tego zdania można to wnioskować gdyż tylko pliki 32 i 24 bitowe są obsługiwane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestety nic nie pomaga :( grzebałem w tych plikach, cstrike, cstrike_polish itd pousuwalem jakies tam mapy, by sprawdzic czy w tym tkwi problem i nadal nic... 

Wgrywałeś jakieś modele broni, postaci,  etc?

nie nic z tych rzeczy, dzień wczesniej odpalałem cs'a nic sie nie dzialo, na nast dzien wlaczam i dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj steama. Pewnie coś grzebałeś i gdzieś jakiś plik się zapodział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×