Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NeVeas

Na Zawsze

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Cie.

Tak pisałem że odchodzę ale miałem nadzieje że tu wrócę, a więc Plany się zmieniły na gorsze :(

Odchodzę na Stałe, nie piszcie że " I Tak wrócisz" bo tego aktualnie nie mam w planach i nie chcę narazie tu być.

Najbardziej Pozdrawiam Te Osoby:

  Nattowe <3 - Tobię życzę jak najwięcej na tej sieci, powodzenia w nauce, szczęścia co do dziewczyn, Trafnego Banowania Noob'ów
  Darek - Wieczorny Strażnik BF2, tobię dobrej pracy w Realu.
 Patusia - Przyszedł i czas na Ciebie, Za tobą będę tęsknił najbardziej :/ Aż mi się głupio zrobiło że odchodzę :( Tobie życze dobrego chłopaka, Good gry w Plemionach, szczęscia w cs i wszystkiego co najlepsze.
 WestCC- Życzę przejscia Liceum i nie zapomnę jak się razem maniaczyło na Codzie, Powodzenia
 T0t0 - Początek był najlepszy, lekki twój nie ogar, admin i rezygnacja, ale Powodzenia
  Blackhill i Dolot- Wam Życzę powodzenia w Pilnowaniu BF2 a Dolocik Powodzenia w Grafice.
 Kamil <3 - Szczescia w adminowaniu i dorośnij wreszcie, nie każda obraza zawsze jest na Prawde tylko na żarty.
 Petrus - Szczęscią w Sieci

Bardzo mi przykro ale odchodzę z CSK, Żałuje tego, łezka się kręci w Oczku. Narazie!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No cóż, trzymaj sie i powodzenia życzę w dalszym życiu :D

 

PS: może wrócisz, może nie, ale na forum i tak logować się będziesz [wiem to] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tobą będę tęsknił najbardziej :/ Aż mi się głupio zrobiło że odchodzę Tobie życze dobrego chłopaka, Good gry w Plemionach, szczęscia w cs i wszystkiego co najlepsze.

Dziękuję   ;)

 

3maj się ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×