Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JOHN RAMBO

ODRZUCONE Podanie o Admina (TP)

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: JOHN RAMBO
2. Steam ID:    STEAM_0:0:77677966
3. Wiek:25
4. Czas spędzony na Serwerze: Cięzko to ocenic :czasami 2-3 godz ,czasami od poludnia do pólnocy, czasami cały weekend .Tez posiadam kobiete i zycie prywatne;-) Ale najwazniejsze co moge w tym temacie napisac to to ze gram w 95% tylko na waszych serwerach,a głównie TP.
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem admina kiedys na jednym z serwerów ,ale wszystko idzie sobie przypomniec.
6. Znajomość AMXX (x/10)       6/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Jestem graczem opanowanym ,lubie kulturalna gre,w tygodniu pracuje od 7-15 ale w popoludniowych godz. zawsze staram sie byc na serwie.Gram na serwach tylko TP ,bo tylko ten rodzaj zasad gry mnie interesuje. Nie jestem jakims wielkim znawcą cziterów ,ale moim priorytetem bedzie pilnowanie gry tp przez graczy  bo z tym jest róznie ,a na drugim miejscu bede sie staral wypelniac te luki kiedy nie ma zadnego z adminów i wyrzucac tych którzy ewidentnie graja na czitach.Nie chce udawac zadnego Boga  majac admina,nie lubie cwaniactwa ,chce poprostu zeby gra stalła sie milsza na tym serwie gdyz gram na waszym serwie od ponad roku.
8. Mikro [TAK/NIE]:Oczywiscie !!! Co to za gra na serwie TP bez micro .
9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuje
10. Reklamy/SMS: SMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj iż nadajesz się na admina. Ale czas gry na gametracku niezbyt ciekawy w ostatnim czasie. Popraw to. Graj więcej:)  A osobiście jestem na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na tak , ponieważ brakuje Administratorów na serwer TP trochę więcej czasu na serwerze i będzie dobrze :) Gracza znam z gry nie tylko z serwera według mnie jest ogarnięty i administrator serwera TP będzie dla niego dobrym miejscem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Gdzie kod SMS? 2. Masz aktywnego warna.

 

 

Faktycznie mam warna ,ale moge go odpracowac dopiero po 30 dniach i to mnie teraz blokuje, dostałem go za smieszną sprawe.

Odnośnie smsa moge go w kazdej chwili wyslac, nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam Ci go odrobić teraz.
- dodaj tag na steam

- wyślij mi kod

- odrób warna

 

Jak to zrobisz to zgłoś ten post, otworzę temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×