Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

31 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!


Proponuję usunąc mapę cs_wiocha, bo na tej mapie nie ma gry fair-play. A mianowicie chodzi mi o to, że gracze w tt mają 2 razy większe staty niz gracze w ct. Dlaczego? Podam wam kilak powodów.

Gracze TT rzucaja granaty HE na resp ct, gdzie wszyscy z teamu antyterrorystów tam są. (Pokaze wam na fotce o co mi chodzi.)

19359993375276389652.jpg

78436570189183530570.jpg

I wlasnie gdy gracz TT rzuci granata kazdy z ct dostaje ; // 


Drogi powod to, że gracze TT gropami po 4-5 graczy wbijaja na resp ct i rozwlaja wszystkich, a ci co maja oznaki z shotguna wbijaja z nozem i kampia na respie ct a potem ich rozwalaj.......


Trzeci powod to, że ct czasami respi się tu :

58292830982014643178.png

I w taki miejscu gracz nie ma szans, gdy nawala w niego 5 tt -,- 


Moze i na mapie cs_wiocha mozna nabic dużo fragów, ale tylko TT -,-, bo ct tylko na tym traci .


Proponuję zamiast cs_wiocha wgrac inna mapę np. dust2_long, albo dust2_b . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powiem szczerze, nienawidzę tej mapy i całkowicie się zgadzam z tym co napisałeś. Ale obawiam się, że niestety przez innych graczy jest zbyt lubiana aby została usunięta.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta mapka się podoba. Ostatnio jestem w CT i świetnie się bawie :D To jakie dana drużyna ma staty zależy od graczy znajdujących się w poszczególnej drużynie, a to że do CT idą najsłabsi to już inna kwestia...

 

Ja jestem za pozostawieniem tej mapki.

 

PS: Całkiem niedawno był taki temat, więc robienie takich tematów co chwile nic nie da... ta mapa ZAWSZE przyciąga graczy, więc uważam, że warto ją zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest niezmienne... Factory, Duelmap, Max, i Wiocha to najgorsze mapy tego serwera.. Badziewie totalne.. Chyba że na serwerze jest 6 osób..

Zgadzam się także z @Nevertrust'em, ponieważ nienawidze tej mapy..

No ale cóż.. Mapa i tak zostanie pozostawiona, bo jest lubiana przez jakieś tam grono..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja CT na tej mapie bywa ciężka, ale jak jest admin na serwerze, to trzeba napisać aby zbalansował teamy, i wtedy gra robi się bardziej równomierna. Dużo zależy od tego jak rozłożone są składy, jak śmietanka serwera gra  TT to trudno się dziwić... Ja z kolei jak gram tą mapę, to najczęściej CT i nigdy nie mam problemów, żeby ukarać TT...

 

Mapka powinna zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak kumple wyżej tej mapy nie trawię z ale od czasu do czasu można na niej zagrać ;) Tak jak napisał @Drew Stratford zależy jakie są skały, a z reguły "śmietanka serwera" wbija do TT.

 

Jeśli jest admin na serwerze to powinien przenosić tych NAJ tak, aby składy były równie.

 

Nie jest tak że zawsze CT dostaje po dupie za przeproszeniem, zależy od składów. Sam niejednokrotnie na tej mapie zmieniłem rozgrywke :) Jeśli sam dałem razy wyprzeć przeciwnika z respu strona "cisnietej" drużyny się zmieniła :D A trudno dokonać tego nie jest.

 

Podsumowując wszytko mapa powinna zastać, admini zająć się ogarnianiem drużyn na niej, tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawości zapytam : kogo uważacie za "śmietanke" serwera ? Bo ja jakoś takiej nie wychwyciłem. Dlatego możecie mi dać jakieś info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

admin na serwerze, to trzeba napisać aby zbalansował teamy, i wtedy gra robi się bardziej równomierna

 

 

O czym ty mówisz ? . Zawsze było tak że admin miał totalny olew tego czy było 5 vs 9 czy jeszcze lepiej . Zawsze o to ja się martwiłem i przenosiłem ale teraz admin tak nie robi i jest źle . Teraz wszyscy  nawet admini z DM martwią się tym żeby staty były jak najlepsze nie ważne jakimi sposobami czy są fair .

 

 Też jestem za tym by tą mapkę usunąć . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mapka jest bardzo dynamiczna ( ale to pewnie wiesz), jako admin wyrównywałem składy ( a gracz i tak sam wracał do swojej poprzedniej drużyny, albo opuszczał serwer)  i  też sam jednokrotnie przechodziłem do słabszej drużyny nie patrząc na staty. Więc nie pieprz mi tu za przeproszeniem głupot, że: 

Teraz wszyscy  nawet admini z DM martwią się tym żeby staty były jak najlepsze nie ważne jakimi sposobami czy są fair .

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie pomyślałem o tym, że mogę przenosić gracza z jednej drużyny do drugiej w celu wyrównania sił (bo moglibyście to zrozumieć jako nadużycie przywilejów admina). Od teraz będe starał się wyrównywać też pod tym względem. Zawsze przenosiłem gracza z jednej do drugiej drużyny na małych mapach tylko w celu wyrównania składów pod względem liczby, ale teraz będe starał się wyrównywać siłowo.

 

A oto dowodzik, że wyniki zależą od składu:

 

2eq4936.jpg

 

Zaznaczam, że ja i @Nevertrust przez calutką mapę cały czas byliśmy tylko i wyłącznie w CT.

Mówienie, że CT nie ma szans to brednie bo do dziś pamiętam jak nieraz będąc w TT byłem raszowany.

Tylko tyle chciałem dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapka jest skrajna. Albo wygrywa CT albo TT ,co zresztą widać na zdjęciu.

Nie zbalansowaliście składów a powinniście byli to zrobić skoro CT zjadało TT

 

 Mapka jest bardzo dynamiczna ( ale to pewnie wiesz), jako admin wyrównywałem składy ( a gracz i tak sam wracał do swojej poprzedniej drużyny, albo opuszczał serwer)  i  też sam jednokrotnie przechodziłem do słabszej drużyny nie patrząc na staty. Więc nie pieprz mi tu za przeproszeniem głupot, że: 

Widzę co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy umiejętnie władać mózgiem xD

CT wcale nie ma gorszej sytuacji.

Ja z AWP potrafie wybić TT które chce wbić na respa, nawet z AK47 można się uchronić.

A tak poza tym, mapa ma zbyt dużo sprzymierzeńców żeby ot tak ją usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Netertrust  jakiś wyjątek się znajdzie ale tu szydło wyszło z worka  ma admina już kawął czau a o takich żeczach nie wie -Darek- . To nie mów że racji nie mam .

Teraz dużo osub ma 007 na nożu i może bez problemu przejść i z dachu na respie tt można z dowolnej broni ich zdejmować .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz będę na wiosce przerzucał graczy w zależności od sytuacji i ciekaw jestem jak szybko pojawi się skarga na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja osobiście zablokował bym granaty na tej mapie

 

@ edit

 

http://www50.zippyshare.com/v/54244529/file.html

 

Mamy kolejny dowód na to , jak wygląda typowy mecz na mapie wiocha i co chwila wzrastały staty po stronie TT cały czas siedzieliśmy na ich respie.       http://www28.zippyshare.com/v/17916775/file.html

 

sorry nie pamiętam jak się zdjęcie wstawia:D

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja osobiście zablokował bym granaty na tej mapie

 

Interesująca propozycja... Z tym, że 007 z He też trzeba gdzieś wbić, a ta mapa idealnie się do tego nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie, ale proszę cie. Rzucam granata na respa CT i już 2 kille mam padam i w kolejnej znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że mapki typu wiocha/max/factory powinny być ale tylko gdy jest gracz 10> a nie jak jest 20 osób i nawet się nie da grać... Dopiero się zrespisz a już jesteś ostrzeliwany... Bez sensu, tylko ludzie Sobie nabijają fragi i odznaki z m249 albo shotguna... O odznakach z he nie wspomnę nawet. Powinny zostać usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, zablokować wybór mapy wiocha, gdy na serwerze jest więcej niż 12 osób np. :)

Wtedy nie będzie raczej problemu juz z tą mapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobry pomysł, zablokować wybór mapy wiocha, gdy na serwerze jest więcej niż 12 osób np. Wtedy nie będzie raczej problemu juz z tą mapą.

 

Już od jakiegoś czamu myślałęm nad tym aby zablokować mape jak będzie więciej osób, tylko czy przez takie coś nie stracimy graczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co taki bez sensowny temat ? . Na kazdym Dm+bf2 jest ta mapa i to nie powinno sie zmienic poniewaz mozna sobie powbijac duzo fragow.. Czy jestes w Tt czy Ct. Nie powiem bo nie lubie tej mapy ale co zrobic zeby nie grac w kolko tych samych :)tak jak jest to jest dobrze. Nie chce nikogo urazic ale sa lepsi i gorsi na tej mapce akurat zawsze jestem w ct bo wole sie bronic niz latac po ich respach i tak sami beda po fragi musieli przyjsc :>Temat uwazam za zamkniety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zdanie naszego moderatora r@dzia. 

 

Z tą blokadą mapy to całkiem dobry pomysł , tylko jak zareagują na to gracze?

Może zróbmy ankiete np za i przeciw wyrzuceniem mapy wiocha? I napisać na  servie ,że jest takie głosowanie i ,żeby zagłosować trzeba być zarejestrowanym na forum? Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×