Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

31 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobry pomysł, zablokować wybór mapy wiocha, gdy na serwerze jest więcej niż 12 osób np


Tylko, że moze byc taka sytuacja, ze jest np. 10 graczy i jest vota no i ok wybierają wiochę, na niej 2 rundy i juz jest 17-18 -,- Dlatego to nie ma za bardzo sensu ; // 

Jestem bardzie za zablokowaniem he . Oraz przerzucanie graczy z teamu do teamu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapka jest w porządku .wygrywająca drużyna nie jest najlepsza wtedy gdy granaty rzuca tylko od tego kogo ma sie w drużynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę co innego

 

To była jednorazowa akcja w wykonaniu Darka i moim, aby zobrazować, że i CT ma coś do powiedzenia na tej mapce. Ale cieszę się, że jesteś czujny ;)

Przyznać też muszę rację co do tego, że granaty na tej mapce są delikatnie mówiąc - upierdliwe. No, ale co poradzisz?.   Po wbiciu odznaki 007 z materiałów wybuchowych dać do ręki grabie, a po 007 z krowy - rękawice męskie, duże?

Wg mnie zostanie tak jak jest - mapka jest lubiana i często (niestety) grywalna.

Pozdrawiam

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mapa ja tam moge być zawsze w ct i bedziemy zawsze wygrywać :D. wystarczy miec micro i motywować kolegów z druzyny :).

a fragi same wchodzą .

Pozdrawiam

Only One 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda mapa ma jakieś minusy no ale nie będziemy usuwać map, ja sadze tak jak drew jest admin pisać żeby wyrównał a o ile się nie mylę jest PBD na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mapa nie zostanie wprowadzona do vote, tylko jak jest mało graczy. Powód? Było już tak i nie ma to najmniejszego sensu. Nawet jak jest mało graczy to po 2 min robi się full serwer. Informuje to tylko o jednym, że mapka jest lubiana.

Nie zmienia to faktu, że powinna być zazwyczaj grana, gdy jest mało osób. W ekstremalnych sytuacjach admin może przenieść gracza do innej drużyny lub zmienić mapkę na inną, gdy jest za dużo osób. Nie róbcie tego jednak z przesadą, gdy wszystko jest ok.

2. Odnośnie sprawiedliwości między CT/TT to jest minimalna przewaga tylko. Nie przesadzajmy, granaty można rzucać w 2 strony, a z respa do respa jest tyle samo drogi. Wszystko zależy od graczy w  drużynie.

 

Na razie mapka zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×