Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Modele graczy, zabronione??

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko mam pytaneczko! Czy grając na serwerach cs-kopytko.pl można używać innych modeli graczy niż oryginalnie zamontowanych w cs.1.6?? Miałem przypadek gdzie ziomek używał niestandardowych modeli, został na jakimś serwerze oskarżony o dopalacz oczywiście z tego się wybielił bo nic nie miał ale na ss było widać na jakich gra modelach i UB nie było. 
Tak więc jak Administracja Kopytko widzi grę?? Na takich modelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci chodzi o modele ESLTV to można, nawet na turnieju było można, jednak na eslu (modele esla, zabronione na eslu ^.^) oraz innych ligach nie radzę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z fecu. Ja gram na modelach esl. Czyli ze sa czerwoni i niebiescy... tez o tym myslalem bo nie na kazdym serwerze mozna na nich grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co te modele w czerwonych i niebieskich dresach?. Przecież po jakimś czasie gry ( tygodni, miesięcy - różnie w zależności od szybkości przyswajania), bez problemu wiadomo kto swój, a kto wróg. A te dresiki tylko psują wizualny efekt gry.

Ale zgodzę się, że tu (cs-kopytko), widziałem gracza co miał te modele i żadnych przykrości z tego powodu.  No ale już go nie ma w naszych szeregach - ale to już inna bajka :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach cs-kopytko.pl możesz zmieniać modele w granicach rozsądku. Maksymalnie kolorowe koszulki lub inne modele nieznacznie odbiegające od podstawowych. Postacie jednolitego koloru oraz bardzo wymyślne są zabronione!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×