Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sid

problem z OPEN GL

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, problem mam następujący, gdy włącze steam i odpale cs i ustawie grafikę open gl to od razu mam spadek fps do 4. A jak odpale D3D to nie mam lagow ale w tym jest problem że w steam nie moge ustawić D3D bo nie ma tylko moge grać na NS. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.

 

Pozdrawiam: Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszej wymuszonej aktualizacji steam ustawia nam grafike na maxa modele hd itp itd, odznacz wszystko i zaznacz low video quality mi po aktualizacji z 200/250 fps'ow spadło do 70/80 nie dało się grac ale dałem low i śmiga ładnie znów;)

 

ustaw sobie także fps_max 100.0 najlepiej się gra;).

 

rt6b.jpg

Edytowane przez Ner0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. spróbuj wpisać te komendy do konsoli 

 

developer 2
fps_max 101
fps_modem 999
cl_updaterate 20
cl_cmdrate 30

 

Ale nie wiem czy pomoże bo moim zdaniem to steam robi wszystko aby dać sobie spokój z cs 1.6 i przejść na cs go 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić modele graczy na podstawowe, wpisz komendy które podał kolega w poście wyżej, przeinstaluj sterowniki karty graficznej. Masz komputer stacjonarny czy Lapka? Ja w stacjonarnym miałem podobny problem pomogła mi wymiana grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kompa ale moim zdaniem to jest wina karty graficznej ponieważ windows 7 sam znajduje sterowniki graficzne a jak instaluje z nvidi i zainstaluje to działa mi OPENGL ale jak wylacze przeglądarkę albo cs i byle jaka grę to komp mi się zawiesza. Ale jeszcze spróbuje wpisać te komendy w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komendy co podałem nie pomogą to wpadło mi do głowy jeszcze jedno dopisz w opcjach uruchamiania cs -stretchaspect (po tej czynności zrestartuj steama) 

Warto jeszcze sprawdzić czy w panelu karty graficznej masz wyłączoną synchronizacje pionową jeśli nie to ją wyłącz i spróbuj zaktualizować sterowniki .

jeśli to nie pomoże to będziemy myśleć dalej  :D

Edytowane przez OsA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×