Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bandziorno

Może opcja VOTEBAN?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

jestem ostatnio aktywnym graczem u Was i niestety dosyć często widzę cheater'ów/teksturowców albo zwykłych trolli, którzy utrudniają grę, a admina nie ma pod ręką. 

 

Może by tak więc pomyśleć o opcji voteban? Ustawić że np, w przypadku gdy gracz dostaje vote od >połowy jest banowany np. na godzinę. 

 

Myślę, że mogłoby to trochę usprawnić eliminowanie niechanych graczy.

 

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Zawsze możesz napisać na GG Alarmowe dostępne na stronie głównej lub wejść na TS3 [pod GG masz skrót]. Steam chyba nie masz, więc inne opcje odpadają...

 

Co prawda nie gram na tym serwerze, ale wiem jak wprowadzenie tego może się skończyć..... Ja jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, uzywałem GG alarmowego kilka razy, czasem ktos byl, czasem nie. 

Bardziej proponuje to jako opcje ostateczną (gdy np. na serwie jest ktos z hamskim aimem i sie nie da grac, albo w jakis inny sposob utrudnia grę). Grałem na wielu sererwach TP z taka opcja i nigdy nie byla naduzywana (bo ciezko zawiązać spisek dla kilkunastu osóB) aczkolwiek jest to rzeczywiscie obawa. 

 

A Steama mam, jeszcze tylko nie ogarnąłem jak go tu u Was używac do powiadamiania admów, ale sie tym zajme zaraz.

 

Dzieki za opinie i czekam na kolejne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Steam to wystarczy, że dodasz sobie Adminów COD i na Steam zgłaszaj bo to najszybszy sposób :)

Jak spełnisz wszystkie wymagania możesz sam zostać Adminem - to całkowicie darmowe jest obecnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem na nie gracze zaczną się sami banować tak dla trollu i co wtedy będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×