Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Baku:S

Dźwięk

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć;)      Chodzi o moje głośniki.  Otóż moje słuchawki uległy zniszczeniu zacząłem używać głośników. Przez tydzień wszystko ładnie działało aż do dzisiaj . Głośniki mam włączone i gdy włączony jest też mikrofon zaczynają niewyobrażalnie buczeć  , a gdy przybliżam przykładowo rękę do mikrofonu buczenie rośnie ...  Od tego czasu nic nie było słychać  (w sensie gdy chciałem posłuchać piosenek itp.) pomyślałem ,że to wina mikrofonu więc go odłączyłęm , buczenie ucichło ale głośniki dalej nie działają...

 

Mam nadzieję ,że ktoś pomoże .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki windows?

 

na 7 możesz spróbować:

 

Wchodzisz do panelu sterowania, potem wybierasz dźwięki, następnie zakładka odtwarzanie i Głośniki, na dole okna są właściwości, klikasz tam i przechodzisz do zakładki ulepszenia, tam odklikaj wszystko jeśli coś zostało wybrane i sprawdź czy jest lepiej, jeśli nie to w tym samym oknie przejdź do zakładki zaawansowane i zrób test i sprawdź czy też tak buczy.

 

z mikrofonem:

Wchodzisz do panelu sterowania, potem wybierasz dźwięki, następnie zakładka nagrywanie, tam zaznacz mikrofon i daj właściwości, potem zakładka nasłuchiwanie i odznacz nasłuchiwanie tego urządzenia, następnie zakładka poziomy, tam daj mikrofon na 100 a zwiększenie wydajności mikrofonu na 0. Po tym mikrofon powinien przestać buczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XP jest praktycznie tak samo. Jedynie może się różnić kilka opcji ale tego już nie pamiętam, dawno nie miałem XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobny problem. Tylko że ja jakoś odinstalowałem stare stery, zainstalowałem nowe. Później zostało mi tylko ustawienia. A masz wszystkie stery do Karty zainstalowane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno , jak dawniej wszystko działało poprawnie . Nie interesuje się komputerami i nie wiem jak nawet sprawdzić czy takowe stery mam zainstalowane , jeżeli ktoś wie to niech napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer, potem właściwości, nastepnię sprzęt i menedżer urządzeń. Jak będą jakieś wykrzykniki lub nieznane urządzenia to nie ma sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Okej , mam zainstalowane jak widać i głośniki wróciły w miarę  do normalnego stanu ,ale jak tylko   włączę mikro to huk jest dalej taki ,że nic , kompletnie nic nie słychać ;./ 

r7qgd2.jpg

 

 

Nie wiem czy tak ma być ale buczenie znika i mikrofon się wyłącza tylko wtedy  , gdy  wyciszę to -->

 

2qwmsjp.png

 

 

 

 

Jak wyciszę tak to mikrofon nie działa ,ale buczenie jest nadal  --->

 

t8qbg0.png

 

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dźwięki systemu Windows nic do tego nie mają...

 

Dodam, że jak sie bawie w audacity to, aby mikrofon poprawnie był nagrywany muszę wybrać "Mono mix" [jakośs tak].

Proponuję, abyś zainstalował sobie audacity i tam sprawdził mikrofon. Co do głośników to najlepiej podłącz jakieś inne bądź słuchawki (nawet te z telefonu - byle wtyczka pasowała xD) i sprawdź czy grają :)

 

PS: Możesz nawet sprawdzić na "Rejestrator dźwięku" w systemie Windows w Akcesoriach -> Rozrywka jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w systemie na ten głośniczek. Potem w opcjach -> "Właściwości" -> zaznacz Mikrofon i sprawdź czy wyciszony. Powinien być wyciszony. Zaznaczam, że w opcji ODTWARZANIE masz odznaczyć MIKROFON.

 

Ta opcja gdy jest zaznaczona powoduje, że co nie powiesz do mikrofonu to od razu sie odtwarza w systemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Okej buczeć już nie buczy :D Ale jak sprawdziłem sobie w rozmowie testowej skype to słychać mój głos ,ale buczy  ciszej ,że można usłyszeć co mówię ale jak dotknę mikrofonu to już mnie nie słychać bo buczenie zagłusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×