Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, otóż bez konkretnych wstępów, moja propozycja brzmi : Może zrobimy reset ranku i odznak, hm? Bo teraz nie jest już tak ciekawie jak 80% graczy biega ze 140-160hp i ma niewidzialność na nożu itp. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset był już 2 września --http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28458-reset-odznak-bf2/

Nie róbmy aż tak szybko resetu odznak.

Ktoś się nacieszył full odznakami 1 miesiąc lub krócej i ? Najlepiej reset niech będzie przed końcem roku szkolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To nie chodzi tylko o wbicie. Pomyśl o tych, co kupili te odznaki... wydali kasę i co? Zaraz znowu reset i od nowa? Oczywiście nikt nikomu nie każe kupować odznak ale tak częste resety to przesada.

 

Poza tym nie wszyscy mają te 48 odznak ;)

 

 

 

Reset rankingu popieram ale odznak już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składasz taką propozycję, ponieważ biją Cię gracze np. z niewidzialnością czy 160hp i denerwuje Cię to... Pozwole sobie "śmiechnąć" ->  hahaha

 

02.09-28.01 to miesiąc to 4 miesiące, wbicie odznak zajmuje około miesiąca. Więc już nie przesadzajmy  ;)

No to na lajcie dogonisz osoby które mają np.: po 44 odznaki (w tym ja)  : )

 

No chłopie... - nie myśl sobie że piszę tak dlatego że mam te odznaki..  Jak każdy nowy, ja także musiałem sobie radzić z takim na początku i dałem rade, więc Ty też dasz. (skoro wbijanie odznak zajmuje ok. miesiaca ^^ )

 

Tak jak było wspomniane wyżej - Ci co kupili odznaki np. tydzień temu, długo by się nie nacieszyli nimi.

No chyba że im je z powrotem ufundujesz to spoko, może by przeszło, ale ciężko by mi było w to uwierzyć.

 

Gdybyś się nie domyślił napisze swoją decyzje - Nie.

 

 

 

 

 
Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składasz taką propozycję, ponieważ biją Cię gracze np. z niewidzialnością czy 160hp i denerwuje Cię to

Nie wiem jak Wy drodzy Admini BF2, ale ja Gracza nie widziałem na serwerze już dosyć czasu, więc sie dziwie skąd ten temat :P GT: http://www.gametracker.com/player/Red-Eagle/193.33.177.21:27091/

 

Co do resetu to uważam, że jeszcze nie pora. Jak dla mnie odpowiednia pora byłaby tak coś po świętach Wielkanocnych bo teraz ludzie nadganiają oceny lub są na feriach i potem ganiać za ocenami trzeba, aby wypaść jakoś na koniec roku szkolnego [bądźmy szczerzy większość osób grających na serwerze to osoby uczące się...]. Lepiej jakoś pod koniec roku szkolnego moim zdaniem.

 

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Powody podali Panowie powyżej, więc nie będę się powtarzał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Rev, nie chodzi o mnie bo ja również nie mogę narzekać na swoje odznaki i osiągnięcia... Chodzi mi o graczy którzy np nie mogą Sobie nic wbić bo tacy jak Ty czy ja grają... Ale jak nie to nie, to była tylko propozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Rev, nie chodzi o mnie bo ja również nie mogę narzekać na swoje odznaki i osiągnięcia... Chodzi mi o graczy którzy np nie mogą Sobie nic wbić bo tacy jak Ty czy ja grają... Ale jak nie to nie, to była tylko propozycja

 

Rozumiem, ale tak jak pisałem.. Ja też musiałem wbijać odznaki przy takich graczach i nie płakałem. Myślę że poziom serwera DM+BF2 nie jest aż tak wysoki, że taki przykładowy gracz nie da rady wbić 007 z pompy. : )

 

Wgl. moim zdaniem ten temat z góry skazany jest na niepowodzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×