Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
soon

FFA NA TP

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałbym tutaj poruszyć temat formy gry jaką jest TP na serwerze.

A więc tak, w drużynie CT jest FFA bo wszyscy biegają tam gdzie fragi po czym paka podłożona jest gdzie indziej, ale po co do niej biec? Lepiej mieć broń na następną rundę może wreszcie coś się ubije.

W drużynie TT natomiast forma FFA wygląda w podobny sposób. Gracz z paką biegnie na bs jeśli wgl biegnie do niego, a reszta drużyny za fragiem! Normalne...

Info po zabójstwie. Jeśli je ktoś wgl poda to jest "kurwa jakim cudem" albo coś w tym stylu. Mało osób podaje jakiekolwiek info, jedynie osoby posiadające micro coś tam powiedzą.

Adminów praktycznie nie ma na serwerze.  Jak gram i piszę na u@ nie ma jakiejkolwiek reakcji. biO coś tam zawsze postara się pomóc lub ogarnać. Ale nie często go widzę gdy gram. (Np. wczoraj jak chciałem zgłosić parę osób nie było ani jednego admina lub żaden nawet nie spojrzał na danego gracza)

 

Nie wiem czy będę mógł powoływać się o admina, ale według mnie z serwera robi się powoli ffa ze strefami raszu, a to trzeba ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze na GG Alarmowym i faktycznie czasem coś przychodzi o takich przypadkach no, ale jak Adminów nie ma (Globale nie zawsze są dostępni - H@ / Moderator)

 

Jeden Admin zgłosił wczoraj nieobecność na chwile, inny Admin też nieobecność, ale na dłuższy czas. Ciara powinien już być, ale chyba coś sie przedłużyło, Corky Romano ma nieobecność do 9 lutego, Smakosh zgłosił też nieobecność na czas "nieokreślony", więc jak widać TP jest osłabione bardzo - o ile nie całkowicie :(

 

Co do Twojego podania to miałbyś na pewno większe szanse gdyby nie ban na BL, ale oczywiście zawsze możesz spróbować, lecz na pewno łatwo nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban na bl był poprzez znajomości i zdaje sobie sprawę że to byłby problem. Lecz nie ma na mnie skarg że jestem odpalony czy coś, bynajmniej o owych nie słyszałem. Myślę że okres próbny na tydzień byłby dobrym rozwiązaniem.

A na serwerze dzieje się coraz gorzej. Wolą sobie postać na respie i zachować broń niż trochę postrzelać i rozbroić pakę.

Ostatnio pytam jednego z graczy:

-Dlaczego nie pobiegłeś do paki mogłeś to ugrać..?

-Bo było ich za dużo.

Dla niego 4 graczy do ubicia to dużo. Więc nie wiem czego szuka na takim dużym serwerze TP. I to nie jest jedyny przypadek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zdarzy się że czasem się z team nie dogadasz i biegaja jak szaloni wszędzie ale jak będziesz miał ogarniety team to bardzo fajnie gra sie, ponieważ każdy każdemu daje info ale też sie zdarzy tak że jakiś gracz ma w dupie jak paka jeest posadzona i nie biegnie rozbrajac chodź jest dużo czasu a niektóry gracz chodz jest mało czasu wbija na BS i próbuje tą paczke rozbroić. Moim zdaniem niepotrzebnie napisałeś ten post bo dużo graczy wie o tym i admini też zapewne wiedza i pilnuja tego za gre nie TP, ale jak uważasz że ten temat był potrzebny to spoko.

 

 

 

                                                                                                  Pozdrawiam: PIkachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim również jest mało dlatego jeszcze troszkę pogram, po udzielam się na forum i złożę podanie. Nic nie mam do stracenia, a myślę że mogę pomóc.



Uważam że właśnie jest temat potrzebny bo jak jedna drużyna jest zgrana to druga ma w nosie czy jest paka czy nie lub czy można odbić pakę by ją podłożyć. Info daje może co 4 gracz w drużynie czyli mniej więcej 3 osoby. Gdy pisze się na u@ o cziterze żaden admin nie reaguje na powiadomienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do cheatów to troche pojawiło się kiedys nie było nikogo albo 1 odpał który za chwile dostał bana

teraz jest coraz gorzej niestety :(

 

mało osób daje info.

 

a co do zachowania broni to czasami trzeba a nie na pałe wbijac gdy nie ma szans po kilku rundach zbierania na awp. Lepiej zachować gdzy jest sie bez szans i ugrać kolejna runde a nie stracic w tej a potem z glockiem albo usp bo zbieram -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozumiem zachować awp gdy masz nie zbyt dużo hp i zbierałeś na nie 2 3 rundy. Ale są takie sytuacje gdzie gracze zachowują usp/glocka w 1 rundzie. Albo po prostu kampią i czekają może ktoś przebiegnie i się uda może nie.

Grałem dziś parę godzin może 4 osoby dały info po padnięciu poprzez napisanie i ze 3 osoby stale grające na mikro.

A cheatów jest znacznie więcej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym infem po padnieciu jest różnie. Ostatnio jak grałem nie było z tym problemu. Druga strona medalu jest taka, że nie każdy daje info bo po prostu nie umie grać TP i np. nie zna części mapy jak się nazywają, ja się spotkałem z takim przypadkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co w ogóle ten temat. Chyba oczywiste jest, że jak nie ma adminów na serwerze to nie ma kto pilnować gry TP.

Niestety adminów nie wyciągamy z rękawa. Nie ma podań, nie ma nowych kandydatów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×