Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BlazE

ODRZUCONE Podanie BlazE

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: BlazE
2. Steam ID: STEAM_0:0:8555232
3. Wiek: 16
4. Czas spędzony na Serwerze (GT): http://www.gametracker.com/player/BlazE/193.33.177.32:27066/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem admina na dosyć dużo serwerach.
6. Znajomość AMXX (x/10) tak koło 7
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Ponieważ jest bardzo mało adminów. A gra TP zamienia się w FFA. Mam na imię Mateusz. Pochodzę z Krakowa.Interesuje się Piłką nożną,informatyką,grafiką :)
8. Mikro [TAK/NIE]: Nie ale zamierzam kupić :)
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście
10. Reklamy/SMS: SMS 
11. Linki do poprzednich podań: Brak

 

PS : Wiem że gram dosyć krótko na serwerze ale będe bardzo często grał tak z dziennie 4-7 h ( Ferie ) a potem 4-5 h :)

Edytowane przez BlazE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Kilka zdań nie jedno, ja jestem na NIE, nie wiem jak inni.

 


7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Ponieważ jest bardzo mało adminów a gra TP zamienia się w FFA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko również jestem na nie. Fakt faktem nie grasz długo i to jest na twoją niekorzyść. Argumenty dlaczego ty masz zostać adminem a ty podajesz jak masz na imie skąd pochodzisz i twoje zainteresowania... Nonsens.  Faktem jest że proszony jestes o to w punkcie 7 ale wydaje mi sie ze tu powinny sie znajdować twoje solidne argumenty dlaczego ty, co byś zmienił, jaką masz skuteczność. Wydaje mi sie że to nadaje sie do działu : Przywitaj sie. Nie neguje Cie jako osoby ale twój wiek nie mówi zbytnio o twoim doświadczeniu.

Edytowane przez wocen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko również jestem na nie. Fakt faktem nie grasz długo i to jest na twoją niekorzyść. Argumenty dlaczego ty masz zostać adminem a ty podajesz jak masz na imie skąd pochodzisz i twoje zainteresowania... Nonsens.  Faktem jest że proszony jestes o to w punkcie 7 ale wydaje mi sie ze tu powinny sie znajdować twoje solidne argumenty dlaczego ty, co byś zmienił, jaką masz skuteczność. Wydaje mi sie że to nadaje sie do działu : Przywitaj sie. Nie neguje Cie jako osoby ale twój wiek nie mówi zbytnio o twoim doświadczeniu.

Piszę pare rzeczy o sobie bo co mam więcej napisać dlaczego chce być adminem :/ Bo jest mało adminów i dużo cziterów rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@BlazE, Już widzę że nie czytałeś regulaminu 

* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.

Z tego miejsca jestem na NEUTRALU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieuzupełniony profil, konto na forum przez 2 dni, na serwerze przegrałeś w ciągu ostatniego miesiąca [a raczej 3dni...] 486 minut oraz brak tagu na steam...

 

Co prawda admini są potrzebni, ale Ty nawet nie umiesz spełnić wymagań, które zajmują 2 minuty...

 

Jestem obecnie na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na nie, posiedź z nami dłużej. Załatw mikro spełnij wymagania i gwarantuję ci, że każdy będzie na tak...

 

Pozdrawiam, Cię serdecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

w tej chwili na nie, niestety ale nie spełniasz podstawowych wymagań, spełnij wszystko złóż podanie za tydzień a będę na tak i sądzę, że wtedy większość też;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie brak spełnionych podstawowych warunków :( . Na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie NIE.

Micro brak, posty z offtopic, "bo mało adminów" to żeś się rozpisał tam, 16 lat sorry ale doświadczenie masz raczej małe a rano chyba jest szkoła więc raczej Cię nie ma, bynajmniej przez ostatnie 2 dni w godzinach 8-12 nie widziałem Cię ani razu. Ogólnych wymagań brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @ UP

Wzór się kłania. 1) Tutaj akurat wiek spełnia - minimum 16 lat 2) W regulaminie nie jest napisane kiedy ma grać dany Admin, więc dawanie NIE z powodu tego że gra po szkole, a nie rano moim zdaniem jest zupełnie nie fair. Nie wszyscy są tacy jak Ty...

 

Przepraszam za kolejny post w podaniu tego Gracza, ale to co wyżej @soon napisał jest jakimś nowym kryterium chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Brak uzupełnionych pól profilu,

2. Brak tagu na steam,

2. 10h przegrane na serwerze.

 

Nie zniechęcaj się, admini na TP są potrzebni. Jeżeli zechcesz następnym razem złożyć podanie to przeczytaj ze zrozumieniem cały temat ze wzorem.

 

Podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×