Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
DomaS

Dota 2 czym nie grać na początku

4 replies w tym temacie

Recommended Posts

Oto lista postaci, których NIE powinieneś wybierac, gdy zaczynasz grę w Dota 2..

 

wisp_vert.jpg

Wisp (przez grę zwany Io) - najbardziej support ze wszystkich supportów w tej grze. Żaden jego skill nie zapewni mu solo killa. Jego ulti powoduje, że możesz w przeciągu kilku sekund znaleźć się w dowolnym miejscu na mapie, wraz z osobą Tetherowaną. Najpierw naucz się gankować, jak tego się nauczysz, to możesz zacząć próbować grać Io.

 

lone_druid_full.png

 

Lone Druid - micromanagement skills. Jeżeli przegrałeś miliony godzin w RTS, spoko, możesz próbować. Ale pamiętaj, że twój Bear (czyli twoje Q) jak padnie daje 300 golda, a ty jak padniesz to też dasz 300 golda. A poza tym jak resummonujesz beara, masz 150 sekund cooldown. Poza tym farmisz na 2 osoby. Plus musisz pamiętać cały czas o switchu Midasa. Nie chcesz tego na początku gry smile.png.

 

antimage_full.png

Anti-Mage - BEZ FARMY JESTEŚ NIKIM. Na początku przygody z DOTĄ nie będziesz umiał farmić efektywnie. Mały pancerz i mało HP na początku, plus carry team (low lvl pub tak ma), gdzie nikt nie kupuje leczenia/wardów = martwy Anti-Mage. Battlefury po 25 minucie jest już za późno.

 

storm_spirit_full.png

Storm Spirit - Musisz mieć wyczucie kiedy inicjować prawidłowo. Jak przegrasz te 100h, to spróbuj, bo jest fajny, ale na początek odradzam. Za trudne combo (ulti->W->Q->ucieczka ulti).

 

 

chen_full.png

 

Chen - postac, które bez neutralnych creepów są SŁABE I BEZUŻYTECZNE. Nie dość, że wymagany micromanagment, to jeszcze znajomość, co każdy neutralny creep ci da. Plus na Chenie trzeba wiedzieć, kiedy użyć Hand of God.

 

puck_full.png

Puck - to samo co Storm Spirit. Po kilkudziesięciu godzinach warto spróbować. Przedtem za ciężka postać.Aczkolwiek możesz spróbować

doom_bringer_full.png

Doom  - podobnie jak /Chen, tylko że tym razem ZJADASZ creepy. Twoje ulti też jest na za długim cooldownie, a nie będziesz wiedział jakie skille mają przeciwnicy i kogo wyłączyć swoim ulti.

pudge_full.png

Pudge - fajna postać, hooki itd. ale nie potrafisz tych hooków wyczuć, gdzie je władować itd. Po kilku meczach na botach może nim ci się uda, ale łatwo go wyłączyć z gry.

 

Medusa.png

Medusa - jak Anti-Mage był HARD carry, to ja nie wiem jak ją określić. Ona bez przedmiotów nic nie zrobi. Linken's Sphere farmi się dłużej niż Battlefury. Pierwszy lvl poświęcasz na statystyki zamiast na skille bo ma taki low base damage. TYLKO JAK POTRAFISZ FARMIĆ + MASZ SUPPORTÓW.

invoker_full.png

Invoker - 2 czary + itemy to dla ciebie za dużo na początku a ty tu nagle wyjeżdżasz z 14 czarami. NIE.

 

enigma_full.pngNature%27s_Prophet.png

Enigma/Nature's Prophet - efektywna dżungla, 8 minutowy midas? Nie próbuj. Jak ogarniesz jak dżunglować zwykłymi carry, to spróbuj potem nimi, przedtem unikaj.+ ult enigmy zarzuce filmik kolegi, w którym pokazuje jak trudny jest ult enigmy(na filmie ja) do opanowania.

(bez miniaturki)  

 

 

Można by było dodac więcej bohaterów, ale tymi nie da się grac,gdy zaczynasz dopiero grac w Dotę..

 

Dużo roboty   :) mam nadzieję ,że się spodoba i co najważniejsze przyda 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to zebrałeś to co trzeba było zebrać. W sumie jak ktoś nie umie grać to w ogóle nie powinien jej odpalać, bo potem puby wyglądają jak wyglądają. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×