Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Byastil

Może Pora na Zamiany ?!

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Nie Pisząc Dużo Mowie wstępnie Chciałbym Trochę Pozmieniać Coda , a Mianowicie Perki i Klasy Ok Zaczynam : 

 

1) Perk Tajemnica Ninjy : Chciałbym dodać 1/1 z Kosy Ponieważ  Ktoś Gra nowa Klasą i Chce ce Przyexpic Ninja  i Zmiana Klasy na Komandosa to Byłoby to samo . 

2) Klasa Strzelec Wsparcia : Ma M4 +Scout+Mina. Zaryzykujmy i dajmy zamiast m4 - ak47 . Ponieważ jest dużo Klas z M4 + Defusal Kit Ulepszmy tą Klase :D 

3) Jak Wspominał Baku:s Perk Narzędzia Pirotechnika Ten Perk był by Przydatny ale Pod względem Natychmiastowego Rozbrojenia Paki. Wiec Prosze go dodać ;) 

4) Usunięcie Perka : Moc Petrusa . Ponieważ On całkowicie Nie działa Mialem ten Perk 2 razy w rundzie i tak mnie widzieli Ale 15 granatów miałem. 

5)  Ponieważ Jest perk M4 Swat'u Czyli m4 ma 1/.. Wiec dodajmy Perk np. ak47 Wojaka Czyli Też byłoby 1/3 1/4 1/5 1/7 .

 

No to Były Moje Propozycje Zmiany Czekam na wasze Wypowiedzi :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

2,3,5 na tak 1,4 na nie ponieważ ninja +1/1 z noza to pogrom dadajmy do tego klase premium no. wolny strzelec to masz 300hp pelno kondycji 1/1 z noza i m4 i mp5 na dodatek to by było zbyt mocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W sumie to jestem na tak we wszystkich propozycjach, lecz co do 4 jestem na nie, bo co do niej mial bym inna propozycje, a dokąłdnie : Ten perk miałby 5he i przenikanie przez sciany, ale nie byl by tylko na 1 rundę ale mial by wytrzymalośc 80 tak jak brzucho .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1.Nie , po co ulepszać perk , który daje aż taką przewagę?1/1 z kosy to przesada.

2.Tak , w sumie dobry pomysł na urozmaicenie klasy.

3.Nie

4.Pełna zgoda

5.Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Usunięcie Perka : Moc Petrusa . Ponieważ On całkowicie Nie działa Mialem ten Perk 2 razy w rundzie i tak mnie widzieli Ale 15 granatów miałem.

 

Napisałeś, że perk "Moc Petrusa" w ogóle nie działa, ale granaty dostałeś <facepalm>

Ten perk działa a przynajmniej mi.

+jak masz pisać propozycje to przynajmniej schludnie i z zachowanymi zasadami ortografii.

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Chyba sobie kpicie ? Koleś będzie biegał ponad 200 hp niewidzialny z kosą 1/1 no ja tego sobie nie wyobrażam ...  2 odpada robicie ze zwykłej ogólnodostępnej klasy , klasę premium, 3 jestem na tam może się przydać aczkolwiek myślę że nie będzie to zbyt popularny perk ,4 również niekiedy zauważam problemy z tym perkiem , 5 proponowałbym aby dodać ten perk oraz zmniejszyć z 1/3 do max 1/4 w ak również do 1/4  1/3 to jest za dużo automacie ...     // Dziękuję za uwagę liczę na wasze opinie oraz hejty :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Mitusubaszi Klasa Ak47+Scout+mina+Defusal Kit Klasą Premium O. O Chyba w Głowie ci sie Poprzewracało ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 1)Perk Tajemnica Ninjy : Chciałbym dodać 1/1 z Kosy Ponieważ  Ktoś Gra nowa Klasą i Chce ce Przyexpic Ninja  i Zmiana Klasy na Komandosa to Byłoby to samo.

Ten perk i tak jest mocny, więc ta propozycja jest raczej nie do przyjęcia. NIE

 

2)Klasa Strzelec Wsparcia : Ma M4 +Scout+Mina. Zaryzykujmy i dajmy zamiast m4 - ak47 . Ponieważ jest dużo Klas z M4 + Defusal Kit Ulepszmy tą Klase :D 

Jeżeli damy tej klasie AK to automatycznie klasa Ninja i Profesjonalny Wojak zostaną odrzucone. Zastanówmy się nad tą zmianą. NEUTRAL

 

3)Jak Wspominał Baku:s Perk Narzędzia Pirotechnika Ten Perk był by Przydatny ale Pod względem Natychmiastowego Rozbrojenia Paki. Wiec Prosze go dodać ;)

Tem perk byłby przydatny, lecz nie wiem czy nie byłby on typu: wylosuj-sprzedaj. Ostateczna decyzja: TAK

 

4) Usunięcie Perka : Moc Petrusa . Ponieważ On całkowicie Nie działa Mialem ten Perk 2 razy w rundzie i tak mnie widzieli Ale 15 granatów miałem.

Mi perk najczęściej działa i nie widzę w nim żadnego problemu.

 

5) Ponieważ Jest perk M4 Swat'u Czyli m4 ma 1/.. Wiec dodajmy Perk np. ak47 Wojaka Czyli Też byłoby 1/3 1/4 1/5 1/7 .

Tutaj się w tobą zgadzam. AK także powinno być w granicach 1/3-7. TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Cwaniaczek nie popisuj się proszę  spójrz sam przemyśl co ma szturmowiec i dopiero komentuj.Fakt iż mamy snajperkę byle jaką ale mamy to już bardzo dużo plus automat nie wspominam już o minie która postawiona w dobrym miejscu potrafi dobrze pokrzyżować plany przeciwnikowi , zamieniono dwie rakiety w szturmowcu na defa a tu masz i mine oraz defa gdzie tu jakieś wyrównanie ? mocna klasa sam bym się zastanawiał czy nie grać tą klasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 TAK

2 TAK

3 TAK

4 nie ponieważ wystarczy naprawić perk i będzie ok

5 TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Odrzucone.

2. Odrzucone - Jest mniej więcej 50/50 klas z M4 i AK.

3. Nie mam pojęcia jak to naprawić. Jest w necie perk na nowego coda, jednak nie działa i buguje rozbrajanie innym klasom. Osobiście mógłbym go przerobić na Naszego cod'a, jednak bug zostanie.

4. Według moich doznań prk działa. Jeżeli coś nie działa to załóż odnośnie tego itemu osoby temat i dokładnie wypunktuj co jest wadliwe.

5. Były dwa identyczne itemy z M4. W jednym "Styl wojownika"  zmieniłem na "Darmowe MP5 + 1/5-10 z niego". W itemie "Bron partyzanta" zmieniłem na "Darmowe AK47 + 1/3-10 z niego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×