Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Doon

Zmiana wyglad broni na normalny :)

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tak jak w temacie. Moim zdaniem wiekszosc graczy jest przyzwyczajona do zwykłego wygladu broni :), i chyba lepiej by sie gralo gdyby bronie miały normalny [stary] wyglad :). To jest oczywiscie tylko moje zdanie ;). Piszcie co wy o tym myslicie :)

Edytowane przez Doon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualne modele broni według mnie są fajne i powinny zostać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sobie podmienić modele u siebie. To nie jest trudne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zawsze możesz sobie podmienić modele u siebie. To nie jest trudne

 

Dokładnie, mi sie te modele bardzo podobają . Ale skoro poruszono ten temat widziałm kilka razy jak gracze pisali na say jak wyłączyć modele broni, więc ja byl bym bardziej za wprowadzeniem pluginu na wylączenie modeli broni pod komęda /modele czy cos takiego : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już dawno zastanawiałem się aby napisać taki temat.Ja myślę że normalny wygląd broni był by super ale nie którym graczom nie spodobało by się to dlatego też myślę że można rozstrzygnąć ten dylemat takim oto sposobem: po wpisaniu /modele modele są aktywowane a gdy wpiszemy ponownie tę samą komendę modele zostaną zdezaktywowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nie mogę sie wypowiadac w swoim temacie ale zaryzykuje :). Tak jak wlasnie poprzednicy napisali z komendą /medel bylo by bardzo fajnie, kto by sobie życzył zmienil by sobie na normalny a kto nie zostawil by tak jak jest do tej pory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzona komenda /modele. Po jej użyciu możecie zmienić wygląd broni na normalny lub przywrócić modele obecne z cod'a.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×