Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
soon

fecu /A/ kultura i wychowanie nie są mu obce.

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz
2. Nick oskarżyciela (z gry): sOON.
3. Nick oskarżanego (z gry): fecu /A/
4. Dokładna data (dzień+godzina): 10-02-2013 jakoś 15:30 oraz 9-10-2014 lecz godziny nie pamiętam.
5. Mapa: de_tuscan + 3 screeny z wczoraj
6. IP oskarżonego: 178.56.202.99:27005 http://www.iv.pl/images/84800358591118778453.jpg
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:64740764 http://iv.pl/images/56633562807020884464.jpg
8. Dowód przewinienia: http://www.speedyshare.com/uYAap/fecu.rar
9. Dodatkowy opis: Szczerze mówiąc, mało mnie to obchodzi co on ma do powiedzenia, lecz trochę kultury powinien mieć każdy. Wyzwiska wyzwiskami, ale żeby non stop cisnąć po matce ? ojcu? Słowami typu "rucham Ci matkę 3 razy dziennie". Tak właśnie zachowuje się nasz ukochany pro elo hajt FECU /A/. Z pewnością jest już dorosły, ma oboje rodziców którzy go kochają i wychowują jak tylko mogą. Lub jest nie lubiany bity w szkole w domu? I próbuje odreagować przed komputerkiem. Patrząc na ostatnie 2 tygodnie gry w sumie wynika na to że nie ma przyjaciół prócz komputera.

Sądzę że nie tylko ja mam go dość ale też inni których wyzywa. np. jest w folderze również screen jak próbuje wyzywać Wocen'a.

 

Mam nadzieję że admini coś z tym zrobią bo gra na serwerze jest coraz mniej przyjemna.

Pozdrawiam, sOON.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudownie, typ robi co chce wyzywa wszystkich po kolei a admini dadzą mu bana jak dopiero to zobaczą. Śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I będę cię jechał lewaku, do póki nie przestaniesz się palić. Ciesz się kurevko, jeszcze 6 dni max pograsz, potem ktoś rozpatrzy tematy z twoimi haxami. 

 

/Jeszcze jeden taki post i warn.

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw je opisz i skończ płakać. To że masz przykre dzieciństwo nie znaczy że masz wyzywać innych w internecie bo tylko tu próbujesz stać się kozakiem. Lecz sory nie wychodzi Ci to zbyt dobrze. Gdybyś pewnie tak do kogoś na podwórku powiedział obili by Ci buźkę i by się skończyło. A tu nawet admin nie reaguje, a na serwerze żadnego nie ma choć ani jeden nie zgłosił nie obecności.

Jechać mnie możesz jak wpadniesz do mojego miasta i powiesz mi to w twarz szczylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@fecu, z kolejną taką skargą nałożę na Ciebie bana na tydzień, a później na miesiąc.

 

Proszę patrzeć na gracza. Jeżeli będzie dalej psuł grę na serwerze to proszę zgłaszać.

 

 

do póki nie przestaniesz się palić

Od tego jest dział AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×