Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kubi

Przekierowywanie

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zglaszam się z prosbą, aby skasowac przekierowywanie na inne serwery, kiedy ten serwer na, ktory chcemy wejsc jest pełny. Wg mojej oceny to jest oszustwem i zle swiadczy o serwerowni, powiem szczerze, ze jak zauwazylem, ze mace cos takiego mialem skasowac wasz serw i wiecej tu nie wchodzic, ale zmienilem zdanie.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie usunięte. Poza tym, ja tego nie widzę jak oszustwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... powiem szczerze, ze jak zauwazylem, ze mace cos takiego mialem skasowac wasz serw i wiecej tu nie wchodzic, ale zmienilem zdanie.

Pozdr

pozwolisz, ze posluze sie cytatem znanej na tym forum uzytkowniczki: "Nie zrobisz raczej nikomu przykrosci jak odejdziesz a przynajmniej nikt z tego powodu sie nie zalamie. Czesc jak czapka, Pa jak parasol i W jak ... nara :D haha"

Wracajac do tematu, raczej kazdy wie, ze serwer dd2 utrzymuje w kupie reszte serwerow i wlasnie dzieki przekierowaniom tamte sie rozwinely i jest, jak jest, wiec daj sb spokoj .. Denerwuje cie przekierowanie? Kup slota, tym samym wspomożesz sieć :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie usunięte. Poza tym, ja tego nie widzę jak oszustwo...

Heh jak nie widzisz tego jako oszustwo?? Załozmy, ze chcę sb pograc na only dd2 i tylko tam, więc wchodze klikam sb na wasz serwer jest napisane łądnie, piękne only dd2 co to znaczy only?? A tu pojawiam się na AWP Indii, myslac, podczas ładowania, ze wyladuje tam gdzie chcem, a tu kapa, rozumiem, ze dd2 u3muje wasze serwery, ale to, ze nie widzisz tego jako oszustwo to jest dziwne, bo z pewnoscia to jest oszustwo! pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrozum to typie, nikt sie do tego nie rzuca tylko Ty. Nie chcesz przekierowań na inne serwery to masz up^ cytat, albo kup slota i po sprawie, na pewno Cie nie bedzie przekierowywać. Wg. mnie temat do zamknięcia, bo typ ewidentnie robi z siebie idiote. A ziomek jeszcze jedno, myślisz, że jak serwer bedzie pełny to wbijesz? Nie sądze. I tak bedziesz musiał czekać, także umil sobie wtedy czas grą na idnii.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubi jaki cel jest w tworzeniu takich bezsensownych tematów?Nie wiem jaki problem tkwi w przekierowywaniu , to jest jedynie propozycja nikt nie zmusza Cie żebyś grał na innym serwerze , swobodnie możesz poczekać na zwolnienie się slota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że jesteś Graczem NS, bo Steam nie ma przekierowań wchodząc poporzez zakładkę "Find Servers".

Jak dla mnie jak grałem jako NS to przekierowania były dobre bo jak serwer pełny to przekieruje nas na inny i po wejściu na inny serwer wystarczy wpisać na say "/server" i wybrać odpowiednio i od razu jak zwolni się miejsce to nas przenosi na docelowy serwer ;)

Ponadto da się zauważyć, gdy otrzumujemy przekierowanie, wystarczy uważnie patrzeć na pasek postępu - w przypadku przekierowania ładuje się od nowa i jak nie chcemy przekierowania to naciskamy po prostu na ESC :)

 

Jak dla mnie to propozycja nadaje się do odrzucenia bo ma dużo plusów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że jesteś Graczem NS, bo Steam nie ma przekierowań wchodząc poporzez zakładkę "Find Servers".

Jak dla mnie jak grałem jako NS to przekierowania były dobre bo jak serwer pełny to przekieruje nas na inny i po wejściu na inny serwer wystarczy wpisać na say "/server" i wybrać odpowiednio i od razu jak zwolni się miejsce to nas przenosi na docelowy serwer ;)

Ponadto da się zauważyć, gdy otrzumujemy przekierowanie, wystarczy uważnie patrzeć na pasek postępu - w przypadku przekierowania ładuje się od nowa i jak nie chcemy przekierowania to naciskamy po prostu na ESC :)

 

Jak dla mnie to propozycja nadaje się do odrzucenia bo ma dużo plusów...

Owszem mozna to zauwazyc, dlatego ja zawsze nacisam 'cancel', ale ide o zaklac, ze malo kto to ogarnie dopiero za ktoryms razem, ja rozumiem, ze to ma duzo plusow, ale to nie zmienia faktu, ze to jest oszustwo i nie piszcie, ze tak nie jest juz to wam zreszta wyjanilem, decyzja zreszta nalezy do H@ skoro ma z tego duzo pozytku, to pewnie to pozostanie

 

Kubi. Sława i skill Ci uderzyłdo głowy? ^^

staram się nabic posty i napisac podanie o admina, bo odpaly mnie wkurzaja, a admin jest, albo go nie ma :D co nie zmienia faktu, ze nie mysle tego co napisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekierowanie ma zostać i amen . To nie jest zadne oszustwo , wręcz przeciwnie rozkrecanie pozostalych serwerów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrozum to typie, nikt sie do tego nie rzuca tylko Ty. Nie chcesz przekierowań na inne serwery to masz up^ cytat, albo kup slota i po sprawie, na pewno Cie nie bedzie przekierowywać. Wg. mnie temat do zamknięcia, bo typ ewidentnie robi z siebie idiote. A ziomek jeszcze jedno, myślisz, że jak serwer bedzie pełny to wbijesz? Nie sądze. I tak bedziesz musiał czekać, także umil sobie wtedy czas grą na idnii.

hehe typie :) nie pamiętam, zebysmy się znali, ze się tak zwracasz do mnie, wyrazsz swoim postem tylko brak szacunku do czlowieka, ktorego wgl nie znasz i pewnie nie poznasz. i kto tu z sb robi idiote?? Wyrazilem tylko swoje zdanie na ten temat, a ty odrazu krytykujesz, mg z tego wywnisoskowac, ze jestes jeszcze gimbusem, albo za3males się na ich toku rozumowania. To jest tylko propozycja, chyba po to forum jest, aby kazdy przedstawił swoje zdanie. Cr7 zastanów się zanim cos pierdolniesz. To byla tylko moja propozycja, nie podoba się to napiszcie to w jakis cywilizowany sposób. Temat do zamknięcia. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przekierowanie ma zostać i amen . To nie jest zadne oszustwo , wręcz przeciwnie rozkrecanie pozostalych serwerów .

  Tak jak kolega powiedział. Jak się nie podoba to do widzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kubi

Odezwał się 20 latek który używa np. Za3males...

Jeśli Ty tu widzisz oszustwo to dla Ciebie kupienie cukierków truskawkowych które nie smakują jak truskawka to jest rozbój w biały dzień...

Przekierowanie pokazuje tylko możliwości innych serwerów i koniec kropka. "3maj się"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kubi

Odezwał się 20 latek który używa np. Za3males...

Jeśli Ty tu widzisz oszustwo to dla Ciebie kupienie cukierków truskawkowych które nie smakują jak truskawka to jest rozbój w biały dzień...

Przekierowanie pokazuje tylko możliwości innych serwerów i koniec kropka. "3maj się"...

hehe nie widze nic złego w takim skrócie, spieszyło mi się, a to czy oszustwo jest małe czy duże nie zmienia faktu, ze jest oszustwem!!! Jezeli ide do sklepu i proszę o gumy truskawkowe, a pani sprzedawca daje mi wiśniowe w przekonaniu, ze to jest truskawka to dla mnie to jest oszustwo, nie wazne czy male czy duze i jaki to ma miec przebieg w przyszlosci. Oszustwo jest oszustwem i nic tego nie zmieni, ale jezeli serwerownia ma się na tym wzoraowac i jakos funkcjonowac to juz jest nie moja brozka... Reasumujac jestem w przekonaniu, ze wiele ludzi tak mysli jak ja, ale nie wiem boją się wypowiedziec czy cos. OSzustwo małe czy duze jest oszustwem!!!

 

Jezeli by się pojawił komunikat typu nasz serwer dd2 jest pełny i czy chcesz się połaczyc z innym naszym serwerem np AWP INida, to nie byloby oszustwem, tyle w tym temacie kto kumaty ten zrozumie mój tok rozumowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Przecież dalej wchodzisz na sieć serwerów Kopytko, więc ?

Oszustwem to by było jakby przekierowywało Cie na jakieś ruskie szajsy. Tyle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli połączyłeś się z innym serverem bo ten był pełny to możesz użyć komendy /retry. Po jej wpisaniu połączy Cię automatycznie z serverem, z którym łączyłeś się wcześniej, a był pełny.

Możesz również nie wchodzić na serwer, gdy jest 24/25, a poczekać aż będzie 23 lub 22. Ponadto VIPy i osoby posiadające slota nie mają przekierowań, a wręcz przeciwnie wbijesz nawet na pełnym serwerze.

 

Myślałem kiedyś nad usunięciem tego, jednak po rozeznaniu stwierdziłem, że zbyt dużo ludzi jest za zostawieniem tego.

 

@@Kubi, wyzwiska nic nie dają. Możesz tylko zyskać warna na forum i po co Ci to? Niepotrzebnie wdajesz się w rozmowę, jeżeli nie potrafisz pisać normalnie.

 

Póki co propozycję odrzucam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×