Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BartaZ

RANGA ODEBRANA Admin BartaZ

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:BartaZ
2. Steam ID:STEAM_0:1:24632679
3. Wiek:24
4. Czas spędzony na Serwerze (GT):http://www.gametracker.com/player/BartaZ/193.33.177.32:27066/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: dobre miałem 7 razy admina i kilka razy własny serwer
6. Znajomość AMXX (x/10)7
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Ponieważ jest mało adminów na tp chce pomagać innym i gram bardzo dużo wczoraj o połnocy było 2 cheatów a nie było admina mam na imię Bartosz masz 24 lata skończe 6 kwietnia więc podałem wiek rocznikowo
8. Mikro [TAK/NIE]:TAK
9. Akceptacja Regulaminu:TAK
10. Reklamy/SMS:SMS
11. Linki do poprzednich podań:Brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Petrus,

Admin zrezygnował:
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34549-nieobecno%C5%9B%C4%87-rezygnacja/

Ja jestem na TAK gra drużynowo, sympatyczny gość...z poczuciem humoru, a co najważniejsze z chęcią pomocy w utrzymaniu porządku na serwerze...co więcej jest bardzo spostrzegawczy jeżeli chodzi o oszustów...wczoraj z nim grałem i się o tym przekonałem...jego pomoc bardzo się przyda...

 

Pozdrawiam cię z długiej mordko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na NIE. Grałem już z Tobą długo i widzę, że słabo ogarniasz grę, więc jak masz ogarniać admina, skoro to znacznie więcej obowiązków niż strzelanie i bieganie?

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty czytasz to co piszesz? Od kiedy admin musi być takim pro jak Ty? BartaZ gra dla przyjemności i chce pomagać by grało się lepiej. Więc w czym problem? Bo nie rozumiem Twojej wypowiedzi. To że słabiej gra nie oznacza że nie ogarnie roli admina.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

sOON, napisałeś już, co myślisz o podaniu BartaZa, ja zrobiłem to samo, więc, obrońco uciśnionych, po co dalej się wypowiadasz? Czy w takim razie ja mam do Ciebie zrobić sprutę, że jesteś na tak, a nie na nie? Bo jesteś odmiennego zdania niż ja? Żyjemy w wolnym kraju, jest wolność słowa, skoro składa podanie to musi liczyć się z krytyką. Chyba że piszesz po to, aby dostać od BartaZa kolejny punkt reputacji za popieranie go, to w takim razie wszystko jasne.
To że słabiej gra to jedno, a to że nie ogarnia gry to drugie. Napisałem moje zdanie na temat jego podania -> zabroń mi. :)
Dalej na NIE.

Pozdro 600 sOON.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cie na serwie kilka razy i także uważam, że jesteś ogarnięty. Nie musisz być naj żeby ogarnąć roli adma ;)

TAK

 

 

PS. Zastanawia mnie fakt, że masz 24 lata (dorosły mężczyzna) a dziś na forum dało się dostrzec mało inteligentne posty.. ale okej ;D miejmy nadzieje, że to się poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, steam czysty i wiem ze od nowości go ma!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK bo są potrzebni Admini TP, a Kandydat ten, jak widać nie ma zbyt wiele za plecami i wydaje się w miarę ogarnięty oraz ma poparcie Graczy serwera (no większości...)  ;)

 

PS: Popraw SID w profilu bo źle skopiowałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. ​Gracz często gra, kulturalny, mało adminów jest i nie każdy admin musi dobrze grać, musi znać się na tym co ma robić. Jestem za okresem próbnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na tak :). Powody są wyżej. Chłop kulturalny, grałem z nim wiem jaki poziom reprezentuje przyda sie kolega. Pozdrawiam.

Ps. po 1 pkcie dla soon&bonusa by sie przydało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jeżeli nie ogarnie to straci admina szybciej, niż dostał.

 

Podanie zaakceptowane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×