Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Duszek94

Problem z CS 1.6+ steam

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem gdyż kupiłem oryginalnego

 

Counter-Strike 1

ANTHOLOGY 

+

Stema

 

Po instalacji zgodnie ze wskazówkami gry włączam cs przez stem'a wszystko się zacina nie wiem czemu  nie wiem czy to przez to że mam słabego kompa czy to przez coś innego proszę o pomoc

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że może dlatego tak jest bo masz słaby komputer. Napisz jaki procesor [GHz] ile RAMu i ile MB ma karta graficzna.

 

Może jakiś wirus?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma antywirusa zainstalowanego oraz komputer z systemem Windows Vista

procesor: AMD Phenom 8450 Triple-Cory Processor 2.10 GHz
pamięć RAM: 3GB

Karta graficzna zapewne jakaś słaba nie jest przy takim sprzęcie.

Domyślam się, że jest to wina jakiegoś programu w tle bądź systemu operacyjnego, które pobiera aktualizacje i to powoduje obciążenie sieci, jednak nie mam obeznania w Viście i nie pamiętam jak sie sprawdzało aktualizacje automatyczne itp.[inf

 

[informacje uzyskane poprzez Steam]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na NS Ci nie zacinało to raczej nie jest to wina internetu. Platforma steam ma ogólnie większe wymagania techniczne, więc jeżeli masz starego kompa to stawiał bym na to - szczególnie po lutowej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma system Windows Vista, wyżej napisałem jaki sprzęt. Wcześniej miał ping 2k bo nie zauważył, że Mu sie w Steamie pobiera CS:CZ. Na grafice Direct działa Mu normalnie, ale na OpenGL ma ping ~500 z tego co mi na Steamie gadał (...)

 

I Jak napisał w drugim temacie nie wie co zrobić, aby na OpenGL mu normalnie działało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny temat: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/33182-problem-z-open-gl/

 

Najczęściej widzianym problemem są ustawienia video w grze. Odznacz opcje z góry i zaznacz opcję gdzie jest coś wspomniane "low video quality" Mniej więcej tak jak tu: http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/703/rt6b.jpg

Ponadto sprawdź czy masz wyłączoną synchronizację pionową w ustawieniach karty graficznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak zainteresowania / problem rozwiązany

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×