Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GanjaaMafia

odbanowany Sprawa bana

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po wejściu na serwer i zagraniu dwóch rund dostałem Permanentnego bana, nie wiem za co.. "Wstaw screnny na cs-kopytko.pl" lecz problem w tym, że ss mi nie zrobiono. Proszę o wyjaśnienie tego.


 


 


 


Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Borsuk Miodowy. 


[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Ganjaa Mafia 

[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na cs-kopytko.pl ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 20851679 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 87.248.89.72 ' 

[AMXBans] =====================

 


 


 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam ban ' Wstaw screeny na cs-kopytko.pl '  wyskakuje po zrobieniu przez admina ss wiec musialy byc Ci zrobione.Więc poszukaj,jak nie ma to czekaj az admin sprawdzi czy ss zostały zrobione :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z takim powodem dostałeś bana to nie chcę być nie miły, ale ssy masz albo nie umiesz szukać albo próbujesz zrobić z nas idiotów.

 

@edit

Borsuk Miodowy STEAM_0:0:75614615 02/22/2014 - 20:33:49 Ganjaa Mafia STEAM_0:1:20851679 87.248.89.72 cs-kopytko.pl [dust2 only][FFA] @pukawka.pl

Borsuk Miodowy STEAM_0:0:75614615 02/22/2014 - 20:33:48 Ganjaa Mafia STEAM_0:1:20851679 87.248.89.72 cs-kopytko.pl [dust2 only][FFA] @pukawka.pl

Borsuk Miodowy STEAM_0:0:75614615 02/22/2014 - 20:33:47 Ganjaa Mafia STEAM_0:1:20851679 87.248.89.72 cs-kopytko.pl [dust2 only][FFA] @pukawka.pl

 

:)

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój fail...

1. Zrobiłem ss'y nie temu co trzeba,

2. Nie wiem czy jest konieczność wstawiania przez gracza ss'ów ale lepiej by było jakbyś wstawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie screeny możesz sam zrobić. Jeśli mamy rozumieć masz windows vista/7. Ale niestety nie zrobisz z nas idiotów. Screeny zostały zrobione i musisz je mieć. Admin nie zrobił tej osobie co trzeba ss ale chyba niechcący trafił także w spaloną pieczare :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSy najłatwiej znaleźć wchodząc w menu start -> wyszukaj. Zaznacza się w opcjach szukania szukanie w plikach systemowych oraz w ukrytych. Frazę którą wpisujemy to nazwa mapy tu jest dust2

 

Tu masz opisane jak znaleźć SSy, jeśli nie masz ich w folderze podanym w instrukcji: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/33528-mam-problem/&do=findComment&comment=152755 [sposób wyłącznie dla Windows Vista / 7].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam xp, mam 5 ss-ów z innego serwera z tą samą nazwą + 3 te które przesłałem. Nie wmawiaj mi, że chce zrobić z kogokolwiek idiotę bo po prostu nie moja wina, że tak to wyszło. Może istotne będzie to, że zginąłem i zminimalizowałem grę po wejściu już miałem bana, nie wiem czy to ma znaczenie to wyglądu ss, z tego co mi wiadomo nikt na mnie nie składał nigdy zażaleń o grę na wspomagaczach.. Jest to błąd admina który się przyznał do pomyłki więc tutaj bez pretensji do mnie, że ss tak wyglądają ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wychodziły tak samo to nie byłby czarne..  Z resztą CHYBA jest hltv więc sprawdźcie sobie czy grałem na wh/aimie czy innym gównie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest to błąd admina który się przyznał do pomyłki więc tutaj bez pretensji do mnie, że ss tak wyglądają ;-)

 

Dziwnym trafem ale też trafił na osobę mającą coś na sumieniu ;) Screeny po zminimalizowaniu counter'a wychodzą tak samo jak i odpalonym okienku gry, czy też mówiąc ogólnie na win xp 7 vista i 8. Więc albo wrzucasz screeny albo serio się żegnamy i temat do zamknięcia bo widzę tu tylko nie potrzebny spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak czasem 'czarne ss'y' powstają same z siebie.

Był u Nas jeden 'facet' który też wstawił takie czarne ss'y i UB dostał.

Przejrzę jeszcze to HLTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj, a wasze durne wypowiedzi zostawcie dla siebie. Borsuk zrobił ss-y więc może też przejrzeć hltv i on powinien zdecydować co dalej.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym dał chłopu ub, bo widać, że gra często, CZYSTO i jest stałym graczem, generalnie miałbyś duże szanse w zostaniu tutaj adminem, ale nie o tym chciałem..

Wg. mnie powinniśmy sprawdzić hltv i zobaczyć czy wywaliło go z serwera jak był dead oraz czy przy zminimalizowanym csie są czarne screeny, bo w to nie wątpie..

 

Dajcie mu UB, nic złego nie zrobił, ja też zazwyczaj, jak jestem dead minimalizuje cs, a przecież jest jeszcze hltv i można zobaczyć czy ewentualnie gdzieś się spalił, w co również wątpie .. Postawcie sie w jego sytuacji i dopiero oceniajcie. Ja na jego miejscu bym sie ostro wkurwił, ale to tylko tak na marginesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Sprawdziłem, przy zminimalizowanym CSie SSy są czarne i CRC te same. SSy trzeba robić jak gracz jest w ruchu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×