Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bellyarr

Anti Chit

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam taki pomysł co do dd2 żeby wgrać program -"Anti-Chit",jest to program który pomaga "oszukać" czitera,klawisze F8 - F12 są to klawisze którymi posługują się gracze z wh czy aimem,sh.Program polega na tym iż gdy gracz z pomocami czy to będzie wh z anti ss czy coś innego wciśnie klawisz F8-F12 dostanie automatycznie bana na 30 min,usprawnia to także ich "łapanie" ponieważ admin już będzie miał na niego oko nawet gdy gracz wejdzie na serwer za powiedzmy 1-4h możemy sprawdzić Amx :)

Grałem na kilku serwerach i miały ten sam problem z cziterami,każdy serwer go ma,a takie coś naprawdę usprawnia prace adminów,z góry dzięki za uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś ma bindy pod tymi klawiszami, nie ma prawej ręki, a nadgarstek u lewej ręki może zginać tylko w prawą stronę? Wtedy nie da się inaczej niż mieć bindy akurat pod tymi klawiszami, więc jak dla mnie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że polega to na tym, że nacisnę klawisz między F8 - F12 i dostaje bana na 30 minut. Bezsens. Cziterów najlepiej banować pernamentnie, a poza tym ktoś może mieć bindy ustawione na te klawisz, przykładowo ja mam społeczność w Steam ustawioną na F8 oraz kilka bindów dalej.

Nie jestem za tym, aby pluginy banowały za wh bo czasem ktoś może skanować itp.

 

Jestem za odrzuceniem propozycji bo wiem, że będą kłopoty z tego...

 

PS: Ja jak miałem wh to pod F1, więc widać dopracowanie i sens istnienia takiego pluginu :P

 

@ down

 

Pod Home mam amx, a pod Insert SS steama, bany bym dostawał zdrowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin kompletnie zbędny. Główny powód? Ktoś może mieć bindy pod tymi klawiszami i co, dostanie bana? Przykładowo ja mam bind pod f1, f2, f5 ,f6, f7, f8, f12

Poza tym, część czitów jest na insert albo home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C47 ja dałem tylko propozycje :) Jak sam mówisz tylko część czitów jest na insert lub home,Bindy można pozmieniać kwestia chęci :) A jak admina nie ma to nawet takie głupie 30 min na czitera zadziała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owa propozycja nie ma sensu dodania jej na serwer, Nie które czity są używane przez opisane bindy. Więc chyba nie ma co dalej pisać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę chciał screeny zrobić (F11) to bana dostane? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×