Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Usek1

skarga

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): Usek
3. Nick oskarżanego (z gry):ciara
4. Dokładna data (dzień+godzina):22;40 03.03.14
5. Mapa:mirage
6. IP oskarżonego:-
7. Steam ID oskarżonego:-
8. Dowód przewinienia:Co ty chłopie odpierdzielasz?.. 

CiaRaa.?! :   Usek wyjdz albo naucz sie grac...

co do tego to siedziałem sobie i wyczekiwałem a ty już masz jakieś pretensje ze niby mam się nauczyć grać? hahha kpina.. pózniej odpowiedziałem na wyzwiska jednego typka, a ty dałeś mi kicka, za co że się bronie? dla tego typka coś nie dałeś, choć wyzywał mnie już mapę wcześnie napisałem tobie na u@ zignorowałeś to taki z ciebie admin? pózniej  jak napisałem tobie prawdę na u@ to dałeś mi bana, coś mi tu nie gra, admin na dawać przykład a nie robić co mu się podoba.. Ciekawe jak piszesz do tych którzy dopiero zaczynają grać w c-s'a albo do tych którzy w ogóle nie umieją, może wyzywasz ich? może coś innego?.. może dajesz bany? hahha...

9. Dodatkowy opis: odechciało mi się już grać na waszej serwerowni przez takich jak wyżej wymieniony pseudo "admin".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.... jakieś dowody lub demko ?????? co do nauki możesz nauczyć się grać na botach to jest serwer TP i są zasady za długo stoisz i wyczekujesz a paka leży to gracze się denerwują i spamują na u@ wyje** tego kolesia co on robi na co on czeka na oklaski taka jest prawda chcesz grać FFA to idź na only DD2 tam będziesz mógł siedzieć do końca mapy i biegać gdzie popadnie... ale na TP grasz zespołowo tam gdzie paka tam idą wszyscy proste, radze poczytać poradniki na temat CS'a ja w wieku 8 lat zaczynałem od poradników aż do 15 roku życia..... potem non steam 

 

i teraz się w miarę nauczyłem po jeszcze połowy nie umiem co związane jest z serwerami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wieczorkiem dam logi z dema ,ale z tego co przeglądałem gracz USEK był strasznie obrazany ,a ciaraa nie reagował , dokładniej przeanalizuje to wieczorkiem .

Edytowane przez zlopus1g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra 18 graczy i nawet co drugi pisze cos/ proponuje adminowi to ten nie bedzie w stanie wszystkiego ogarnac mysle ze dlaetgo nie zauwazyl ze ktos ubliza USEK :/ pozatym wytlumaczenie ,, bronilem sie ,, jest z lekka dziecinne moim zdaniem... Takich graczy nalezy za przeproszeniem olac a nie wdawac sie z nimi w dyskusje... i tak jak powiedzial BartaZ to jest serwer TP na ktorym obowiazuja pewne zasady. A grajac na nim powinienes je zaakceptowac. Druga sprawa to taka ze zamiast normalnie wytlumaczyc sprawe na forum w poscie zaczynasz cisnac na Admina... Moim zdaniem ban to za duzo ( wystarczylby KICK ) no ale taka decyzje podjal CIARA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cs-a już gram parę ładnych latek więc nie nie muszę czytać żadnych poradników bo grałem bardzo dużo na serwerach TP miałem nawet swoją serwerownie więc coś tam ogarniam :)) byliśmy w TT paka nie leżała on poleciał domkiem i padł ,stracił pakę więc sam zostałem to mogłem sobie wyczekać.. Ma pretensje że nie umiem grać? kpina.. Po 2 Adrian Górniak nie było 18 ludzi tylko z 7/8 nawet mniej, nie powinien niczego nie zauważyć więc w czym problem? Admin ma mieć oczy wokoło głowy... admin sobie olewa i robi co mu się podoba.. nie chodzi mi o tego "bana" lecz żeby admin sobie wziął coś do serca albo mu niech H@ powie żeby ogarniał jak być dobrym adminem wtedy myślę że więcej osób będzie grało na waszej serwerowni.. :)).. co do twojej wypowiedzi Adrian tak broniłem się i nie będzie do mnie jakiś "siurek" sypał wyzwiskami nie dam mu się ubliżać.. ;)

Edytowane przez Usek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co już nikt nie raczy odpisać?.. Kpina..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Spokojnie, nie zawsze jest czas. Temat zostanie tak czy siak rozpatrzony, czekaj cierpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
02:50: CiaRaa.?! killed Usek with ak47

02:52: *DEAD* Sloneczko :* : ha sciero kampisz w tym domku jebana

02:58: *DEAD* Usek : ssij

03:04: *DEAD* Sloneczko :* : ssij kutasa

03:07: [cs-kopytko.pl] Aby sprawdzic IP gracza wpisz w konsoli (~) amx_ip / status



03:13: *DEAD* Sloneczko :* : bo do tego jestes stworzony

03:20: *** CiaRaa.?! killed Abnormal with a headshot from deagle ***

03:26: *DEAD* Sloneczko :* : do opierdalania
 

 

 

 
07:19: *** UNKNOWN killed Usek with a headshot from m4a1 ***

07:20: [cs-kopytko.pl] Chcesz zostac adminem? napisz podanie na forum www.cs-kopytko.pl



07:24: *DEAD* Sloneczko :* : no i kampi smiec jebany



07:25: Round 10:

07:48: [cs-kopytko.pl] WIDZISZ CHEATERA? NAPISZ NA u@ wiadomosc



07:58: Abnormal killed UNKNOWN with ak47

08:02: Sprawdz regulamin serwera - Wpisz /rules

08:14: *** Abnormal killed UNKNOWN with a headshot from ak47 ***
 

 

Nie chciało mi sie robic ss'ów , jesli ktos bedzie bardzo chcial to zrobie . A wiec tak przejdzmy do sedna sprawy .Wszystko jest tak jak Usek mówi . Chciałbym usłyszeć co ma nam Ciarra do powiedzenia hmm ?  Dlaczego ten "niewinny" został ukarany ,a jakiś no-nejm grał dalej ? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak, nie będziemy przeciągać.

 

CiaRaa, Normalnie jakby nie brakowało adminów już byś wyleciał, choćby za to, że nie wypowiedziałeś się w tym temacie. Wszystko dlatego tak długo trwa, bo nie łaskaw jesteś napisać swojej wersji. Zastanów się po której stronie taśmy jesteś i osądzaj obiektywnie to co się dzieje na serwerze. Przeczytaj jeszcze raz regulamin i się do niego stosuj!

 

@@Usek1, nie reaguj na zaczepki. Jeżeli kogoś obrażasz, nawet jeżeli jest to w odpowiedzi na wcześniejsze bluzgi w Twoim kierunku to dalej jest to obraza! Nie jesteś sam na serwerze, tylko to co piszesz widzą wszyscy. Nie każdy ma upodobanie w oglądaniu 'wojny na słowa'.

 

@, dzięki za demko.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×