Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Baku:S

Problem IPhone 3 G

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie ogarniam za bardzo o co chodzi z tym jailbreak i innymi duperelami . Przejdę do rzeczy , nie mogę w AppStore nic zainstalować nawet głupiego fb . Wszystko jest albo na "wyższe" wersje iOSa  albo wyskakuje "this app is incompatible with this iphone"  lub  - "this app requires opengl es 2.0 graphics capability"  .  Mam iOs  4.2.1 .  Dodam na dodatek ,że iTunes nie chcę znaleźć mojego IPhone -_-  Jakoś nie mogę sobie sam z tym poradzić i proszę was o pomoc , nie chcę tutaj robić spamu  , ale  czy ktoś mógłby pomóc np. na steam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakładam, że posiadasz jednego z trzech dostępnych i p'honów z tym os'em, ogólnie przydała by ci się aktualizacja, jeżeli posiadasz i'phone4 zrobisz aktualizacje do i'os 7, jeżeli 3GS to ostatnią aktualizacja jest 6.1.6 a dla 3G właśnie 4.2.1. chyba nie masz zwykłego 3G??



 

"this app is incompatible with this iphone"  lub  - "this app requires opengl es 2.0 graphics capability"

 

1.Aplikacja nie jest kompatybilna z twoim urządzeniem.
2. wymagane opengl 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poczytałem o tym dużo no i niestety . IPhone 3G  ma maksymalnie dostępny iOS 4.2.1  ...  Jakoś będę musiał to przeżyć . iTunes już czyta mojego iPhone ,wcześniej nie mógł , mógł tylko gdy wprowadziłem telefon w stan DFU jednak nie mogłem go potem wyłączyć . Dzięki redsn0w mi się to udało i jest już wszytko okej , szkoda tylko że żadnych gier nie mogę pobrać , chyba ,że takie 2D  i to nie wszystkie. .. Można dostępne policzyć na palcach dwóch rąk . .

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×