Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hebos.

Ban zostaje Prosba o ub by Hebos.

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin: Admin :)  - Darek - , normalnie lepszego admina nie ma :)
2. Nick oskarżyciela (z gry):..
3. Nick oskarżanego (z gry): Mój to Hebos.
4. Dokładna data (dzień+godzina):17.03.2014r. 17:44
5. Mapa: cs_max
6. IP oskarżonego:5.173.30.238
7. Steam ID oskarżonego:STEAM_0:1:53442570
8. Dowód przewinienia:No wlasnie dał mi samego bana bez ssy nizej napisze swoje zażalenie ,,
9. Dodatkowy opis: Więc gram sobie i nagle ban , no okay , ale dlaczego bez żadnych ss'y ?? Przecież do jasnej cholery nie gram po to na steamie i nie po to nabijam sobie licencje 007 i zabicia żeby kurde dostać bana ... Nie gram na czitach !!! Jeżeli tak to prosze o normalne zrobienie mi zdjeć i wtedy okey , a nie że ten wyskakuje na mnie bez żadnych dowodów , a co najlepsze wogóle mnie nie sprawdził tylko poprostu ban ,,, Grał sobie normal i daje bana więc ja mu radzę odebrać admina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/12825-jak-wrzuci%C4%87-screeny-na-forum/

 

SSy możesz dostać na KAŻDYM serwerze publicznym, admin serwera ma takie prawo :P

 

Czekamy na SSy ;)

 

PS: Patrzałem na Twą grę, widać nawet nie zauważyłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sory , ale jakbym miał tez ss'y to bym tego w ogóle nie pisał .. Znajdz u mnie ss'y , skoro je zrobileś :) Ja u mnie wchodze w dysk/c: Programy Files / steam / steamapps / common / half-life / csstrike i okey sa screeny ale to z innych serwerów .. mam tam dokladnie 10 scrennów i w dodatku z only dd2 .. Moge ci dac dostep do mojego kompa zobaczysz sobie sam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, żeby screeny nie zostały zrobione. Muszą być, poszukaj dokładnie.

 

Edit:

Brak UB!

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×