Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

Odznaka z AWP

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cze.

Wiem, że temat już był, al go odświeżam, chodzi mi konkretnie o to, aby zamiast scouta dostawać AWP. Wydaje mi się, że AWP lepiej by się spisywało, niż scout pod względem dmg, gy gracz ma 70hp, odrazu scoutem go nie zabijesz, tylko za drugim. I w sumie zobaczyłem, że większość tego scouta wyrzuca .

Zapraszam do dyskusji.

Link do poprzedniego tematu : http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32765-odznaka-z-awp/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na tak ! Dobra propozycja wtedy byłby sens wbijania odznaki z awp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scout pod względem dmg, gy gracz ma 70hp, odrazu scoutem go nie zabijesz, tylko za drugim.

Zapraszam na DM trochę pograć scoutem ;) Scout przy normlanym strzale zabiera 85-100hp, a HSy od 380-402hp. No, chybaże Ty strzelasz po palcach :D

 

Scout jest dobry pod względem HSów oraz szybszego przeładowywania, zaś AWP ma dużo większe dmg, lecz wolne ładowanie i wolniejsze poruszanie. Ciężko wybrać co lepsze, gdyż zależy to od sytuacji w grze...

 

NEUTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli ktoś bierze się za strzelanie snajperką nie kupuje scouta :) Można by dodać AWP. fajna propozycja odnośnie AWP.

 

Jeśli się da można by było ograniczyć DMG AWP które by się dostawało za odznakę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im trudniejsza gra tym ciekawsza.

Nie popieram tej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE - wiatrówka jest spoko, szybko się przeładowuje, miło heady wchodzą, jest szybkostrzelna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 - wiatrówka jest spoko, szybko się przeładowuje, miło heady wchodzą, jest szybkostrzelna. 

 Jak mi to z Scouta Lepiej Hedy wchodzą niż z SCOUTA  ... na NIE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Scout przy normlanym strzale zabiera 85-100hp, a HSy od 380-402hp.



Coś ci się pomyliło : ) Właśnie przed napisaniem tego tematu sprawdziłem wszystko, i gdy strzelałem scoutem w goscia co byl afk idealnie w głowę zabrało mu 285 dmg, a w klatę 63 albo 68, dmg . Także nie wiem czym ty strzelałeś że ci 380-404 dmg zabrało, chyba autolamą... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się pomyliło : ) Właśnie przed napisaniem tego tematu sprawdziłem wszystko, i gdy strzelałem scoutem w goscia co byl afk idealnie w głowę zabrało mu 285 dmg, a w klatę 63 albo 68, dmg . Także nie wiem czym ty strzelałeś że ci 380-404 dmg zabrało, chyba autolamą... 

To Ty chyba ślepakami strzelałeś...

Dowód na HSy (tutaj akurat 386): http://speedy.sh/5sB28/HS.dem

Zwykły strzał (teraz akurat 97): http://speedy.sh/WvVt6/Standard.dem

 

Miłego oglądania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

tak jak borsuk pisze...

 

na botach łatwo sprawdzić -.-

 

po prostu murzyn nie ma odznaki i dlatego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

BialyMurzyn Ty jak zgaduje nie masz odznaki z AWP. Darek ma i dlatego ma większe dmg.



tak jak borsuk pisze...   na botach łatwo sprawdzić -.-   po prostu murzyn nie ma odznaki i dlatego...



Jak masz agenta, czy profesjonalistę to wiadomo, a ja gram na dm+bf2 od 2-3 dni, po jakies 1 h, tak więc nie mam jeszcze tej odznaki : ** 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim zdaniem to nie jest dobra propozycja,daje przyklad wychodzi 3 typów a ty masz wolno strzelne AWP i padasz odrazu,a masz szybko strzelnego scouta i w miare dajesz rade nie mówie ,że napewno wygrasz ale masz wieksze szanse. Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Odznaki są po to by je wbijać, nie żeby iść na łatwiznę i wszystkie zmieniać bo ktoś danej odznaki nie ma. Kiedyś była propozycja żeby wywalić krowe bo też jeden nie miał odznaki i tylko płakał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Większości osób lepiej się gra awp niż scoutem ;d 

 

 

Popieram także pomysł Kolegi Wyżej /|\ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji aby tak zrobić, gdyż było już mówione, że większość ludzi zaczęła by grać awp, i poziom rozgrywki na serwerze diametralnie by się zmienił. Awp to za mocna broń, aby dawać ją w pakiecie z normalną bronią.

 

 

 

Propozycja odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×