Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
suz16

ODRZUCONE septii na Admina

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: septii
2. Steam ID: STEAM_0:0:43010128 
3. Wiek: 20 lat 
4. Czas spędzony na Serwerze: http://www.gametracker.com/player/septii/193.33.177.32:27066/  Grałem również na NS kiedyś ale nie mogę wyszukać. 
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:  jakieś 5/6 lat czyli dosyć duże.                                  
6. Znajomość AMXX  (0/10)  9/10 Posiadałem swoją sieć. 
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:  Gdy wchodzę na serwer po dłuższej grze muszę zawsze wołać Admina który ogarnie sytuację na serwerze, postanowiłem to zmienić i spróbować swoich sił. Denerwują mnie ludzie którzy wchodzą i grają na wspomagaczach a nic nie można zrobić. O sobie mogę powiedzieć to że: Pochodzę z woj. Mazowieckiego Siedlce. Mam 20 lat jeszcze się uczę interesuję się Piłką nożną informatyką oraz Stuntowaniem na motocyklach. Na serwerze zacząłem grać jakiś czas temu bardzo mnie wciągnął i postanowiłem tu zostać. 

8. Mikro [TAK/NIE]:  Bez Micro nie ma gry Oczywiście Posiadam i używam.
9. Akceptacja Regulaminu:  Akceptuję

10. SMS 

11.  Brak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT trochę słabe :/

graj ciągle na Steam.

+wiek dobry

+ amxx

+Ogarnięty.

Jestem na małym tak.

Nadrób godzinki i bd okey :D

yo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbyt przekonany. Ten temat http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/29321-dla-maksia/ źle o Tobie świadczy...

Na serwerze na dodatek jesteś 6 dni... Daj sie lepiej poznać bo ten temat wyżej w złym świetle Cie pokazuje.

Ciekawi mnie też Twój wcześniejszy admin tu... dlaczego masz tylko 20 postów? MC bo jak inaczej mogłeś być tu wcześniej?

 

Za wcześnie według mnie. Bardziej NIE niż neutral...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z serwera nie kojarzę .
Ten temat co Darek przypomniał to już wgl CIę wyklucza.

JA na NIE !!
nie chciałbym grać na serwerze gdzie adminowałby ktoś taki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem się na ser gram bardzo dużo. Ale jeżeli tak uważacie nie mam nic przeciwko. Proszę zamknąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nie załamuj się ;d Udzielaj się więcej na forum, graj dalej często na serwerze, musisz dać się lepiej poznać ;> Wtedy na pewno w następnym podaniu Ci się uda. Popraw błędy i wracaj za tydzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×