Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
jAGI*b1t

Siemka, Jagi wita :)

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :) Nazywam się Szymon i mam 14 lat. Pochodzę z Lubawy. Od dziś zaczynam grę u was na serwerze TeamPlay pod nickiem jAGI*b1t. W cs'a zacząłem grać 4 lata temu w podstawówce :) W chwili obecnej jestem w 1 kl. gimnazjum. Gram też zawodowo w tenisa stołowego od 4 lat i mam już parę osiągnięć m.in. 2 miejsce w moim województwie [Warmińsko-Mazurskim] :) Jako gracz cs'a miałem już styczność 3 razy z adminem i raz miałem UB Team. Miałem też niedawno sieć z 21-letnim kuzynem. To właśnie on mnie wszystkiego bardzo dobrze nauczył i jestem baaaaaardzo ogarnięty jak na swój wiek (sieć była dobrze rozkręcona, ale kuzyn skończył z cs'em, a sam nie chciałem tego wszystkiego prowadzić, opłacać itd.) :) W marcu byłem na lanie w Olsztynku z moją ekipą (miejsce 4 - pechowe, ale cóż :D). Niestety team się rozpadł, ponieważ wszyscy oprócz mnie mieli po 19 lat, a w tym roku mają maturę i nie mają już tyle czasu... Co tu by jeszcze powiedzieć ? Hmmmm... Jestem bardzo optymistą i uśmiech z japy mi nie schodzi :D Mam nadzieję, że będziemy się dobrze trzymać, pomimo naszej różnicy wiekowej :) Chciałbym też wprowadzić od siebie do sieci, żeby była ona nr. 1 w Polsce :) To wszystko :)

 

Pozdrawiam, jAGI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witaj

Jak na taki młody wiek masz już sporo osiągnięcia, zarówno życiowe jak i w grze.

Życzę miłej gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×