Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Drapeek

,,siema all'' :) [Drapeek]

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć nazywam się Michał mam 14 lat chodzę do 2 klasy gimnazjum lubię grać w piłkę nożną, w counter strike'a 1.6 gram od 3,5 lat (z przerwami). Interesuję się grafiką komputerową i sądzę, że taki kierunek wybiorę po ukończeniu szkoły do której uczęszczam. W szkole tak jak (prawie) wszyscy chłopcy najbardziej podoba mi się wychowanie fizyczne. Trochę jestem leniem, lecz jak mam się uczyć to potrafię się wyuczyć na 5. Nie wiem co by więcej pisać, więc to tyle. Mam nadzieję, że zostanę miło przyjęty jako gracz waszej serverowni. W sumie jestem już na niej około 6 miesięcy :) ale dopiero teraz postanowiłem ingerować się w życie servera.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                              Pozdrawiam wszystkich Drapeek/Michał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał

 

Na reszcie Michał ^^

 

 

W szkole tak jak (prawie) wszyscy chłopcy najbardziej podoba mi się wychowanie fizyczne. Trochę jestem leniem, lecz jak mam się uczyć to potrafię się wyuczyć na 5.

 

I kurka wodna idento co ja xDDD

 

 

POWITAĆ Michała ! :psy:

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Siemka :D Wpadaj czasem na CODa  <banan>  :psy: 

Edytowane przez xxxSuPerBasssxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka Drapku wreszcie na forum zawitałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×