Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaason

Pady serwera DD2 i konta VIP

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam pytanie odnośnie padów serwera, czy w związku z tym, że ostatnio są chyba coraz częściej (jak tylko zakupiłem konto VIP to serwer nie działał ok 1 dnia, teraz znowu nie działa)  to czy przewidziana jest jakaś rekompensata czasowa za te utracone dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole strony z sklepem np. tu:http://sklep.cs-kopytko.pl/#vip jest napisane:

Informujemy że nie bierzemy odpowiedzialności za czasowe niedyspozycję serwerów spowodowanych hostingiem. W przypadku wyłączenia serwera na czas dłuższy niż 24 godziny możliwe jest przedłużenia okresu posiadania usługi o ten dzień. Osoby które wykupiły usługę na wybranym serwerze podlegają normalnemu regulaminowi. W razie otrzymania słusznego bana żadne reklamacje nie będą uwzględniane.

Z tego co wiem na chwilę obecną serwer nie działa mniej niż 24h, więc póki co rekompensata nie jest obowiązkowa. Jeśli jednak uważasz, że jesteś poszkodowany możesz zapytać o to choć nie ma żadnych podstaw ''prawnych'' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie przedłużać usług za każde crashe spowodowane hostingiem. Jeżeli z jakiś powodów przerwa będzie większa, to oczywiście możecie pisać.

 

Serwer może restartować również Drew, także w razie gdy serwer nie działa proszę to natychmiast zgłaszać na STEAM/GG lub PW.



Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Temat został przeniesiony z "DD2 Sprawy ogólne" do "Sprawy dotyczące usług na serwerze".
Pamiętaj, że za tematy w złych działach możesz otrzymać warna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×