Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
steez

Linia Rashu

82 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

mazowiecki styl twój post nic nie wnosi do tematu i jest bez sensowny.. Może trzeba podesłać temat h@ ? Bo nie wiem jak to tutaj u was wygląda bo jestem od niedawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mazowiecki styl twój post nic nie wnosi do tematu i jest bez sensowny.. Może trzeba podesłać temat h@ ? Bo nie wiem jak to tutaj u was wygląda bo jestem od niedawna

Tak również jak twój ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co z tym rushem. Wszystko jest ustawione tak jak ma być i tak na prawdę nie ma czego naprawiać...

 

Na pewno rush nie wyłącza się prawidłowo po 44 sekundach na pełnym serwerze? Pamiętajcie, że rush nie działa bodajże do 4 graczy (nie botów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąć napewno nie bo wtedy stanie się to server FFA przecież to proste.. Nie grają tu same hejty i ogary którzy znają znaczenie TP..

 

I nikt mi nie powie że tak nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dawać jakieś bezsensowne ostrzeżenia za spam, to może byś pomyślał Petrus i ogarnął ten rash. Jeżeli ten plugin nie działa prawidłowo to być może "gryzie" się on z jakimś innym i warto go zamienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się mały offtop ; /

Co do tematu, to można by usunąc tę linię, lecz to był by za duży luz co za tym idzie musiał by byc jakiś admin aby ogarniac grę, co wiemy jest nie możliwie przy tak licznej grupie adminów na serwerze TP : D 

A co do samej linii mi ona nie przeszkadza, lecz trzeba ją ogarnąć ; /  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma gry TP z Liniami rashu a co wogóle bez nich.. Zastanówcie się zamiast dawać takie propozycje wogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia raszu powinna znikać na 1:10 i tyle w tym temacie.

Nie wiem co wy chcecie zrobić z tego serwera.

Serwer TP powinien mieć tylko linie rashu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
temat już ciągnie się "latami", więc odświeżę swoją wypowiedź:
"dorzucę od siebie, choć każdy to wie i nie jest to tajemnicą, że na tym serwerze to i tak jest gra FFA, a TP to tylko z nazwy serwera. Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby całe terro poszło razem w jedno miejsce jak się mówi, że będzie wbita.

Co do propozycji, to nie wiem, czy całkowite zdjęcie raszu przejdzie, bo dużo już takich propozycji zostało odrzuconych, a jeśli nie to chociaż skrócić ten czas trwania do 30 sekund. Jest to duża, a przede wszystkim wystarczająca ilość czasu, jeśli terro ogarnia i wbija tam gdzie trzeba to nie będzie spin, a jak będą lamić i wyczekiwać to po kilku skrótach po zniknięciu raszu najzwyczajniej im się odechce, jak CT skróci.  :)"

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Anty-rush musi zostac ale zeby o okreslonym czasie został wyłączony a nie, że czasmi trzeba czekac do końca rundy;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty rush zostaje, to nie podlega dyskusji. Takie eksperymenty można wprowadzać na serwerach only steam, a nie ns+steam.

 

Odnośnie czasu rashu to nie bez powodu temat jest tak długo otwarty. Nie widzę problemu jeśli chodzi o działanie pluginu i nie wiem co może powodować to, że rash się wyłącza o różnych porach. Standardowo ustawiony jest na 40 sekund, przy czym:

- nie działa poniżej (chyba) 4 graczy (boty w to się nie wliczają),

- wyłącza się po podłożeniu bomby.

 

Czy ktoś może określić, czy to się działo cały czas? czy może zaczęło występować np. po ostatniej naprawie rashu tj. dodaniu tego odpychania i utraty HP przy próbie przejścia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym zmienić pluglin na inny, wystarczą same granice raszu bez zabierania hp;)

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim zdaniem to też wina pluginu. Proponuje wgrać nowy to po pierwsze. A po drugie nie zaszkodzi skrócić czas anty rashu do 30 SEK. Tak jak napisał juz ktoś wcześniej jeżeli TT ogarnia to bez problemu zdążą wbic w ustalone miejsce. Pozatym krótszy czas niejako wymusi na TT szybsze akcje w obawie przed nadciagnieciem CT.

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gralem na De_inferno i znów rash szalał raz wyłaczał sie po 40s a czasem trzeba bylo czekac do 30s przed końcem rundy;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuje zmiane pluginu rashu

 

 

Najlepsze rozwiązanie, jeżeli to nie pomoże to nawet nie myślcie o wyłączeniu pluginu bo zrobi się ffa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×