Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
sie kosilo sie

nieuczciwy ban

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na:Admin

2. Nick oskarżyciela (z gry):sie kosilo sie

3. Nick oskarżanego (z gryShaTTer

4. Dokładna data (dzień+godzina24.05.2014 - 12:18

5. Mapa:de_dust 2

6. IP oskarżonego: nie wiem...

7. Steam ID oskarżonego:...

8. Dowód przewinienia:...
9. Dodatkowy opis: gram se normalnie a tu nagle ban perm nie wiem co zuważył ten admin,że niby czituje... ja tu kiedys gralem:/ i niektorzy wiedza jak dobrze galem i ssy też wstawialem i nic nie mialem:/... ale zeby nawet ssow mi nie zrobil? no do kur...  Kolego rob ssy a nie banujesz bez mozliwosci dlaszego grania:/  

 

Edytowane przez sie kosilo sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz dowody? ssy mi zrobiles? kto ci adma dal...

Edytowane przez sie kosilo sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa?   

sie kosilo sie SteamID STEAM_2:0:1874380632 SteamCommunity ID 76561201709026992 Adres IP 89.228.34.219 Typ Bana SteamID Powód Bana Czitujesz Wykonano 24.05.2014 - 12:18:58 Wygasa Nie określono Zbanowny przez ShaTTer Zbanowany na cs-kopytko.pl [DM+BF2] @pukawka.pl (de_dust2) Wszystkie wygasłe bany 0

i co to nie ty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może moja siostra się bawiła. Będę musiał hasło zmienić.Bardzo Cię przepraszam i żebyś sobie dziś pograł proszę o odbanowanie go.

Edytowane przez ShaTTer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że wtrące, ale za szybko coś zamykać chcecie. Admin napisał, że Graczowi celownik latał to czemu demka nie sprawdzić? Chyba jakieś podstawy są. Ponadto co to ma być siostra grała? Regulamin się kłania. Radzę dać upomnienie Adminowi bo regulamin wyraźnie coś ''mówi''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Sory że wtrące, ale za szybko coś zamykać chcecie. Admin napisał, że Graczowi celownik latał to czemu demka nie sprawdzić? Chyba jakieś podstawy są. Ponadto co to ma być siostra grała? Regulamin się kłania. Radzę dać upomnienie Adminowi bo regulamin wyraźnie coś ''mówi''.

Darek ZAWSZE TY Cos nie tak widzisz ...xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że wtrące, ale za szybko coś zamykać chcecie. Admin napisał, że Graczowi celownik latał to czemu demka nie sprawdzić? Chyba jakieś podstawy są. Ponadto co to ma być siostra grała? Regulamin się kłania. Radzę dać upomnienie Adminowi bo regulamin wyraźnie coś ''mówi''.

Zgodzę się z Darkiem bo w regulaminie jest napisane "że Administrację nie obchodzi to czy siostra brat dziadek będzie grał na twoim nicku".Demko do sprawdzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ją widziałem demo i co mam tam zobaczyć. Poza tym na hltv nie zobaczysz aima. chyba że ktoś by nagrał swoje demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no chybaże tak, no to wyjaśnione. pilnuj sobie admina bo tylko Ty masz prawo na nim grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×