Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Propozycja zamiany map!!!

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, pewnie i tak będzie blacha na moja propozycje po ostatnim szumie, ale warto spróbować!!!

Jak widzicie zamiany de_tuscan na de_cpl_mill. Wydaje mi się, że taka zmiana po raz kolejny dobrze zrobi serwerowi. 
Pamiętajmy, że takie zmiany dają na korzyść i warto zagrać coś nowego.


@PETRUS, poczekaj z podjęciem decyzji może, da to kolejne plusy serwerowi tak ja z mapą mirage, widziałeś jaki szum zrobił temat który napisałem.


 

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ Madara, że ciągle jest grane to samo 6 map nie dodawać tylko zamienić na okres powiedzmy 2 tygodni próbnych i zrobić sondę, czy mapa zostaje, czy wraca stara mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sam chcialem zaproponowac dodanie de_cpl_mill . Lecz tuscan ma zostac ! ! ! Co najwyżej moze byc taka możliwość zamiany za de_mirage , ale to też nie chętnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem de_cpl ale zostawić również tuscan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
tuscan i cpl_mill to praktycznie te same mapy, dlatego absolutnie nie widzę zastąpienia mirage (moim zdaniem jednej z najlepszych map TP > obok traina i nuke) cpl_millem. To jakby na DM+BF2 grać najpierw de_rats, a później de_rats_1337 albo cs_assault i cs_assault_1337 (chyba wystarczająco zobrazowana aluzja). Przyznam, że na obu mapach gra się sympatycznie, ale błagam, nie wciskajmy w mapcycle 2 pod rząd.
Lepszym, w moim mniemaniu, rozwiązaniem byłaby wymiana tuscana i cpl_milla co jakiś czas, tj. np. miesiąc na serwerze jest tuscan, kolejny cpl_mill i tak w kółko. Zawsze jakaś tam odmiana.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów zaczyna się kocioł!!!
 

Lepszym, w moim mniemaniu, rozwiązaniem byłaby wymiana tuscana i cpl_milla co jakiś czas, tj. np. miesiąc na serwerze jest tuscan, kolejny cpl_mill i tak w kółko. Zawsze jakaś tam odmiana.



Czytajcie co kolega napisał i jak to wywnioskował. Tuscan i cpl_mill są bardzo do siebie podobne.  Zróbmy zamianę map na okres 2 tygodni(PRÓBNIE), zobaczymy jak będzie się grało i ile osób będzie za zostawieniem cpl_mill, a ile osób za przywróceniem tuscana, Wiecie ile trwało wywalczenie mirage-a. Jak ktoś nie jest w temacie to odsyłam ----> http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/33581-mo%C5%BCe-jednak-czas-na-zmiany/ 

Jeszcze jedno!!! Najlepsze w ty wszystkim jest to, że chcecie zmian na TP ale sami tematu nie założycie.


 

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuscan niech zostaje bo kogo będe zabijal z filarów na srodku ;) ? Bio mistrzu spokojnie. Druga sprawa jest taka że wgranie nowych map to uatrakcyjnienie gry. Niektórzy po prostu wychodzą z serwera jak ma być tuscan czy mirage i czekają znów na dd2 dlatego myśle, że każda zmiana to coś nowego i zawsze na +. Tyle w temacie. Czekam na zmiany.

 

 

PS. Osobiście jestem za dodanie kabli tj. de_cbble :)!

Pozdrawiam, stary wyjadacz wocen ;).

Edytowane przez wocen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Trzeba przekonać Petrusa za dodaniem następnej mapy bo w sumie będzie to już 7 mapa na TP i chyba taki mapcycle byłby naprawdę zajebisty!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

poczekaj z podjęciem decyzji może, da to kolejne plusy serwerowi tak ja z mapą mirage, widziałeś jaki szum zrobił temat który napisałem.

To całkiem inny przypadek. Mapa była już wcześniej na serwerze, jednak z niewiadomych przyczyn (a może z wiadomych) serwer praktycznie upadł i została ograniczone od nowa ilość map. Poza tym był duży 'szum' odnośnie zbugowanego rashu na tej mapie i wiele graczy chciało jej usunięcia.

 

 

Jak widzicie zamiany de_tuscan na de_cpl_mill.

Mapki są do siebie bardzo podobne z tą różnicą, że tuscan jest bardziej grywalny na serwerach publicznych.

 

Nie wiem, muszę się zastanowić, jednakże jestem raczej przeciwny kolejnym mapą na serwerze TP. Gramy standardowe i najbardziej popularne mapki ESL, co nie oznacza, że musi być zwiększana ich ilość. Na serwerze DD2 jest grana 1 mapka - wiadomo, że mogą się one nudzić, ale taki jest ustrój moda.

Jest wystarczająca ilość map i są one ładowane 1 po drugiej, także wszystkie są grane taką samą ilość czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arrow_right_black.gifde_dust2

arrow_right_black.gifde_inferno

arrow_right_black.gifde_nuke
arrow_right_black.gifde_tuscan
arrow_right_black.gifde_train

arrow_right_black.gifde_mirage

arrow_right_black.gifde_forge

Proponowałbym taki mapcycle 
http://www.esl-world.net/masters/download/25579833/ DOWNLOAD de_forge

Można zobaczyć mapę myślę że większości się spodoba 
Spróbować wgrać mapę na okres próbny i zobaczyć opinie graczy tp ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te mapy które są nie powinny się zmieniać, powinno zostać wszystko tok jak jest . Na serwerze zawsze ktoś gra, nie psujmy tego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł na PLUS :D zarówno ten o dodaniu jak i zastąpieniu jakiejś mapki ( w tym wypadku proponowałbym mirrage. Osobiście nie mam nic do niej ale zauważyłem, że bardzo wielu graczy na nią narzeka i zdarzają się tacy którzy z niej wychodzą :( ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dodajcie tę mapke a na pewno nikt na tym nie ucierpi, i zrobmy okres probym 2 tygodnie, zobaczycie po gt jak sprawa sie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam,
Jeśli coś zastępować, to tylko tuscana na cpl_milla, wywalenia innej mapy nawet sobie nie wyobrażam.
Co do dodawania map to nie widzę takiej potrzeby, map jest i tak sporo i mapcycle trwa wystarczająco długo.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jestem tego samego zdania, takie zamiany co jakiś czas dobrze wpływają na kkndycje serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może h@ lub ktoś odpowiedzielany by zerknął i się zainteresował + plus może cośpodziałał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×