Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Propozycja zamiany map!!!

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

może h@ lub ktoś odpowiedzielany by zerknął i się zainteresował + plus może cośpodziałał ?

Spokojnie temat jest śledzony przez administracje, może zmienimy jeszcze kolejność mapcycla, bo chyba wszyscy znają na pamieć jaka będzie kolejna mapa.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie temat jest śledzony przez administracje, może zmienimy jeszcze kolejność mapcycla, bo chyba wszyscy znają na pamieć jaka będzie kolejna m

Prawda można zmienić mapcycle jeżeli nowe mapy zostana dodane

 np. :

de_dust2

<Nowa_Mapa>

de_inferno

de_nuke

de_train

de_mirage

de_tuscan

<nowa_mapa>

Proponuje przeprowadzic ankiete jaką mape chcieli by dodać gracze tp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba przekonać Petrusa za dodaniem następnej mapy bo w sumie będzie to już 7 mapa na TP i chyba taki mapcycle byłby naprawdę zajebisty!!!

 

Na TP powinny znajdować się tylko i wyłącznie mapy ESL . :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł bio z tym pomieszaniem map cycle. Bo żeczywiście ciągle wiemy co jest po następnej mapie a i to się nudzi, po prostu wymieszać te co są no i tego milla dożucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się i popieram kolęge wyżej.. Zostaje czekać na decyzje i ruchy H@ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, taka zamianka mapcycla doda uroku grze. Kolejna mapa poprawi humor nie jednemu graczowi tego serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Panowie skupmy się może na dodaniu nowych mapek a co do mapcycle porozmawiamy później. Sam osobiście założę nowy temat w tej sprawie jeśli dostaniemy upragnione zmiany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobrze walczcie, jakaś motywacja musi być, z tego co wywnioskowałem to trudno wam poprosić o zmiany typu, dodanie czegos nowego na serwer. Nie chce się wychwalać ale to znów ja zmotywowałem wszystkich do działania , zobaczymy efekt końcowy panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Propozycja dodanie nowych map 

kabul

forge

plaka

progidy

de cpl miil

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się chyba zastanawia co zrobić w tej sytuacji, jak myślicie będzie blacha czy pozytyw? Tak na marginesie do de_prodigi było chyba KIEDYŚ mapą esl.



Ktoś tu się chyba zastanawia co zrobić w tej sytuacji, jak myślicie będzie blacha czy pozytyw? Tak na marginesie do de_prodigi było chyba KIEDYŚ mapą esl.

de_nuke, de_dust2, de_train, de_tuscan, de_inferno. tu masz aktualne mapy ELS 5v5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Odnośnie wymieszania map w mapcycle. Nie uważam tego, że jeżeli gracz wie jaka będzie kolejna mapa jako negatywnego zjawiska. Jeżeli w jakiś sposób Wam to urozmaici grę to ok, obecna kolejność map:

de_dust2
de_tuscan
de_train
de_nuke
de_inferno
de_mirag

 

de_forge - czytałem opinie i ankiety na kilku serwerowniach odnośnie tej mapy. Głosy nad dodaniem były podzielone 50/50 i pojawiały się kolejne tematy, że gracze w znacznej ilości wychodzili z serwera na niej. Mapa jest w standardzie 5on5, jednak jest słabo popularna i wiele osób po prostu nie wie jak na niej grać.

 

de_cpl_mill - jak już wspomniałem podobna mapka znajduje się na serwerze.

 

Wiadomo, części graczy mapki się mogą nudzić, jednak takie uroki tej gry. Pomijając fakt, że zapewne nowe mapki, które będą mniej standardowe zmniejsza grywalność to dodanie nowej mapki w żaden sposób nie wpłynie na ewentualne "nudzenie się gry". Taki efekt może być przez kilka dni-2 tygodnie, gdy mapka będzie jeszcze świeża.

W temacie wypowiada się na zmianę kilka osób (można policzyć na palcach jednej ręki). Wiadomo, że są to ludzie, którzy regularnie odwiedzają serwer itd, jednak serwer przyciąga wielu wielu graczy i nie jestem pewien, czy jest to głos wszystkich. Mapek nie możemy dodawać w nieskończoność, bo taki jest urok tego rodzaju mod'a.

 

Na chwilę obecną może zasmucę te kilka osób, które walczą o zmianę, jednak propozycję odrzucam. Myślę, że nie zniechęcicie się i dalej będziecie wiernie grać na Naszym serwerze TP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×