Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WerLL

Problem STEAM

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem pobrałem z strony steam..... steam i odpalam go cos tam sie instaluje jak konczy sie instalacja wchodze w steam i wogule sie nie włancza. Prosze o pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokładniej problem bo jak na razie to coś tam się instaluje i się nie włącza. Wyrzuca ci jakiś błąd na pulpicie typu aplikacja przestała działać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie problem jest taki ze gdy zainstaluje gre to ja włanczam jakies tam instalacje sa jeszcze i jak sie skoncza to wchodze na steam i nawet sie nie wlonczy aplikacja  nie ma żadnego błedu 



Steam Error

Steam is not properly installed on this computer. Steam Service needs to run with elevated privileges to repair system settings 

 

To mi teraz wyskoczylo po instalacji POMOCY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj steama i pobierz jeszcze raz klienta z strony vavle, przed zainstalowaniem usuń wszystkie foldery związane z steamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zrobilem tak jak napisałeś włanczam STEAM i jakas weryfikacja instalacji i laduje ... Znika włanczam i nie odpali nawet..... POMOCY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po weryfikacji instalacji odczekaj trochę [nie wiem czy to robiłeś] xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Najlepiej to odinstalować i zainstalować jeszcze raz , Bo na nie których z systemów nie dziala steama taki sam mialem kiedyś problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Odinstaluj najpierw NS z kompa lub steam instaluj na inny dysk. Czasem NS koliduje z plikami STEAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże ? - http://m.youtube.com/#/watch?v=0HtHBCTSPMI

 

+ode mnie: Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę Steam ---> Właściwości ---> Zgodność... (czy coś w tyn stylu) ---> ustaw Windows XP Service Pack 3

zrobilem tak ja mowisz i cos takiego wyskoczylo po weryfikacji instalacji 

 

C:/Program Files/Steam/steam.exe  !!   

Running Steam in Windows compatibility mode is not recommended.

Please remove any Windows compatibility settings for all users under file properties fory Steam.exe and restart. Press "Cancel" to permanently ignore this warning and continue. 

 

To mi wyskoczyło 

 

Odinstaluj najpierw NS z kompa lub steam instaluj na inny dysk. Czasem NS koliduje z plikami STEAM.

odinstalowalem Csy NS pare dni temu ...

 

 

 

 

Ico dalej mam robic ??

 

Najlepiej to odinstalować i zainstalować jeszcze raz , Bo na nie których z systemów nie dziala steama taki sam mialem kiedyś problem

juz to robilem z 8 razy 

 

Jaki masz system?

windows 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń zgodność w takim razie i spróbuj uruchomić Steama z uprawnieniami administratora [w viście  prawym przyciskiem myszy na aplikacji, w win7 poszukać musisz]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czynność przeciwna do tej:   (czyli to odznaczasz)

+ode mnie: Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę Steam ---> Właściwości ---> Zgodność... (czy coś w tyn stylu) ---> ustaw Windows XP Service Pack 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez tego, a następnie uruchom jako administrator (wyżej napisałem)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znow mi to wyszło 

C:/Program Files/Steam/steam.exe  !!   

Running Steam in Windows compatibility mode is not recommended.

Please remove any Windows compatibility settings for all users under file properties fory Steam.exe and restart. Press "Cancel" to permanently ignore this warning and continue. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno odznaczyłeś opcje zgodności? Usuń Steam [cały folder programu z dysku]. Zainstaluj na innej partycji / dysku niż systemowa [czyli inna niż C - jak wyżej doradził Ci]. Jeśli nie będzie działać upewnij się czy uruchamiasz z uprawnieniami administratora (wybacz, ale mogłeś coś przeoczyć jak tak patrze na Twe posty...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zmienilem na inna partie "E" i nawet nie ruszy aplikacja jak wczesniej  jeszcze mam partie D i F jak cos



Darek, nwm co powiedzieć wielkie dzięki działa STEAM na parti D przez caly tydzien bede dawal ci reputy od jutra bo dzis wykorzystałem jeszcze raz wielkie dzięki ;) do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×