Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

zbanowany - ns glutek

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: - Darek -
Nick cheatera: glutek
Serwer: COD
Data + dokładna godzina: 2014-07-08 - 17:14:25
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): VALVE_0:4:1340342133
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 83.28.155.54

Demko: http://speedy.sh/hWbtt/glutek.zip

 

Mam nadzieję, że pierwsza akcja styka. Niestety potem wchodze na stronę kopytka z nadzieję że admin na gg będzie bo na Steam nikt nie odpowiada i się demko sypie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra teraz na serwerze na aimie. :P (dd2)

Można ściągnąć demko, właśnie się skończyła mapa.

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh śmieszne poprostu :/ w takim razie: 

W imieniu Swoim oraz wszystkich Adminów serwerowni CS-KOPYTKO chciałem z całego serca przerosić szanownego gracza popapraniec^^ za to, że pracujemy, mamy obowiązki zarówno w domu jak i poza nim, w niektórych przypadkach swoją rodzine z którą spędzamy czas itd. Chce również obiecać, że jutro z samego rana po przyjeździe do pracy złożę w niej wymówienie w trybie natychmiastowym, mojej narzeczonej podziękuje serdecznie za te ostatnie 4 lata i odprawie ją z kwitkiem, a najbliższą rodzinę wyślę za granicę żeby nie mieć z Nimi kontaktu/

Gdy wykonam to wszystko udam się na zakupy na których zrobię zapasy na cały rok z góry po czym wejdę w CSa i bedę grał 24/h 7 dni w tygodniu przez calusieńki rok żeby wyłapać wszystkich cziterów na Naszych serwerach :)

A teraz przepraszam, że muszę opuścić ten jakże poruszający temat i rozpocząć przygotowania mające na celu zrealizowanie w/w postanowień :)

Pozdrawiam

GoRniaczkoWy ADMIN TP 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×