Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BONUS RPG

Aukcja

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam w planach zakup CS:GO i znalazłem interesującą ofertę:
http://allegro.pl/counter-strike-global-offensive-1-6-cz-source-i4385995072.html
Cena wyśmienita jak za complete pack, jednakże nie wiem, czy to nie fejk ;p Jest 100% pozytywów więc wydaje mi się, że wygląda legitymacyjnie.

Sprawa kolejna, na koncie, na którym chcę aktywować owego gifta posiadam już CS:S (1.6 i CZ nie mam) i tu pytanie (może ktoś akurat wie): czy CS:S mi się "zmarnuje", czy zostanie dodany jako gift do ekwipunku?

Z góry dziękuję za Wasze zdania. :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzana trochę ta aukcja. Gift do CS:S kosztuje podobnie, jak nie więcej... a co dopiero taka paczka. Może być taniej, ale wątpię żeby ktoś aż tyle taniej dał.

 

Jeżeli kupujesz z allego to powinno ci dodać wszystko od razu do ekwipunku, także nie powinieneś stracić gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem cs 1.6 u nich za śmiesznie niską cenę, i o dziwo jednak odrazu po zaksięgowaniu wpłaty dostałem na e-mail (automat rozsyła) gifta.

Nie powinni Cię oskubać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ta cena jest taka, gdyż podczas Steam Holiday Sale ktoś masowo kupił CS Complete Pack, który kosztował wówczas 7,5e. Tylko dziwi mnie, że zysk dla tej osoby nie będzie zbyt wielki. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×