Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaason

Opisy do osiągnięć za zdobyte fragi

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

tym razem chciałbym zwrócić na jedną nieścisłość którą zauważyłem.

Otóż grając na serwerze adminom zdarza się banować/kickować graczy za nick z przekleństwem etc. w nicku, ewentualnie zbyt wulgarne zachowanie.

Ofc, to zrozumiałe i fajnie, że ktoś o coś takiego dba, jednak sam serwer a raczej te opisy do osiągnięć za zdobywane fragi w tym nie pomagają..

Wiecie te teksty na kolorowo jak kogoś zabijecie i się pojawia: "[nick] WYPIERDA..."

Można to zmienić na coś mniej wulgarnego i wtedy polityka banowania będzie uzasadniona i zasady wyrównane ;)

Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

jak dla mnie na TAK Kulturka musi byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikogo nie obraza słowo wypier**** :) (wypowiadaną przez bota).Nalegam na prowadzenie wyłącznej kary za wulgaryzmy/obraze na graczu, nie bądźmy dziecinni, może jeszcze skasować rozlewającą się krew? To takie brutalne...

Edytowane przez RobsonPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up popieram. ;)

 

Inaczej kiedy pisze bot, a inaczej kiedy gracz szuka zaczepki.

 

Poza tym admini byli już upominani, żeby nie banować za samo słowo "kurvva" po zwalonej akcji, tylko  przypadku kiedy ktoś ewidentnie zaczyna prowokować innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi nawet o obrażanie a o niespójność (na serwerze banowano/kickowano ludzi którzy używali takich słówek - pewnie nadgorliwi admini). Choć teraz muszę przyznać nie widziałem od jakiegoś czasu by banowano za nadmierne wykorzystywanie słów obraźliwych, ale nie gram też jakoś zbyt często.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś propozycje, na jakie napisy można zmienić obecne? ;)

 

Jeżeli Wam to przeszkadza to plugin można całkiem usunąć. Został on kiedyś dodany, aby troszkę urozmaicić grę. Dźwięki usunąłem, zostawiłem same napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh skoro  ten temat został podjęty, to fakt nie jest on jakimś najistotniejszym pluginem i w sumie obyło by się spokojnie bez niego. Jeżeli nie usuwamy to prośba do Ciebie Petrus o wrzucenie tu listy aktualnych opisów to coś pomyślimy by pasowało do całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jednak w ten sposób:

1. Ostro

2. Hardcore

3. Monster Kill

4. Szalony Insane

5. Nieśmiertelny, fatality

 

Jaki jest próg fragów pojawiania się tych wiadomości?

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie oszukujmy się. Gra jest +16 a i tak grają w nią dzieci. Dlaczego sfrustrowana osoba nie może napisać małego "kurwa" bez zarobienia bana. Oczywiście jeśli ktoś rzuca mięsem na lewo i prawo ze wściekłości (ja na ten przykład) to co innego. Nie przesadzajmy z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy zostały poprawione. Gdyby coś źle działało lub się nie wyświetlało proszę zgłaszać ten post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×