Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WerLL

odbanowany WerLL^^ !!

35 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwie się jak za pare dni napiszesz podanie bo widzę że posty chyba nabijasz każdy rozsądny człowiek z taką rangą wyłączył by czity >..<

 

edit//

Przeglądam sobie dział ac archiwum i widze coś takiego http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/37040-demko/

 

Edit x2// ;D

Sprawdzam logi okazuje się że admin ma zmienne ip :) więc powstaje teoria że wchodził sobie na ns'ie i odpalał ;) bo raz na jakiś czas w logach pokazuje się ns 

 

Niby podszywka zawsze wchodziła na innym ip ;)

Edytowane przez Madara./W0w/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest rezerwacja na nick jeśli nawet wejdzie na NS to będzie Adminem i łątwo to sprawdzić!! Jeśli było to wcześniej to nic nie udowodnisz i nie można sugerować.

Sprawdzając Logi wyskoczyło że tylko wczoraj grał na NS bo jest na Valve. ale reszta ma stały początek IP i zawsze steam ID więc sam nie wiem co myśleć :) Ale nie doszukujmy się dzióry w całym bo to sensu nie ma ;)

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

Nie zdziwie się jak za pare dni napiszesz podanie bo widzę że posty chyba nabijasz każdy rozsądny człowiek z taką rangą wyłączył by czity >..<

To jest kierowane do mnie? Nie nabijam postów tylko staram się aktywnie uczestniczyć i pomagać na forum, ale skoro ty uważasz że ja nabijam posty po to żeby "zaraz" złożyć podanie na admina to jesteś w błędzie.

 

Musi minąć "chwilę" czasu a nie od razu po 20 postach podanie ...

 

PS. Kończę wypowiadanie się w tym temacie, moje zdanie wyraziłem wyżej.

Edytowane przez papudru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo według mnie czyste, nic specjalnego.

Podejrzenia można zostawić na bok, bez konkretnych dowodów ban jest niesłuszny. :)

 

@offtopic:

AchMeda brać do UB Teamu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mefix prosze Cie...

Co do kwesti NSa, to mogła być podszywka. Logi rejestrują nawet nieudane wejścia na nick, więc jak nie przyłapiesz w grze to niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze co tu sie dzieje! Oskarzono admina o czity a temat idzie w kierunku poprawnej polszczyzny! Nie widze w tym nic smiesznego, nie bede go bronila bo nie znam finalu ale mimo wszystko mozna oszczedzic sobie posmiewiska przez niepoprawnie napisane slowa! Rozumiem, ze z demka nic konkretnego nie wynika a admin dalej czeka na UB? Wiec moze zamiast zgrywac profesora Miodka kazdy ogladnie i wypowie sie na temat demka. Nie wiem czy ktores z was chcialoby byc w takiej sytuacji bo ja napewno nie. Osobiscie nie widze na tym demku nic specjalnego ale to tylko moje zdanie. Prosze o komentowanie demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wierze co tu sie dzieje! Oskarzono admina o czity a temat idzie w kierunku poprawnej polszczyzny! Nie widze w tym nic smiesznego, nie bede go bronila bo nie znam finalu ale mimo wszystko mozna oszczedzic sobie posmiewiska przez niepoprawnie napisane slowa! Rozumiem, ze z demka nic konkretnego nie wynika a admin dalej czeka na UB? Wiec moze zamiast zgrywac profesora Miodka kazdy ogladnie i wypowie sie na temat demka. Nie wiem czy ktores z was chcialoby byc w takiej sytuacji bo ja napewno nie. Osobiscie nie widze na tym demku nic specjalnego ale to tylko moje zdanie. Prosze o komentowanie demka.

Dokładnie, sytuacja jest żałosna.

Admin został zbanowany i prosi o unbana, nikt nie potrafi mu udowodnić winy i są tylko jakieś przypuszczenia, a co lepsze oskarżacie go że grał na nsie i się odpalał. No proszę was, ludzie...

Skoro nie ma dowodów na to, że grał na czitach to po co dalej ciągnąć ten temat? Postawa UnBan Teamu też mistrzowska... Macie rozpisać demko, a nie pisać, że demko jest dziwne... Kto ma to za was zrobić? Petrus?

Pozdrawiam.

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było , że obijamy dupe obejrzałem 2 mapy na only dd2 i przyznam się ,że tam nie było nic ciekawego .

@Achmed racje ma ,że to demo z dm było zlagowane .  (wg to dużo dem z małych map jest zlagowane na dm)

 

Zwracam honor Werl'owi  ,jednak też bym zmienił zdanie ,gdybym wcześniej się za te dema zabrał .

Aczkolwiek ,teraz wszyscy będą cię obserwować więc się pilnuj ;d

 

Pozdrawiam   UB

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×