Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NMAgne

odbanowany ban

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:wzw
Serwer:tp
Twój SteamID:
Twoje IP:46.186.89.35
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):14;19 25.07.2014
Powód bana:'serwer wykryl aim + bh, do wyjasnienia na forum'
Nick Admina który zbanował:'46.186.89.35'
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione)

Edytowane przez NMAgne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer wykrył aim? Jak serwer wykryje to banuje sam, jeśli nie zbanował to chyba dałeś się Adminie złapać w podchwytliwy tekst :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostał odemnie SS ale wyszło że są czyste i napisałem że będe mieć na Ciebie oko ale wyszło jak wyszło i kolega ładnie wszystko zrobił i moim zdaniem te SS z konsoli i demko mówią wszystko za siebie. Ban powinien być ale zaczekajmy za UB SUPORTEREM i jego zdaniem na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się znajomość ang. xD

 

Detektor u niego aima nie wykrył. Jeżeli aimbot zostanie wykryty, ban zostaje nałożony automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca bo na początku jest ostrzeżenie że coś takiego się jest zauważone:) Często na DD2 mam tą informację ale jako admin mnie to nie banuje :) heheh szkoda że tak naprawdę to przy aim botach się nie sprawdza i nie banuje ich to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się znajomość ang. xD

 

Detektor u niego aima nie wykrył. Jeżeli aimbot zostanie wykryty, ban zostaje nałożony automatycznie.

-.-

2 ss cytuje "wzw has passed all aimbot detection test" w moim tłumaczeniu "wzw zdał wszystkie testy na aimbot". Dla mnie jednoznacznie wykrył aima.. nwm jak to inaczej można to rozumieć..... chociaż sam wiesz że nigdy nie banuje serwer za aim Doskonale o tym wiesz (przynajmniej nigdy nie widziałem, a na aimach często widziałem jak tną innych gracz)

Chyba komuś przydała by się lekcja ang. ;)

Edytowane przez Gram jak bot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Drew Stratford, dobrze mówi.

Nie należny tego tłumaczyć dosłownie... Pierwszy komunikat informuje, że plugin obserwuje gracza, gdyż ma jakieś podstawy sądzić, że może mieć aima. Drugi komunikat informuje, że gracz przeszedł wszystkie testy pozytywnie, więc plugin kończy obserwacje gracza. Testy pozytywnie pod względem, że nic nie ma.

 

Jeżeli plugin wykryje aima, banuje automatycznie, przykład: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=16773

 

Nie zwracajcie na to uwagi, a tym bardziej nie banujcie za te komunikaty. Niestety nie mam fizycznie możliwości tłumaczyć wszystkich pierdołek w pluginach na polski.

 

@@Gram jak bot, jeżeli uważasz, że gracz ma aima lub auto-bh to zapraszam do działu AC.

 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×