Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Przemek_1991

Informacja po zabiciu gracza.

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś, na serwerze widzę opcję, która mnie osobiście nieco drażni. Pojawiała się zwykle wtedy, gdy na mapie w jednej z drużyn zostawał ostatni zawodnik. Teraz, po każdorazowym zabiciu gracza czy to ct czy tt, na ekranie wyświetla mi napis: "Pozostało 8 graczy tt v. 5 graczy ct". Kolejny zabity i oczywiście to samo. W praktyce wygląda to tak:

zlofbo.jpg

 

On się wyświetla niby tylko na pół sekundy, ale w momencie gdy wybiega na mnie 3 albo 4 przeciwników, takie coś wyskakujące na środku ekranu może jednak powodować problemy. Proszę o przemyślenie mojej prośby i zmianę, aby ten napis, tak jak wcześniej, wyświetlał się tylko w przypadku, gdy w jednej drużynie zostanie ostatni gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną wyłączyłem ten plugin. Dziś lub jutro postaram się go naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila miałem sytuacje że zabiłem typa w ostatniej sekundzie końca rundy (nie było transferu) i w next rundzie nie mogłem mieć żadnej broni poprostu wyrzucało ją tak jak bym wciskał cały czas klawisz G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila miałem sytuacje że zabiłem typa w ostatniej sekundzie końca rundy (nie było transferu) i w next rundzie nie mogłem mieć żadnej broni poprostu wyrzucało ją tak jak bym wciskał cały czas klawisz G

 

Jest to związane z tym pluginem, który nie działa tak jak powinien. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał TuReK, mi wczoraj przydarzyła się ta sama sytuacja, że mogłem grać tylko nożem bo wszystko z automatu wyrzucałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×