Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AmputatoR

 • Content Count

  745
 • Posts on chatbox

  26
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

377 Władca postów

About AmputatoR

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday 07/10/1997

Contact Methods

 • gg:
  15540645
 • Steam ID:
  0:1:712862

Profile Information

 • Nick w grze:
  AmputatoR
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Krzysiek
 • Skąd:
  Podkarpacie
 • Zainteresowania:
  Motocykle, Wszechświat

Recent Profile Visitors

1,208 profile views
 1. Średnio mi się to podoba dlatego neutral.
 2. Kurczę chyba myślisz : OOO że swoją desperacką wypowiedzią uraziłeś moją dumę? A mnie się wydaję, że moje już tak bardzo WYBUJAŁE ego, cholernie wybujałe poszło jeszcze wyżej, ależ ze mnie demaskator. Tak jak pisałem osobie, która ten temat zakończy za wielkiego pola manewru to ty nie masz, pogrążyłeś się. Tak masz racje przez 8 lat strzelania żadnego doświadczenia nie nabrałem i nie umiem zabić przez smoga, na fleszu itd. Nie wiem co by się działo, jeśli zagrałbyś z kimś kto mnie by niszczył na serwerze, mixsie gdziekolwiek, ktoś kto koksi razy dwa to co ja gram. A co do spinania, wyraziłem tylko pouczenie. Na tym serwerze nie dostałem żadnego bana, chyba że o jakimś teraz już nie pamiętam, ale za niesłuszne bany odwołuję się. Początkowo tutaj nie chciałem, ale jak w logach zobaczyłem ze mnie obraziłeś, to wtedy zmieniłem zdanie, chciałem być wyrozumiały, może się uczysz, daruję, ale jak widać dobrze postąpiłem, nie będzie mnie ktoś taki obrażał jak ty. Kickiem mnie nie uraziłeś, ban już na mnie wpłynął, ale hasełkiem się nie popisałeś, o słuszności wypowie się ktoś kto jest na bieżąco z teraźniejszym regulaminem. Gringo na Twoje pytanie nie odpowiem, bo nie mam zielonego pojęcia czy istnieje inny sposób zmiany grafiki, ale tak jak mówisz, grafika jest przypisana do gry bez możliwości zmiany na 16 bitową z poziomu steam. Podsumowując dziękuję za lekcję pokory, naprawdę sporo się od ciebie nauczyłem i za zaproszenie w Twoje strony również, z wielką ochotą już wyjeżdżam odpokutować. Życzę przede wszystkim zdrowia! Hej!
 3. 1. Skarga na: Admin: : OOO 2. Nick oskarżyciela (z gry): AmputatoR 3. Nick oskarżanego (z gry): : OOO 4. Dokładna data (dzień+godzina): 20.02.2016r 14:04 - 14:25 5. Mapa: de_dust2 6. IP oskarżonego: 89.238.12.46 7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:158428629 8. Dodatkowy opis: Witam Skarga na admina : OOO z powodu nie do końca znanego regulaminu i obrażania gracza, w tym przypadku mnie. Dostałem test na 32 bit, który o dziwo zakończyłem negatywnie, dostałem kick'a, Wszedłem ponownie, dostałem 2 test, też został rozwiązany negatywnie czego skutkiem był ban na 5 min. Testy rozwiązałem negatywnie z powodu bugu jaki u mnie wystąpił mianowicie, na 3 oknie gdzie kwadraty są podpisane literą C (C1, C2. C3 itd) po naciśnięciu OK, odpowiedzi były na literę B (B1, B2, B3 itd) gdzie powinny być (C1, C2, C3 itd) nie wiem dlaczego wystąpił taki bug, test robiłem powoli i na pewno się nie pomyliłem, gram tylko na 32 bitach, wtedy serwer strasznie klatkował, zapytałem na czacie czy tylko ja tak mam, odpisano że nie (screen poniżej) być może z tego powodu był ten bug. W między czasie na czacie była dyskusja, gdzie zostałem obrażony(screen poniżej), zostawiam bez komentarza. Później gdy ban miną, sprawdziłem z Sylwia czy bug jest nadal ale już nic takiego nie miało miejsca. Co do nie do końca znanego regulaminu, mam namyśli to, że test powinien zostać wykonany 3 razy a potem kick po powrocie 4 raz jak nie zmieniono wtedy dopiero ban, tak było za mojego urzędu, chyba pamięć mnie nie myli. 9. Dowód przewinienia:
 4. 1. Nick admina: AmputatoR 2. Okres (dd/mm - dd/mm): odkąd mnie nie ma - dokąd mnie nie będzie 3. Powód: EGZAMINY, PRAWO JAZDY A2, B, BUDOWA DOMU + inne niby mniej ważne pierdoły ale jednak 4. Inne informacje: Niby miałem nie pisać ale żebyś @Petrus nie zapomniał. Daty nie jestem w stanie w żaden sposób określić, czasu nie mam nawet na włączenie kompa na kilkanaście minut a co mówić o jakimkolwiek graniu... Pozdrawiam
 5. Nie ma powodów aby nie dać szansy, powodzenia
×