Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
psajho

Ban zostaje niesłuszny ban

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgłaszam otóż taki problem, iż zostałem niesłusznie zbanowany. Admin o nicku "asshole" podczas rozgrywki, zaczął snapować mnie z bliżej nieokreślonych przyczyn, po czym zginąłem i emocje dały sie we znaki. Nie dość, że admin nadużywa swoich praw, to jeszcze bezczelnie twierdząc, że to było "przez przypadek", po mojej rzekomej furii, banuje mnie, aż na 7 dni. Prosze o rozpatrzenie i podjecie słusznej decyzji, bo jak dotychczas admini postepują zbyt pochopnie. Z góry dziekuje.

 

 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina mAlinowa zelkA. 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 59 minut i 37 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : sebek 
[AMXBans] Powod : ' Wyzwiska/Obraza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 28661594 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 89.71.98.185 ' 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zbanowal Cie Malinowa Zelka a nie Asshole;D Poczekajmy na wypowiedz tych 2 adminow i dowiemy sie i jesli to jest skarga to nie ten dzial. Daj moze jakies demko lub sreen w duzej mierze to pomoze w podjeciu dobrej decyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem przy tej sytuacji. Pamiętam bardzo dobrze co napisałeś "Jeszcze raz mnie zesnapujesz to przyjade do ciebie i ci obije pysk", to chyba tyle na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://speedy.sh/n6ZYy/2014-08-15-00001.jpg

 

 

Nie mam wątpliwości co do słuszności bana. Wpierdalasz się na serwer i od razu takie coś. Nie jesteś pierwszym dzisiaj, ktory tak podskakiwał. 

Fakt, tydzień może trochę przesadziłem. Ale to jedyna wada tego bana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie nagrałem ani demka, ani nie zrobiłem screena. Pozwól, że wytłumacze od początku. Wszedłem na server, niespełna po dwóch minutach gry admin "asshole" potraktował mnie wielokrotnie SNAP'em, po czym padłem. No i poniosły mnie emocje i lekko mu nazdałem, po czym drugi admin zaś potraktował mnie banem. Wiem, że troche przesadziłem, ale to jest forma sprawdzania reakcji graczy na takie "żarty"? Bo nie wiem już jak to nazwać, poza tym ban na 7 dni, lekko przesadzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy Ty byś sie nie wkurwił, jak grasz sobie, a tu nagle admin ma karpys i zaczyna mnie snapować? To jak mam kurwa zareagować, mam skakać z radości koleś?



Okej, slap jeden chuj. Tym bardziej, że gram pierwszy raz na tym serverze i wydawał mi sie fajny. No ale, że co drugi admin to dziecko i slapuje bez powodu... przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już powiedziałem SLAP był na pewno zasłużony. Więc nie powinieneś się irytować.

 

 

edit:

Teraz mnie irytujesz. 

" No ale, że co drugi admin to dziecko i slapuje bez powodu... przykre."

 

Pajacu. Zrozum, że jak jesteś kretynem i nie potrafisz normalnie się zachować podczas gry to nikt nie będzie cię tolerował. Te pierdolenie o dzieciach doprowadza mnie do szału, bo zapewne dopiero co przestałeś "skakać z dywanu na podłogę" i od razu prujesz się o dzieciach.

 

Ban zasłużony. Dowód przedstawiony. Tyle w temacie

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasłużony ? Aż żałuje, że nie nagrałem demka. Szedłem za typem galą i nagle nie wiedzieć dlaczego mój ekran zaczął "skakać" i zostałem zabity?! No nie wiem, ale typ przede mną jakoś nie został zeslapowany, tylko ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebie mnie to, że Cie irytuje. Akurat nie mówie tu o Tobie kiepie, tylko o Twoim koledze "assholu" niewyżyty skurwiel, jeszcze stwierdzi mi, że przez przypadek :XD a Ty jego dziewczyna, bronisz go rekami i nogami. Pierdole, szcze na taki server, nie dość że nadużywają swoich praw, to jeszcze nie potrafisz banów dawać idioto. Wypierdalam stąd, chuj mi w dupe.

 

Uważaj na słowa

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Jak widać po graczu ,nie zasłużył na mniejszy czas bana . Tak więc BAN ZOSTAJE

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

 

 

 

 

P.S.  Mi też nie raz zdarzyło się slapować nie tego gracza co chciałem . Po prostu zrobił to przez przypadek .

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×