Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
evolution ;3

Interp albo rate

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema pisze tego posta ze wzgledu takiego, ze ostatnio zauwazylem nie tylko ja, ale takze inni gracze na serwerze, ze jest problem z rate'em lub interpem, poniewaz strzelajac w kogos nie dostaje on naboi, przyslowiowe ,,bezciało". Wczoraj stanalem przed afkerem, mialem kalacha, uderzylem go 3 razy centralnie w glowe a on ani razu nie dostal, dopiero za 4 razem, mysle, ze cos trzeba z tym zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ustawienia są wymuszane przez serwer z tego co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymusza za każdym razem z powodu nie działającego steam'a gram na nsie i zauwazyłem że jak wchodze na serwer to interp mi wymusza do 0.01 ale rate ciage mam 20000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo zauważyłem , że np. Jak gosciu stal afk to Smoogy podbiegl i strzelił 3 kulki w glowe (gosc byl afk) a on nic. 

trzeba cos z tym zrobic, bo czasem nawet jak z awp strzela się to trafisz, a gosc nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Madara./W0w/, granie na NS jest równoznaczne z utratą admina. Jeżeli grasz z jakiegoś powodu na NS to na innym nicku, a nie na tym, na którym masz flagi.

 

@topic

Na steam oraz ns z generowanym steam wymusza wszystkie parametry prawidłowo, testowane. Dziś przetestuje jeszcze tradycyjny ns id_lan (VALVE_) i napiszę.

 

@edit 6.09.14

 

Przetestowane zostały wszystkie wartości na tradycyjnym non-steam, który nie generuje steam_id. Wartości rate oraz ex_interp są poprawnie ustawiane.

Proszę dokładnie sprawdzić (szczególnie gracze NS), czy opisany wyżej problem występuje.

 

Dla ułatwienia podam, że parametry są wymuszane co 10 sekund (ex_interp 0.01, cl_cmdrate 101, cl_updaterate 101, rate 25000). Proszę wpisać inne ustawienia w konsoli i sprawdzić, czy serwer po 10 sekundach ustawi prawidłowe wartości.

 

@edit 17.09.14

Brak zainteresowania, problem raczej nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×