Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kleik

Skarga na PACZU?

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek formalności..

 

Wzór:

1. Skarga na: Admin  PACZU
2. Nick oskarżyciela (z gry): Kleik
3. Nick oskarżanego (z gry): PACZU
4. Dokładna data (dzień+godzina): Ogólnie, notoryczne postępowanie
5. Mapa: to co wyżej
6. IP oskarżonego: xxx
7. Steam ID oskarżonego: xxx
8. Dowód przewinienia: xxx
 

9. Dodatkowy opis: Najciekawsza rubryka.

 

 

Cytując:

 

1. "Napisano 30 sierpień 2014 - 16:24

@JOHN RAMBO, pamiętaj, że to nie jest gra 100% mix/esl więc nie w każdych sytuacjach należy karać za brak infa lub gry TP. Poza tym jeżeli dajesz kicka lub bana to rób to z poprawnymi powodami. Opisz w nim dokładnie za co ktoś został ukarany, aby nie było nieporozumień."

 

 

 

2.  "Napisano 29 sierpień 2014 - 21:19

Zarejestrowane: http://www36.zippysh...26729/file.html

 

Puste miejsca to najprawdopodobniej info po śmierci. John proponuje zeedytować bind bo o 1h nic nie ma w regulaminie. Brak info można moim zdaniem zaliczyć pod:

Cytat

6. Przeszkadzanie w grze innym graczom (blokowanie, ciągłe rzucanie fleszy pod nogi swojego teamu itp.) - 5 min

więc max 5minut. Co do kicka, powód Admin wyżej wyjaśnił."

 

 

 

ad. 1. Wczoraj bez namysłu Paczu dał mi kicka za brak infa po śmierci. To chyba jego ulubiona czynność na serwerze. sytuacja wyglądała tak, że całym teamem wbijaliśmy na małego bsa ( de_inferno ). 2-3 osoby standardowo sie zatrzymały na bananie jak ciecie a reszta wbiegła na bsa, byłem tam też ja. Z tego co pamiętam w większości zginęliśmy, Paczu chyba był w tych co się zatrzymali na bananie bo sie bali ze zginą. To powinien być kick/ban za brak tp, a nie to że nic nie napisałem po tym jak sporo ludzi z tt zginęło wbiegając na bsa. Co miałem napisać? "Mały" ?! Jak wszyscy szliśmy w stronę bsa B na de_inferno?

 

ad. 2 Paczu wielokrotnie grozi banem na 30 min - nawet do godziny. za brak infa po śmierci. Bezpodstawnie w takim razie?

 

Pozdrawiam..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie drugiego punktu może myśli, że może straszyć jak JOHN RAMBO [mowa o tym poście: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/38391-skarga-na-admina/&do=findComment&comment=175569]

 

Kick za jednorazowy brak infa? Nie jest to PACZU czasem przesada? Może nie zdążył napisać, trzeba mieć i to na uwadze czasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie drugiego punktu może myśli, że może straszyć jak JOHN RAMBO [mowa o tym poście: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/38391-skarga-na-admina/&do=findComment&comment=175569]

 

Kick za jednorazowy brak infa? Nie jest to PACZU czasem przesada? Może nie zdążył napisać, trzeba mieć i to na uwadze czasem...

 

Zwłaszcza ze ja naprawde zazwyczaj to info daje.. Duzo osob to potwierdzi. A wywalił wtedy chyba z połowe serwera nagle za brak info. Patrzyl kto zginal/nic nie napisał = kick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie napisał napewno na say @ że brak info = kick, to po co ma kolejny raz pisać? Wystarczy czytać co Admin pisze na say @ ;) Wszyscy potem tak piszą, że mają świadków ;D A i jeszcze jedno, admin nie kara za darmo albo że ma zły humor.

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegalem chyba 10 razy, ze brak info po smierci - kick

a to ze pisze np. ze banuje na 30minut to nie znaczy ze tak zrobie, bo najdluzej  za brak infa (z 5 razy ktoś nie dal to dałem bana na 5minut)

a co do innej rzeczy...

gdy wychodziles napisales na czacie "paczu ciota" i uciekles..

niestety nie mam screena, ale mozna sprawdzic logi, mapa inferno, wczoraj chyba.

A info mogłeś podać, skoro jesteś tym wielkim macho i wbiegłeś, to mogłeś podać info "matrix, trójkąt, na blisko itp..." jest wiele sposobów, a Ty prawie nigdy nie dajesz infa, więc musialem Cię ukarać, po czym wchodzisz i napisałeś to co pisałem wyżej i uciekłeś z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegalem chyba 10 razy, ze brak info po smierci - kick

a to ze pisze np. ze banuje na 30minut to nie znaczy ze tak zrobie, bo najdluzej  za brak infa (z 5 razy ktoś nie dal to dałem bana na 5minut)

a co do innej rzeczy...

gdy wychodziles napisales na czacie "paczu ciota" i uciekles..

niestety nie mam screena, ale mozna sprawdzic logi, mapa inferno, wczoraj chyba.

A info mogłeś podać, skoro jesteś tym wielkim macho i wbiegłeś, to mogłeś podać info "matrix, trójkąt, na blisko itp..." jest wiele sposobów, a Ty prawie nigdy nie dajesz infa, więc musialem Cię ukarać, po czym wchodzisz i napisałeś to co pisałem wyżej i uciekłeś z serwera.

 

Rozpatrzaj to osobiscie, a nie ze dales wszystkim ostrzezenie to jak ktokowliek raz nie da infa to kick.

no napisalem tak. inferno na pewno, sprawdzaj sobie logi.

JA prawie zawsze daje info. Pytaj sie kogo chcesz, ja info akurat pisze jak jest istotne. na pewno nie w takich sytuacjach.

 

Jak dla mnie napisał napewno na say @ że brak info = kick, to po co ma kolejny raz pisać? Wystarczy czytać co Admin pisze na say @ ;) Wszyscy potem tak piszą, że mają świadków ;D A i jeszcze jedno, admin nie kara za darmo albo że ma zły humor.

 

Powinien nie karać za darmo i za zły humor swój. Czytaj wyzej post, niech wejdzie na specta i patrzy kto i kiedy infa nie dał. I czy to info byloby istotne czy nie. A nie tak jak ostatnio wywalił pół TT co wbijało na mały. To wszystko powinno być rozpatrywane indywidualnie dla każdego a nie..  Napisać pierdyliard razy brak info = kick, nikogo nie kickować, 1 runda, wszyscy wbijaja na mały prócz tych cieci co zostały na bananie i każdemu kicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paczu a nie widziałeś jak napisał ''pojebany jestes paczu''? To z ciotą Ci całuska dał jeszcze :P Dla mnie troche komediowa sprawa z tym kickaniem, no ale zobaczymy co reszta na to. Kick za to, że raz mogło sie nie zdążyć napisać infa to troche przesada, co innego ciągle...

 

Te wyzwiska proponuje Graczu ogarnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paczu a nie widziałeś jak napisał ''pojebany jestes paczu''? To z ciotą Ci całuska dał jeszcze :P Dla mnie troche komediowa sprawa z tym kickaniem, no ale zobaczymy co reszta na to. Kick za to, że raz mogło sie nie zdążyć napisać infa to troche przesada, co innego ciągle...

 

Te wyzwiska proponuje Graczu ogarnąć ;)

 

Rozpłakałem się ze śmiechu haha

Po prostu niektórzy admini mnie tu lekko mówiąć irytują haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po prostu niektórzy admini mnie tu lekko mówiąć irytują

a mnie irytuje gra FFA na serwerze TP. I potwierdzam nie raz już z @@Paczu, rozmawialiśmy o dawaniu infa po śmierci i jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś został wyrzucony po pierwszym razie kiedy tego infa nie dał!!!

Więc @@Kleik, nie mów, że zostałeś ukarany po pierwszym razie bo napewno tak nie było. 

I czy tak trudno jest jak się zginie napisać te kilka słów na czacie albo powiedzieć coś przez mikrofon. Oczywiście mowić albo pisać "prawie go zabiłem", " ja nie wierzę", "kurwa" etc potrafią wszyscy ale dać krótkie info to już problem.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie irytuje gra FFA na serwerze TP. I potwierdzam nie raz już z @@Paczu, rozmawialiśmy o dawaniu infa po śmierci i jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś został wyrzucony po pierwszym razie kiedy tego infa nie dał!!!

Więc @@Kleik, nie mów, że zostałeś ukarany po pierwszym razie bo napewno tak nie było. 

I czy tak trudno jest jak się zginie napisać te kilka słów na czacie albo powiedzieć coś przez mikrofon. Oczywiście mowić albo pisać "prawie go zabiłem", " ja nie wierzę", "kurwa" etc potrafią wszyscy ale dać krótkie info to już problem.    

 

Jakbym nie pisał tego infa to nawet bym Ci rację przyznał. Paczu po prostu miał faze żeby nagle wszystkich kickować. W tym mnie.Sciagnij cale logi i pokaż mi że wczesniej nie dalem infa w istotnej sprawie. Czasem się nawet spóźnię o sekundę i jeszcze wyświetla info poza infem, juz jako oglądający bo te 5 sekund nie zawsze starcza. Ale w większości daje. Na serwerze byli ludzie co częsciej infa nie dawali ode mnie a zostali. A mnie wyrzucono.

 

Było wszystko spoko zanim został adminem, teraz to ^K^ról serwera. 14 latek poczuł władzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden admin nie kara za pierwsze brak info;) tylko jak juz bylo pare razy to pierw leci kick i nie dostałeś kicka po pierwszym brak info po smierci!! Gdyby nie rola adminów to na serwerze był by chaos!! I darował byś sobie po pierwszym kicku pisać skargę bo potem każdy tak będzie robić!! A to się mija z celem!! Pozdrawiam ;))

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojebało was do reszty?! Na pw sie dogadać o kicka nie mogą. No jak dzieci kurwa. Po co to na forum wywlekac. Mogles mu na pw napisac co i jak i jak ludzie powinno to byc rozwiazane miedzy soba. Żenada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden admin nie kara za pierwsze brak info;) tylko jak juz bylo pare razy to pierw leci kick i nie dostałeś kicka po pierwszym brak info po smierci!! Gdyby nie rola adminów to na serwerze był by chaos!! I darował byś sobie po pierwszym kicku pisać skargę bo potem każdy tak będzie robić!! A to się mija z celem!! Pozdrawiam ;))

 

Rola adminów to jak dla mnie banować ludzi którzy cheatuja, przeszkadzaja w grze ( fleshe na respie, blokowanie ) i rażąco np. kogoś wyzywają od kur* przez dłuzszy czas. Takie blokowanie i rzucanie fleshy sie dopuszcza, nie raz i nie dwa widziałem że adminowi sie nie chcialo chyba na specta wchodzic zeby zobaczyc, a nie dawanie infa traktują chyba jako jakiś fetysz..

 

Pojebało was do reszty?! Na pw sie dogadać o kicka nie mogą. No jak dzieci kurwa. Po co to na forum wywlekac. Mogles mu na pw napisac co i jak i jak ludzie powinno to byc rozwiazane miedzy soba. Żenada!

 

na PW admin "ma zawsze racje" i nie przekonasz. zwłaszcza 14 letni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawi @๖The Doctor™, pisać skarge o kicka i tak nic to nie da admina mu nie zabiorą :...: szczególnie jeszcze o takie coś. @Kleik, infa powinieneś dawać zawsze raz możesz nie zdążyć no ale przy wbitce na bs info sie przydaje bo raczej po fragu pozycji nie zmieni i reszta graczy ma ułatwione zadanie jeżeli wiedzą gdzie jest ;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rola adminów to jak dla mnie banować ludzi którzy cheatuja, przeszkadzaja w grze ( fleshe na respie, blokowanie ) i rażąco np. kogoś wyzywają od kur* przez dłuzszy czas. Takie blokowanie i rzucanie fleshy sie dopuszcza, nie raz i nie dwa widziałem że adminowi sie nie chcialo chyba na specta wchodzic zeby zobaczyc, a nie dawanie infa traktują chyba jako jakiś fetysz..

 

na PW admin "ma zawsze racje" i nie przekonasz. zwłaszcza 14 letni.

Więdz napisz do innego admina lub (W CAŁKOWITEJ OSTATECZNOŚCI!!! ;) ) do Petrusa. Nie musisz wywlekać tego na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawi @๖The Doctor™, pisać skarge o kicka i tak nic to nie da admina mu nie zabiorą :...: szczególnie jeszcze o takie coś. @Kleik, infa powinieneś dawać zawsze raz możesz nie zdążyć no ale przy wbitce na bs info sie przydaje bo raczej po fragu pozycji nie zmieni i reszta graczy ma ułatwione zadanie jeżeli wiedzą gdzie jest ;p 

 

zwłaszcza jak jest tam 3-4 ct i każdy gdzie indziej, nie zawsze wiesz skąd Cie zabiją. Czy ja wiem - jest to nowy admin, najmłodszy ze wszystkich więc są pierwsze odznaki według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kleik,  nie chodzi mu tutaj o to żeby podawać położenie każdego :P wystarczy jednego na inferno np. martix napewno ktoś tam był czy trójkat chociażby :P Następnym razem proponuje nie pisać skargi a dogadać sie z samym adminem na steam/pw/gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Madarą bo te skargi są bez sensu o jednego kicka;) rozumiem jak byś dostawał cały czas od niego za free kicka lub bana! A tak nie jest bo znam Pacza już dość długo i nie tylko ja go znam bo Madara i reszta tez i nigdy nikt nie wiedział żeby nie miał w czymś racji!! Tyle w tym temacie :D

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ja wiem - jest to nowy admin, najmłodszy ze wszystkich

to, że jest najmłodszy nie znaczy, że najgorszy. Został Adminem bo miał Nasze poparcie ( czytaj adminów TP ) oraz wielu graczy z serwera TP. A w jego przypadku wiek to tylko liczba. Tak samo jak u @@Madara./W0w/, ... To że ktoś ma 14 czy 15 lat nie oznacza odrazu, że jest tępym gimbem co poczuł nie wiadomo jaką władzę!!! Gram z nimi już baaaaardzo długo i śmiało mogę stwierdzić, że mają lepiej poukładane w głowie niż niejeden gracz z TP w wieku 18+. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mnie też powoli irytują kary za brak infa. Zaczynając od tego, że całe 'info' jest bazowane na jednym pluginie, który nie jest standardowy i nie wszędzie można go spotkać, więc nie każdy wie, że trzeba pisać na say po śmierci. Po drugie plugin działa obecnie tak, że info widać tylko jak jest się żywym oraz jest się w odpowiednim teamie - inni tego nie widzą. Kolejną sprawą jest fakt, że nie każdy ma czas lub sposobność po każdym dedzie pisać gdzie padł, jest to trochę nudzące.

Oczywiście należy kontrolować grę TP jako samą w sobie i informować, ostrzegać oraz w ostateczności karać za niewłaściwą grę, jednak jak już kolejny raz powtarzam nie przesadzajmy. Nie wiem do końca, czy jeżeli ktoś gra w porządku, a nie daje informacji o tym gdzie padł jest aż tak rażącym przewinieniem, aby za to karać...

 

@@๖The Doctor™, dobieraj uważniej słowa jakie piszesz na publicznym forum. Nie każdy ma przyjemność czytać przekleństwa w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×