Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
4das_piegus

No to juz jest kurde przegięcie.

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: JOHN RAMBO i GORNICZKOWY(jakieś tam pokemońskie pismo)
2. Nick oskarżyciela (z gry): 4das **
3. Nick oskarżanego (z gry): John Rambo i Gorniczkowy

4. Dokładna data (dzień+godzina): 12.10.14; koło 13:20
5. Mapa: Tuscan
6. IP oskarżonego
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinieniahttp://www.speedyshare.com/F3tS2/Jeden.bmphttp://www.speedyshare.com/VSJPW/Drugi.bmp
9. Dodatkowy opis: Jak widać na ssie "Jeden" otrzymałem bana za rzekome "słowa", napisałem "co za ku***", zacenzurowane, więc to tylko domysł admina co to mogło być, a otrzymałem bana za to za co nie powinieniem. NA drugim ssie widać, że dałem info "2" i po dedzie "15 hp obity", bo gościu z teamu widział skąd mnie nawala więc nie było porzeby pisać gdzie jest, po czym go zabił. Po czym Gorniczkowy napisał "Gdzie info? i dostałem kicka.. No proszę was -.- Sam admin pisze tj. gorniczkowy "BRAK INFA = BAN 1H", a sam zero infa daję, gra kompletne FFA i tylko czasem napisze "1" albo "2". No prosze, co za hipokryzja totalna z strony tego admina. Proszę o rozważenie tego, nie chodzi mi o to, że ma być w jakiś tam sposób ukarany, tylko, żeby ogarnął niektóre swoje błędy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się spotkałem z tym, że admin dał bana na 5 min za słowa  - "CO TO KU*** " 

Przecież to nie jest ani wulgarne, ani obraźliwe. Moim zdaniem ten ban był niepotrzebny, ewentualnie admin mógł dać jakieś upomnienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) 

Jak widać na ssie "Jeden" otrzymałem bana za rzekome "słowa"

wstawiasz 1 screen i to jest dowód? Johny dał Ci bana bo dużo wcześniej używałeś niecenzuralnych słów ( odsyłam do logów czatu ) więc nie udawaj niewiniąka

 

 

A drugim ssie widać, że dałem info "2"

niestety to nie ty tylko dziQ

 

 

bo gościu z teamu

gościu może tak ale reszta team nie koniecznie :)

 

Co do reszty tych bzdur które tam wypisujesz to info daje zawsze ale przez mikro a nie ta tsay. Kogo byś nie spytał potwierdzi moją wersję... Zaczynasz gadać przez mikro gdzie info gdzie info gdzie infi i tak w kółko. Gdybyś się skupił to byś usłyszał :) Gram FFA hehe :) A skoro tak mówisz żeby karać graczy za nie dawanie infa ( co widac w czacie ) to taką karę własnie dostałeś :)



 

GORNICZKOWY

poza tym nie słyszałem o takim Adminie na TP :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ban słuszny.

Wiele razy spotkałem się kolego, gdy przeklinasz, a nie znasz końca..

słowka typu "ja pier*ole, kur*a jeb*ny lager" itp..

Gorniaczkowy daje info przeważnie zawsze, często do mikro ;)

ban słuszny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się zastanawiam co ci da ta skarga ? Bo raczej admina za danie niesłusznego bana na 5 min mu nie odbiorą -,- . Na następny raz gdy dostaniesz bana na 5-10 minut, zluzuj , wyjdź na dwór przewietrz się a nie od razu lecisz na forum żalić się  . 

Edytowane przez `Fucktycznie^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wynika jednak skarga niesłuszna.  

 

48145674255478810260.png

 

Nieładnie :)

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admini przeklinają bana nie mają, a sami ostrzegają że ''slowa'' i co? Prześledźcie logi to zobaczycie. Admin może siedzieć na spec całą mape, a ja siedze 2 minuty i kicka dostaje od admina który z listy nawet powodu wybrać dobrze nie umie. Admin może ''wyzywać'' od nobów po 5 razy, a jak raz na admina ktoś napisze Ty nobie to od razu ''Slowa''. Admin ma pilnować pewnych zasad wraz z umiarem, a co po niektórzy admini sami je łamią. Taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Według mnie nie powinno być banów za przeklinanie... co to za zasada skoro średnia wieku graczy zapewne wynosi 16 lat to jest dla mnie bez sensu.

Za wyzwiska oczywiście, że tak ale wulgaryzmy jako takie w mojej ocenie powinny być odpuszczone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie admina nie ma nie ma mowy o karaniu za przeklinanie na serwerze.

5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min

4. Wymagana kultura w słowie pisanym i mówionym. Wyzywanie oraz wulgarne wypowiedzi w stosunku do innych graczy będą karane.

 

Nie przesadzajmy. Już mnie powoli mierzą te skargi na adminów z serwera TP. Macie tam pilnować porządku, a nie odgrywać role z "Królowie Ulicy".

 

Odnośnie infa to już pisałem o tym kilka razy. Dajcie sobie trochę siana. Karanie za brak gry TP powinno nastąpić po permanentnych przewinieniach lub totalnym lamieniu. Niedopuszczalne są bany po 1/2 rundach lub braku wiadomości w 1 rundzie.

 

 

Co do reszty tych bzdur które tam wypisujesz to info daje zawsze ale przez mikro a nie ta tsay.

Po 1 say. Jeszcze by tego brakowało, żeby dawać info na tsay. Pamiętaj, że Ty również nie widzisz tego co on mówi/pisze jako 'info' po śmierci, gdy ty jesteś martwy. Może kiedyś to zostanie dodane do pluginu, ale póki co info widzą tylko Ci co są w danym teamie i są żywi.

 

Kolejnym razem za 'błędne korzystanie' z admina będą wyciągane konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×