Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KONRADdesmo

odbanowany KONRAD

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/39072-konrad/

 

 

1. Czemu temat zostaje zamkniety, jezeli nie bylo nawet decyzji na AC, że gram odpalony ??? Wasze podanie na AC zostało odrzucone, a chętnie chciałem sie odwołać. Proponuje dostosowac sie do regulaminu AC i czekac na opinie sedziów, oczywiscie jak zaakceptują zgłoszenie hahahahaha. Co do tego czasu BAN NIE SPRAWIEDLIWY, nikt w temacie wyżej kompetetny sie nie wypowiedział o co prosiłem.

2. Zgłoszenie u was na forum o mnie było dobry tydzien i nikt przez ten czas (nawet po moim odwołaniu do rozpiski bardzo ogarnietego admina) nikt się nie wypowiedział.

3. Admin górniak i jego ego haha gościu nie ma pojęcia wgl o grze a się porywa na takie rzeczy jak skarga o czity, gościu ja nie uważam sie za hajta pro itp ale lamusem nie jestem i gram troche w tą gre i widzialem co nie co. Banujesz każdego gracza który juz ma lepsze staty i jest wysoko w tabeli, a na spekta dupy nie ruszysz tylko robisz ss-y i nawet nie patrzysz jak ktoś gra. Twoja wiadomość na priv do mnie wywołała tylko smiech na mojej twarzy hahahah strugasz kozaka bo dodał mnie na AC ?? a teraz podanie zostało odrzucone i co teraz ?? hahahaha Zresztą wolałbym jak mnie UNIEWINNIA bo napewno sie odwołam to tylko kosztuje 2zł i zobaczymy kto miał racje.

http://www39.zippyshare.com/v/92915105/file.html               << AHH JAK BOLI :P A TYDZIEN CICHO NA DUPIE SIEDZIAŁ HAHAHA HAHAHAHA

 

 

PS. Jak moge to proszę o wypowiedzienie sie tylko administratorow tej sieci nikogo wiecej bo nie chce tutaj czytac jak ktos broni (ja to nazywam lizaniem dupy dla adminow, administracji itp) w tym przypadku górniaka.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam wystarczających uprawnień się tutaj wypowiadać ale po obejrzeniu demka gracz nie wygląda na to by był spalony lub miał Anty Ss* . Szczerze to Konrad ma rację często dajesz niesłuszne bany i próbujesz udowodnić ze gracz jest ewidentnie "odpalony" jeśli masz problem odróżnić skilla od czita poproś o pomoc innego admina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zbanował Cię UB Support. My nie jesteśmy zależni od AC, a ich werdykty są nie raz wyłącznie wskazówką itp. Jeśli chcesz UB to przede wszystkim daj antyrozpiskę na początek do akcji wymienionych w zgłoszeniu AC (w zgłoszeniu na AC są wymienione akcje od członka grupy UB'S).
 
Rozpiska AC:

1:31 - to samo
1:34 - wyczekuje i zaczyna strzelac nim tamten wyjdzie
3:14 - wychodzi odrazu na wentyl i strzela
3:17 - płynne przejscie na tego przy kurniku
3:26 - wyczekuje i strzela
4:13 - czeka ustawil celownik i bania
5:08 - kucnal , wyczekal i strzela
8:11 - wh
8:14 - wh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sluszne bany? Zobacz sobie wszystkie bany jakie nalozylem ( mowie o SS ) i zobacz ile z nich zostali a ile zdjęto dopiero później oceniaj ;) moje statystyki nie są gorsze od tych innych adminów wiec nie rozumiem takiego podejscia. A co do konsultacji z innymi adminami to nie macie pojęcia czy to robie czy nie wiec tez nie wiem skąd taki komentarz. I po trzecie i juz ostatnie to są inne sposoby na obserwowanie gracza nie tylko spectate wiec nie uczcz mnie konrad czegoś o czym widać nie masz najmniejszego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONRAD, widzę, iż żyjesz trochę jak w średniowieczu, czy Ty myślisz, że ktoś Cie obserwuje tylko wtedy jak jego nick jest widoczny na spectcie ? Kolego jest komenda, która przenosi cie na specta a nick nadal zostaje w tabeli którejś z drużyn i zachowuje się tak jakby grał i zostawał zabijany. Także prostując Ty nie wiesz kiedy jesteś obserwowany, możesz się tylko domyślać o ile jesteś spostrzegawczy,ze dany admin się nie respi.

A jeśli chodzi o Twojego bana to nie interesuje mnie, bo nie podoba mi się to jak się zachowujesz i wypowiadasz. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gracz został ze strony AC odrzucony z powodu barku dema z HLTV. Do czasu dostaje Ub 



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: UB

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×