Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Harry xD

mute

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o komendę /mute która jak wiadomo wycisza graczy.

i tu zaczyna się kolejna rzecz a mianowicie dziś mialem pewien problem z graczem wcinajacym się w rozmowę i obrażającego na say, ban tu i tak by nic nie dał więc przydało by się rozbudować obecne mute o blokade na say.

Niestety takiego.pluginu nigdzie nie wiedzialem :/

 

Może ktoś będzie mial dobre chęci i by spróbował napisać?

Edytowane przez Harry xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że "gadanie" na ogólnym widzą wszyscy gracze i mogę się swobodnie mieszać do rozmowy. Zawsze się znajdzie ktoś, kto wsadzi swoje piesiont groszy i zapali atmosfere. 

Wiem, o jakim przypadki konkretnie piszesz, bo wbiłem wtedy na serwer i starałem się ingerować w całe zajście. 

Jedyne co można poradzić na takiego intruza, to go olać. Wszelkie dyskusje nie mają sensu - bo taki napinacz tylko na to czeka. Znudzony da sobie spokój.  A  jak będzie dalej szukał zaczepki u innych graczy to możne dostać prezent na ochłodę.  Można też napisać skargę na gracza, jeżeli nie ma admina w grze, ani online.

 A ewentualne flirty prowadzić na gg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skarg się nie opłaca pisać bo ban za obrazę jest tylko na kilka godzin więc nie ma sensu banować kogoś na np 2h gdy go nie ma xD

 

flirty na gg - hmmm nie wpadlem na to xD ale chyba wolę na cs taki klimat lepszy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>> plugin <<  można wgrać, w końcu to tylko osoba mutująca nie widzi tego co spamer napisze - pozostałe osoby widzą, więc i admin jak co zainterweniuje jak jednak będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

To też może powodować dodatkowe nerwy u osoby mutującej (fajne określenie), w momencie gdy inni gracze zaczną się podśmiewać z tekstów "agresora", a osoba mutująca ( :D ) nie będzie wiedzieć o co chodzi.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komenda na mute say jest amx_gag wiec jesli jest admin to powienien sie tym zajac

Edytowane przez tedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×