Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Nevertrust

Radio do autka

4 replies w tym temacie

Recommended Posts

Muszę kupić radio do samochodu. Nic wypasionego, najważniejsze, aby radio dobrze odbierało fale. Nie ważne są wszystkie bajery typu czytnik kart sd, usb itd.  Nazwa firmy też mi dynda koło pasa. Macie jakieś sugestie i pomysły? A może to jest tak, że radio byle by grało, a  ważniejsza jest antena? Temat mi jest obcy. Ja słucham muzy z transmitera fm (radio nie gra mojego typu muzyki), ale żona  tylko radio zet i do przodu.  

 

Cena do 200 zł. Więcej nie dam, bo muszę nową mysz do CS'a kupić :)

Edited by Nevertrust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie chcesz żadnych takich ulepszeń to wystarczy że wejdziesz na allegro i poszukasz do odpowiadającej ceny z dobrej firmy. Ja np jestem za firmą sony ponieważ miałem kiedyś parę sprzętów i się nie zawiodłem. Więc popatrz i poczytaj powodzenia. 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=radio+samochodowe+sony&bmatch=seng-v6-p-1-e-1106

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyczytałem, że używasz transmitera do słuchania Twojego brzmienia. Nie odczuwasz przypadkiem, pogorszenia się jakości słuchanego "utworu". Wg. mnie dobrym pomysłem byłoby zakupienie jednak radyjka z wejściem mini-jack (jeśli za źródło dźwięku służy telefon/odtwarzacz muzyki) lub tylko z wejściem USB, jeśli nadajesz z pamięci flash.

 

 

Swojego czasu byłem zmuszony zakupić radio do Lanosa - nie miałem parcia na super drogi sprzęt, po prostu potrzebowałem aby coś oprócz wysłużonego silnika brzęczało mi w samochodzie. Kumpel w Saturnie załatwił mi najtańsze radio, po zniżkach pracowniczych prawie za darmo. Szczerze, jakoś dzwięku nie była zachwycająca, zwiększając VOL nie chciałem przesadzić aby głośniki nie zaczęły "pierdzieć".  Jednym słowem nie polecałbym tych najtańszych. 

 

Gdybym dziś miał kupować jakieś radyjo, to zdecydowałbym się pewnie na Alpine - ten sam znajomy od zniżek, w swojej furce powymieniał głośniki i zamontował właśnie to radio. Ma kilka "ustawień" manualnych od basu itd. itp. nie pamiętam wszystkich. 

+ ładnie podświetla ekran (pomarańczowy blask)

+ łatwa obsługa

Tu znalazłem przykładową aukcję: AlleDrogo.pl Warto również poszukać info 14icon_google.gif o konkretnej marce, czy może po prostu jakie byłoby odpowiednie radio do konkretnego samochodu.

 

 

Sory, że się tak rozpisałem. Mam nadzieję, że nie usnąłeś czytając. 
Pjona !

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Ja w swoim aucie mam oryginalne radio i głośniki fordowskie, jakość dźwięku z transmitera mi nie przeszkadza.  

nie miałem parcia na super drogi sprzęt, po prostu potrzebowałem aby coś oprócz wysłużonego silnika brzęczało mi w samochodzie

 Mam tak samo ja Ty :)

A to, co szukam to dla żony do auta, bo tam jest radio Dalco (czy jakoś tak).  Aux nie działa, fal  radiowych nie łapie,  sd nie czyta, a usb działa jak kierunkowskaz.  

Chyba się zdecyduje na soniacza albo pioneera. To będzie decyzja chwili :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×