Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Vito Małkers

Zwiększenie ilości slotów...broń...oraz bratobójczy ogień...

17 replies w tym temacie

Recommended Posts

Witajcie!

 

 

 

Moja pierwsza propozycja jest dosyć prosta...zwiększmy ilość slotów na trochę większą żeby więcej osób mogło zagrać ( Na razie jest mało ludzi, ale serwer się rozkręca. Cały czas proponuje go znajomym ).

 

 

Druga propozycja to oczywiście dodanie 3 zapomnianych gnatów :14:  :7:  <uzi>  <bazuka>  <czacha>  co do ich poziomów...pozostawiam to administracji...jeżeli nie to nie :D

 

 

Trzecia to zrobić coś z dziećmi ze schorzeniem przysadki mózgowej zabijającymi dla TROLLINGU towarzyszy ze swojej drużyny...nie wiem proponuje kary które kiedyś widziałem:

1. Wybacz...

2. Zabij NATYCHMIAST!

3. Obij do połowy HP.

4. Obij za 5 HP.

5. Obij do 1 HP.

6. Zabierz dla siebie poziom... (sam wymyśliłem)

ITD. ITP.

 

 

Pozdrawiam moje mordeczki z CS KOPYTKO...

Edited by Vito Małkers

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sloty zostały zwiększone z 12 do 15, jakiś tydzień temu. Serwer jest grywalny przeważnie gdy jest reklama (teraz jest), a tak to wymaga wsparcia graczy.

2. Jakie te bronie, może dodaj nazwy.

3. Po zabiciu swojego osoba traci lvl. Poza tym ff jest tylko na końcu mapki (przedostatni poziom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

FF faktycznie tylko gdy któryś posiada granat, myślę, że wystarczającą karą jest gdy ta osoba traci lvl wtedy, bo bądź co bądź, o to chodzi w tej grze, by natrudzić się (przejść przez wszystkie bronie) a potem to wygrać, a że dana osoba kopie sobie pod sobą dołki, to już nie mój problem i bądź co bądź w końcu mu się to znudzi, ale proponowałbym mimo wszystko jakieś bany za to dawać jak ktoś będzie wyjątkowo oporny, znaczy się od 5 min do max 30 min gdy koleś nic sobie z tego nadal nie będzie robił ;)

 

Za dużo slotów też nie może być, ponieważ rozgrywki będą zbyt szybko mijały ... więcej killi = szybsze przechodzenie do wyższych broni i łatwiejsze ubicie kogoś z granata, a potem z kosy więc myślę że tyle slotów starczy, ewentualnie można wprowadzić rezerwację slota i to wszystko.

 

Co do tych broni to też nie wiem o co Ci chodzi, bronie jakie są występują na znacznej większości serwach GunGame i co Ty byś chciał jeszcze dodawać? Co prawda AWP nie ma, ale raczej tylko AWP ... co Ty chcesz jeszcze wprowadzić prócz ewentualnego AWP? Flesha? :o Jak dla mnie pomysł ... dziwny

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to dobra jak ktoś specjalnie zabija swoich to BAN mnie się podoba.

 

Chodzi o AWP, Sg 550 i G3Sg1...przynajmniej to AWP dać...bo wiem, że zaraz będzie problem za tzw. Auto-kampy...

Mythbusters mnie rozwalił xD "Co ty Flesha chcesz?" Hahaha dobre :D

 

A te sloty można by dodać ze 2 i koniec...oczywiście wtedy kiedy serwer się już rozkręci na dobre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grałem kiedyś na serwerze GG z liczbą slota 25 , jak to myth napisał szybciej rozgrywka przebiegała , ale za to było więcej dodanych broni i ilość zabójstw zwiększona do 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

 

Grałem kiedyś na serwerze GG z liczbą slota 25

Na taki serwer nie nadają się mapy takie jakie są teraz.

 

 

ale za to było więcej dodanych broni

Więcej, tzn? Raczej tylko mogło by być AWP, no chyba, że mają się powtarzać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie, nigdy na modyfikowanych nie grałem ... niby można takie coś wprowadzić, ale takie me kojarzenia z bazooką, wiedząc, że zapewne będzie to miało niezwykłe pierdylnięcie i zabijało jednym strzałem i pewnie nawet kilkanaście osób w pobliżu ... to takie mam mieszane uczucia jak sobie pomyślę, że np 6 osób w tym samym momencie ... miałoby bazookę, czy to w swoim czy trochę w jednym trochę w drugim teamie ... to będzie istny armagedon na serwie ... więc co do tego pomysłu jestem na NEUTRAL ... ewentualnie na okres próbny to walnąć i po jakimś czasie albo w tym wątku albo w jakimś innym napisać czy się ta inicjatywa podoba większości czy też nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cóż gdyby właśnie było 10 graczy na serwie i każdy miałby wyrzutnie rakiet...no to byłoby serio "BUM BUM", ale można właśnie takie rzeczy na okres próbny dać...jak nie będzie pasować...usunąć i tyle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o modyfikację typu bazuka, to niestety nie da się ich dodać. Jeżeli gdzieś na jakimś serwerze to jest, to jest to mod robiony pod zamówienie przez kogoś i nie jest on publicznie udostępniony. Są osobne pluginy na to, ale nie da się tego podpiąć tak, aby działało z gungame, bez modyfikacji samego gungame.

Sam dół --> http://avalanche.gungame.org/faq.php#q13

 

Jeśli chodzi o dodatkowe bronie, to dodałem AWP, po SCOUT. Powinno być ok. Nie jestem pewny co do auto-kampy, ale temat zostawiam otwarty więc można się wypowiadać.

 

Odnośnie propozycji z FF. Jestem jak najbardziej za, a nawet przeciw :D Plugin ATAC, który zaproponował @@Vito Małkers, raczej się nie sprawdzi. Oczywiście są osoby, które celowo zabijają, ale jeżeli ktoś będzie miał HE i przypadkiem kogoś zabije granatem to straci 1 lvl za team kill + 1 lvl za karę, tym samym spadnie o 2 lvl. Trochę to bez sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Dodaj też tą autokampe od razu po awp.Czemu nie jesteś pewien co do auto-kampy ? przecież to zwykła broń , do gg może być , gorzej jakby na ffa była.Ten stereotyp autokampa -dziecko co nie ogarnia i kampi  ctrl w kącie :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja także jesten Nautralny za autokampa. A co do slotów to serwer dopiero sie rozkreca i nie ma potrzeby dodawać slotów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem za auto-kampami, ponieważ jest to zwykła broń...to tylko Gun Game...nie TP nie FFA tylko typowy DM + GG... jak ktoś będzie kampić w rogu to po prostu zabije paru i zmiana broni...nie widzę problemu...

 

 

A skoro to DM...co byście powiedzieli na możliwość włączania sobie radia? Walisz komuś nożem w plecy i słyszysz "RMF MAAAAAXXXX" :D

Edited by Vito Małkers

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

1. Na razie się z tymi kampami wstrzymamy. Póki co jest dodane AWP.

2. Kary za TK w takim formacie jak zaproponowane odpadają.

 

Hej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×